Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате откъде да закупя онлайн стол за компютър/бюро, на приемливи и разумни цени? Търся нещо от този род - снимка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, също така, за да не отварям друга тема, търся и велосипед от някой сайт, където цените са нормални, понеже всички знаем, че по магазините много ги надуват. Ако имате нещо предвид, ще съм ви много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, notorious19 написа:

Благодаря, също така, за да не отварям друга тема, търся и велосипед от някой сайт, където цените са нормални, понеже всички знаем, че по магазините много ги надуват. Ако имате нещо предвид, ще съм ви много благодарен.

Как разбра, че ги надуват? Опитвал ли си да събереш насипно същите части като от готов велосипед и да сравниш цената на една торба части с тази на готовия велосипед?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефинирай "приемлива цена" - в цифров вид.

За колко килограма?

Нещо но не знам колко струва https://genesis-zone.com/product/nitro-550-red

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, killchain написа:

Как разбра, че ги надуват? Опитвал ли си да събереш насипно същите части като от готов велосипед и да сравниш цената на една торба части с тази на готовия велосипед?

Искаш да ми кажеш, че в магазините са по-евтини, отколкото в интернет ли? Понеже аз не мисля така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, notorious19 написа:

Искаш да ми кажеш, че в магазините са по-евтини, отколкото в интернет ли? Понеже аз не мисля така.

Наистина може да се случи някъде онлайн да намериш нещо по-евтино, отколкото във физически магазин; само че като отидеш в магазина, при грубо същата цена, получаваш консултация за това, което купуваш, дори да е за нещо на пръв поглед елементарно като това кой размер рамка да си вземеш. А ако завържеш добри отношения с хората, може дори дребни сервизни работи, за които нормално се вземат по 5-10-15 лева, да ти минават за без пари. Естествено зависи какъв ти е бюджетът - за сравнително евтини колелета (да кажем до 500 лева) е според мен почти все тая какво ще вземеш. Вариант е и да се вземе на старо - във вело пазара се въртят изненадващо много работи; естествено разликата в цената ще се компенсира от едно по-сериозно проучване, което трябва да си направиш сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, killchain написа:

едно по-сериозно проучване

За целта си трябва и огромен обем инфо да се прехвърли. Като цена, качество, плюсове, минуси на различните марки и типове части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, но не търся нещо много скъпо и специално. До 500-600 лева максимум, просто смятам, че даден велосипед в магазина ще струва с 50-100 лева повече, отколкото, ако се поръча от някой сайт. Ще разгледам в тази група какво предлагат, но ми се струва по-надежден варианта да се вземе нещо ново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е компромисно решение. Това, което прилича на задно окачване, е практически все едно пружина между седалката и рамката, тъй като при този тип рамки средното движение е част от задния триъгълник. Това, което ще получиш, е леко омекотяване за д-то (ако седиш на седалката) и толкова, но и още една част, която ще се разскърца след няколко месеца. Мисля, че по-разумното решение е твърда рамка с малко по-висок клас части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, killchain написа:

Според мен е компромисно решение. Това, което прилича на задно окачване, е практически все едно пружина между седалката и рамката, тъй като при този тип рамки средното движение е част от задния триъгълник. Това, което ще получиш, е леко омекотяване за д-то (ако седиш на седалката) и толкова, но и още една част, която ще се разскърца след няколко месеца. Мисля, че по-разумното решение е твърда рамка с малко по-висок клас части.

Да разбирам, че този велосипед (или друг от този тип) е по-добрият избор от двата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване