Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Абв поща въпрос за забравена парола

Препоръчан отговор

Здравейте забравих всички данни на абвото на брат ми и сега не може да влезе с имейла в фейсбуук да си смени паролата .Пробвахме с смс код но нищо не изпращат.Ако утре се обад на нет инфо на моя имейл да ми пратят линк за смяна на паролата на абв дали ще се съгласят ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

Здравейте забравих всички данни на абвото на брат ми и сега не може да влезе с имейла в фейсбуук да си смени паролата .Пробвахме с смс код но нищо не изпращат.Ако утре се обад на нет инфо на моя имейл да ми пратят линк за смяна на паролата на абв дали ще се съгласят ?

Какво общо има твоя мейл с този на брат ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Какво общо има твоя мейл с този на брат ти?

На моят имейл да ми изпратят линк да променя паролата на имейла на брат ми да си влезе в фейсбуук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

На моят имейл да ми изпратят линк да променя паролата на имейла на брат ми да си влезе в фейсбуук

Ако включиш малко повече сиво вещество сам ще се плеснеш с две ръце през челото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

Как така ще пращат на твоя имейл линк? Той сложен ли е като мейл за връзка в профила на брат ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще я изпратят веднага на твоя имейл. Ако пък си кажеш и банковата сметка ще изпратят от 2 до 20 000 лв. да се почерпите с брат ти.

Освен на брат ти паролата им кажи да ти изпратят на твоя имейл и паролата в АБВ на Марк Зукърбърк. Кажи им, че и той си е забравил паролата за Фейсбука и трябва да му я ресетнеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Абв поща въпрос за забравена парола
преди 8 минути, Чичо Чарли написа:

Ako в тая поща не е влизано отдавна е заминала.

Пощата е валидна проверих ама за забравена парола не помня дата , месец , година на раждане какво съм сложил правена е отдавна .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбоклука няма нищо общо с абв.
Профила си седи с тая поща и нищо повече.
Ако не сте влизали в пощата дълго време е закрита автоматично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли някой сервиз след като дойде телефона от теленор да му възстанови данните .Занесах ме го за рекламация 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, adersa написа:

А може ли някой сервиз след като дойде телефона от теленор да му възстанови данните .Занесах ме го за рекламация 

В тоя некой сервиз, после може да отпишеш гаранцията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди беше - ако не влизаш повече от един месец - губиш пощата!

Сега не знам как е.

А някой да знае телефони на туй АБВ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

Няма как да стане това нещо. 

преди 2 минути, JKirilov написа:

Преди беше - ако не влизаш повече от един месец - губиш пощата!

Сега не знам как е.

А някой да знае телефони на туй АБВ?

Не е вярно. Ако не влизаш 90 дни, тогава ти закриват пощата. Ако не си влизал повече от месец преди тези 90 дни при влизане искат да се оторизираш, че ти си собственикът. Имам 4 пощи в abv( по стечение на обсотоятелствата).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivan_pop написа:

Писах им да видим дали ще отговорят .Дано да ми съдействат ще ме хване и мене яд язък за приятелите и абонатите му в инстаграма.

Дано да се съгласят да ми дадат линк за нова парола

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Писах им да видим дали ще отговорят .Дано да ми съдействат ще ме хване и мене яд язък за приятелите и абонатите му в инстаграма.

Дано да се съгласят да ми дадат линк за нова парола

Няма да се съгласят. Ако в пощата на твоя брат не е дадена товята поща като алтернативен мейл нещата приключват. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Емил Костов написа:

Ако в пощата на твоя брат не е дадена товята поща като алтернативен мейл нещата приключват. 

Няма кой друг имейл да е даден за връзка  .И друго да попитам там могат ли да видят на профила му , кои дата и месец съм сложил .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

Няма кой друг имейл да е даден за връзка  .И друго да попитам там могат ли да видят на профила му , кои дата и месец съм сложил .

Кое няма как и според кой няма как??? Дори ти не си сигурен какво е сложено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се на нет инфо но ми казаха за пароли само на брат ми ще му кажат как се действа .Дано  от там да видят какви дата и месец са сложени  при първата регистрация  , за да може да си смени паролата .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване