Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Замръзване на клавиатура и мишка

Препоръчан отговор

току-що, Емил Костов написа:

С какво захранване си? Марка и модел ако може да дадеш.

Seasonic Focus 80 Gold 550 FM

Извинявайте, но се налага да затварям. Утре пак ще пиша. Но мисля, че не е фатално, само да не ми създава ядове по време на обучението. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни някой тест да се натовари системата 15-20 минути - примерно aida64 има стрес тест, cinebench, prime 95 и други. Следи температурите на дъното и процесора какви максимални стойности ще достигнат. Направи и тест на RAM паметта. Нещо клоквал ли си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Street Life написа:

не е фатално

Ако все пак е хардуерен проблем ще стане фатално, особено ако е от прегряване!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Street Life написа:

Докато не рестартирам.

П.П. Да добавя, ако е важно Ползвам само вградената антивирусна, защото не се ровя в съмнителни сайтове.

без да изключваш, само с излизане и после с влизане тръгва ли системата
пауър бутона ми е нагласен, като го цъкна и излизам, а после с "интервал" си влизам и продължавам от същото положение в което ми беше замръзнал
ама при мен замръзването си мисля че беше от некоректен драйвър
оня ден получи син екран и след някакво отброяване се рестартира и от тогава нямам замръзвания

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.11.2020 г. в 22:08, Raze написа:

Следи температурите на дъното и процесора какви максимални стойности ще достигнат.

Тест с AIDA 64, времетраене 5мин. и 03сек. Започнах на 47 градуса CPU и 36 градуса дъно. На 1.42мин. процесора стана на 91 градуса, дъното на 37 градуса. На 2.49 мин. t на процесора се качи до 96 и варираше между 94 и 98 до края на теста. На дъното температурата си остана 37 градуса. Веднага след спиране на теста темпеатурата на процесора започна да се понижава и след 1мин.29сек. достигна до 49 градуса.

Ползвам фабричното охлаждане от кутията на Райзъна.

Не съм клоквал нищо.

За сега няма проблеми със замръзване на клавиатурата и мишката. Остават си онези три пъти, които бях споменал.

Благодаря на всички за помоща, която ми оказахте. Ако има нещо тревожно, което да ми направи впечатление ще пиша пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Street Life написа:

За сега няма проблеми със замръзване на клавиатурата и мишката. Остават си онези три пъти, които бях споменал.

Ако не беше споменал, че и при игра ти замръзва, щях почти да съм сигурен че е от продуктите на Google.

При мен понякога ми замръзват мишката и клавиатурата когато ползвам Google Chrome браузъра. И то се случва и под Linux и под Windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Street Life написа:

Ако има нещо тревожно, което да ми направи впечатление ще пиша пак.

Какво по-тревожно от 100 градуса???

Но щом не те тревожи - газ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване