Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Потвърждение на facebook профил и три седмици застой

Препоръчан отговор

Стана така преди 3 седмици вече почти пращахме си разни глупости в общи чатове 1-2 но нито съм качал нещо на стената си , нито съм бил с нереална снимка или нещо за да ми искат да си потвърдя профила пратих им снимка на шофьорската си книжка защото искаха да ме видят че съм същия видиш ли хах , дори им писах два имейла на https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890 но нищо пак.От други приятели знам че също са имали същия казус абсолютно но след 2-3 дни им са го оправяли а при мен нещо се закучи и се изнервям много дайте някаква друга форма на контакт с тия бастуни бот ли го прави тва нещо не знам реално погледнато ми е важно ся ...все пак.Мерси не ми се прави нов профил ама май ще се принудя но искам да си възстановя стария,
П.С доста фалшиви профили ми искаха приятелство седмици назад но не съм приемал написах го също в мейла.

//I was surfing in FB as usually and when i log out and wanted to log in back i was send in the checkpoint in my browser to confirm my account i send a passport already but few days now nothing happend for my problem I think its a mistake i didnt do anything wrong i have a real profil picture didnt post something in abuse with the rules i think i so im sorry.Actually the only strange thing is that a weeks back till this happend i had maybe around 20 friend request with people that i dont know from the other side ot the planet in a country that i dont know nobody from there and etc its fake profil from miles away but i didnt accept ofcourse.I re-attach mt id please i want my acc back thank you if you have something to tell me or want contact me on [email protected] . Greetings 

we.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не са ти отговорили като си им писал, няма и да го направят изобщо.

Все едно от умрял да чакаш писмо...

За твое съжаление нямаш друг избор освен да си направиш друг профил, но ако ги засичат по- ip ще те хванат и него ще блокират също, освен ако не влизаш от друго ip.

Явно с Bubbles едновременно сме писали...;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

За твое съжаление нямаш друг избор освен да си направиш друг профил, но ако ги засичат по- ip ще те хванат и него ще блокират също, освен ако не влизаш от друго ip.

Нема смисъл, режат веднага. Само с VPN.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:angry:Абе на вас чавка със сламка ли ви изпи акълите та си качвате лични карти и шофьорски книжки на тия идиоти.

Тоя свят вече напълно откачи...:no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@grizly те едни данни на милиони българи излязоха хах оня дет вика само в торент сайтовете не се появиха та ти ... въобще личнни данни в днешно време ти ги искат под и над път.Както и да е.
Ами май това ще е решението ще влизам през Tor там важи ли  или най добре да се обадя на доставчика че съм със статично ip някаква схема обаче да мога поне да си add-на всички приятели ..имам един познат от ботевград беше споменал нещо се беше разправял че имал скрипт код който ги add-ва автоматично им праща покани само че в моя случай не знам дали ще проработи ?
Мерси все пак на всички зьа отговорите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, retaer написа:

@grizly те едни данни на милиони българи излязоха хах оня дет вика само в торент сайтовете не се появиха та ти ... въобще личнни данни в днешно време ти ги искат под и над път.Както и да е.
Ами май това ще е решението ще влизам през Tor там важи ли  или най добре да се обадя на доставчика че съм със статично ip?

Ами щом за теб личните ти данни не означават нищо и не искаш да си ги пазиш - раздавай си ги, всъщност ти си знаеш...

През VPN както вече по-горе ти казаха ще ти е по-добре мисля, иначе ако имаш възможност най-сигурно смяна на доставчика ако имаш възможност и избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, grizly написа:

:angry:Абе на вас чавка със сламка ли ви изпи акълите та си качвате лични карти и шофьорски книжки на тия идиоти.

Тоя свят вече напълно откачи...:no-no:

Ти си изостанал. Вече си пращат и ДНК профил+отпечатъци.

преди 1 час, retaer написа:

Ами май това ще е решението ще влизам през Tor там важи ли  или най добре да се обадя на доставчика че съм със статично ip някаква схема обаче да мога поне да си add-на всички приятели ..имам един познат от ботевград беше споменал нещо се беше разправял че имал скрипт код който ги add-ва автоматично им праща покани само че в моя случай не знам дали ще проработи ?
Мерси все пак на всички зьа отговорите

Продължавай да влизаш, чрез ТОР браузър и да ползваш съмнителни скриптовет и продължавай да се чудиш, защото от ФБ не ти обръщат внимание. Вие не разбрахте ли, че цензурата е жестока и има правила. Щом ги нарушаваш, не се занимават с теб. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Bubbles написа:

По-скоро ще получиш от умрял писмо, отколкото поддръжката на тези да ти отговори.

преди 5 часа, grizly написа:

Щом не са ти отговорили като си им писал, няма и да го направят изобщо.

Все едно от умрял да чакаш писмо...

Потвърждавам. Истината е такава! Последният им гаф е, че никога не виждаш за какво те наказват! Просто някой решава да ти направи мръсно и те банва, защото си му симпатичен. В "Помощ и поддръжка -> Inbox Support" секция "Вашите нарушения" имам няколко еднакви нарушения по една и съща точка от 2019-та и от 2020-та година. Наложеното наказание е временно блокиране да не публикуваш, да не харесваш и да не коментираш където и да е.

От 2019 точката е:
Тази публикация нарушава нашите Стандарти на общността по отношение на тормоза и малтретирането

Изписва "Никой друг не може да види публикацията ви" - ((( АЗ Я ВИЖДАМ! )))

От 2020 точката е същото:

Тази публикация нарушава нашите Стандарти на общността по отношение на тормоза и малтретирането

Този коментар нарушава нашите Стандарти на общността по отношение на тормоза и малтретирането

И на двете изписва "Никой друг не може да види публикацията ви" - обаче ((( АЗ НЕ Я ВИЖДАМ! ))) - което говори за бот, който обикаля за да ти проваля контактуването по социални мрежи. Или просто организацията е толкова много похабена, че изпускат краищата и не могат да организират дейността си с поддръжката. Фейсбук поддръжката е занемарена и то от няколко години. Реални лица за контакт няма. Не се разговаря, единствено се натискат някакви бутони. Но тъй като те се откроиха като първият единствен монопол с всички хора регистрирани в него - всички остават именно В НЕГО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да е имал подобен проблем при забравена парола да ти изпратят код с смс колко се чака ? чаках с часове никой не прати .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване