Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

имам идея за криптовалута

и търся човек който разбира да я направи и ще делим 50  на 50

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Идея за нова криптовалута
преди 49 минути, Генадий написа:

Само Сергеев знае как става и има идеи. Ти не си Сергеев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Генадий написа:

Защо трябва да ти дава 50% не разбрах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам доста машинки 386 в една забутана локална мрежа. От мен = IP и порт към сървъра който ги управлява. :) 

Регистрирай домейн. Плащай го. Дай ми админ права в него. Щото IP-ту е динамично. :) 

В сървъра ке сложа едно роботче да разпределя работата на 386 машинките ... :) 

Да не забравиш да ми дадеш и банковата си сметка, за да ти превеждам какво изкопът 386 винкелите ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво  излиза

в техническия форум

никой  не разбира да напише кода

ще  мина след седмица да погледна

може сериозните хора да са били заети 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Генадий написа:

в техническия форум

Аз имам "винкели" ... с това мога да помогна ... :)

п.п. Не съм софтуърист ... :) По харт нещатъ съм ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Аз имам "винкели" ... с това мога да помогна ... :)

п.п. Не съм софтуърист ... :) По харт нещатъ съм ... :)  

понеже гледаш сериозно на нещата и имаш желание може да ти дам 1 % първоначални и след това да си ги доразвиеш колкото повече хора в пирамидката толкова повече 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Генадий написа:

1 % първоначални

Не го права за пари! ;) 

Моят голям наследник борави с вид криптовалута. Спретнах локална мрежа, но така и не я ползва. Та затова ... Вярно, че ме е "резнал" от права за отдалечен достъп, но лесно ще си ги възвърна без да ме усети при нужда ... 

А, пари за ел. енергия няма да ти искам. Разбирам, че си беден. Само плати за две години домейна ... След това ще видиш IP ту и порта към въпросните винкели ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

А, пари за ел. енергия няма да ти искам. Разбирам, че си беден. Само плати за две години домейна ... След това ще видиш IP ту и порта към въпросните винкели ... 

беден е относително

портфейлът ми е пълен и имам алкохол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Генадий написа:

беден е относително

Ако плащаш ел. енергията няма да ти останат пари за алкохол. И без алкохол какво правиш?! 

Недей така ... мхм ... за това и ти казах, че си беден ... портфейла ти стига само да си платиш алкохола ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ако плащаш ел. енергията няма да ти останат пари за алкохол. И без алкохол какво правиш?! 

Недей така ... мхм ... за това и ти казах, че си беден ... портфейла ти стига само да си платиш алкохола ... 

не е така както казваш

не ме познаваш

ще си продам киата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Генадий написа:

ще си продам киата

Тъй де ... с теа пари ще платиш домейна до живот ... макар, че като за начало е достатъчно да платиш за две или пет години и ще ти останат пари да платиш на някой хлапак да набира коду ... За някои неща си требе пръсти ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Навремето, на една организирана среща (извънредна) от мой приятел, един 'танкист" изказа, че за всяко нещо може да предложи решение. От дума на дума (и естествено с участието на приятеля ми) стигнахме казуса да му задам задача на която ще се наложи да помисли, а не да даде готово решение. Да, той "танкиста" твърдеше, че за всяка задача има готово решение. И ... давам хипотеза (задачата) .... настъпи 5 секундно затишие ... после бурен смях и чак тогава "танкистът" успя да продума някакво решение, но няма да забравя опулените му очи .... :) 

п.п. По сводка от приятеля ми, въпросният по цял ден (тогава) е местил едни "дупки" по едни бъдещи платки = това му било работата ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Генадий написа:

имам алкохол

Май и кафево имаш...
...или вместо него ти дават некакъв бъркоч, сменяй дилъра най добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване