Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Влизам през мобилна версия, че ми е по-лайт за браузъра, и си цъкам на иконката за съобщения. Вика: "Има грешка"

eva.png.f5d3b9846ee335894c6ea376e1293f5d.png

Влизам в обикновена версия, но с новия дизайн - дори и на по-щадящия за RAM-a Firefox забива, а пък при Chrome положението е довиждане - направо си се затваря сам и това е. Само след няколко цъкания, за да си видя съобщенията. Дори при 8 GB RAM пак е същото - при Chrome паметта се изчерпва (или поне ми дава съобщение и тъмен екран след това), при Firefox няма мърдане 5 мин. Та, някой пробвал ли е през мобилна да си види съобщенията и бачка ли иконката? Танкс ин адванс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Meloman No 1 промени заглавието на Дизайнът на FB си има липси

Пиши на бай Марко: https://www.facebook.com/zuck

И му кажи да си смени прическата, че прилича на Джорджано.

Изображението може да съдържа: 1 човек, се усмихва, близък план и на открито

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Myanmar написа:

Пиши на бай Марко: https://www.facebook.com/zuck

...и той ще каже Senator, I don't know...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Пиши на бай Марко

Този отдавна не познава платформата си. Трябва да учи второ висше за да усвои какво са направили колегите му. Нито един от екипите не знае от къде започва възела и къде свършва, всичко се е оплело и никой не иска да го среже, че не знаят после как да го започнат, ще трябва да се върнат назад във времето, когато си правеха общи пощенски кутийки. Ако Марко знае как се управлява всичко това в момента - то аз съм първият човек, стъпил на Луната! :D Единственото което му се удава в момента е да прави фотосесии с импровизирани настройки на фотоапарата. Понеже и това не може! Дано някой ден някой купи тази закопана платформа и да направи нужното, че сегашните са полуфабрикати, назначени на практика с експериментални дейности.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Бонбон с катран! написа:

Този отдавна не познава платформата си.

Четох, че е изгубил контрол, но не защото няма вишу, а защото всичко се е разсраснало до степен, в която не се знае кой какво прави. Не мога да се изразя хубаво, както го четох, но всичко се е усложнило до степен да върви на самотек. Фейсбук не може да си позволи модератори, бъговете са ежедневие.

преди 17 часа, Бонбон с катран! написа:

Дано някой ден някой купи тази закопана платформа и да направи нужното

Кое е нужното?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А представете си, че искам да пиша на примерно на чичо Марк директно на ЛС у фейса - цъкам (не в мобилна, а в пълната версия) да му добавя тая картинка най-горе, пиша нещо и натискам ентер - вместо да ми изпраща, отива на нов ред, а бутонът с хартиеното самолетче изчезва. Оня ден така пращах 3 пъти едно и също на един приятел във FB, докато накрая не си написах текста и не сложих снимката отделно след това. Ще им хакна логиката най-накрая, ама нейсе, с триста зора...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Meloman No 1 написа:

натискам ентер - вместо да ми изпраща, отива на нов ред

Това се наглася от настройките.

Оф, може и с blogger да се бъркам...

Аз правя нов ред с Shift+Enter.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За четирите години, в които имам регистрация, ръчкал съм си из целия профил настройките и няма такива, или поне не ги намирам. Преди се натискаше Shift+Enter за нов ред, само Enter за изпращане, като това си е така и сега, обаче ако се излъжа да кача първо картинката, изчезва бутонът за изпращане и като натисна Enter, ме праща на нов ред. Бая неща имам да му пиша на чичо Марк, с всяко влизане на няколко дена веднъж стават повече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Meloman No 1 написа:

Бая неща имам да му пиша на чичо Марк, с всяко влизане на няколко дена веднъж стават повече...

На тази инвалидна пенсия пишат само неговите колеги. Ти не си му никакъв и няма как той да те чете, той не желае да те чете. Този паразит е дал единствено идеята, останалото е разработка на наети програмисти, които да наливат система за реклами и недоносена селф защита. До такава степен са се оляли, че всичко е само бъг. А контакта с поддръжката е орязан умишлено, ако не си забелязал да знаеш това. Помощ има единствено за престъпления, тоест само за една малка част от всички нарушения. Пестят екип за да има печалби. Ако имаш 40 опции да докладване на нередност, разглеждат се само 5 от тях. Останалото са глухи имитации на опциите. Обратна връзка задължително няма. Точно поради липсата на поддръжка. За тях е изключително удобно да не контактуват с никого, за да могат да прикриват своите тайни, и тъй като се наложиха като единствения монопол в тази област, могат да си позволят всичко - репресия над потребителите. Последно бях свидетел, как неактивен новосъздаден профил с давност 2 години беше закрит поради нарушаване правилата на общността, а неговата цяла активност бе единствено два напълно коректни коментара в затворена група, преди закриването му. От тук следва бележка от сорта "Ако смятате това за грешка, моля обърнете се към нас, за да преразгледаме проблема" - хубаво, но наглостта край няма, искат да им въведеш телефонен номер за целта! С това всичко приключи. Предполага се, че липсата на този въведен номер е именно нарушаването на техните правила, но няма как да знаем. Нито можем да прегледаме къде е тази грешка. Просто никой не работи за това, всички ресурси са насочени в рекламата. Пенсията е побързал да се пенсионира и се вълнува единствено от продажби на лични данни и реклама. Настъпило е времето да папка, да яде на корем. Кажи му довиждане. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апф, все едно па съм тръгнал да му пиша, много ми пука как ще си прецакват платформите... :D Тия деактивации ги правят в името на "борбата" срещу фалшивите профили и имаше времена преди години, в които се пращаха записи на снимки от лични карти за активация на профила. Това да си пратя документите някой да ми набута в дланите куфар с милион марки, пак ще се постарая да не го правя :D Явно сега е с тел. номер. Там е див соц, и аз съм го чувал това. Напишеш нещо "неприятно" за някаква групичка - събират се 10 профила да те докладват и си чао, половин народ там се оплаква от това. Даже някои журналисти ги банват за по месеци поради тая причина... Нямат читав алгоритъм за "фалшивите" профили, щото има възрастни хора на по 70, които са си направили FB само за да си пишат там с двама-трима човека и нито имат профилна, нито коментари, лайквания - нищо, да не цъфнат и те с бан някой ден само... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Meloman No 1 написа:

Напишеш нещо "неприятно" за някаква групичка - събират се 10 профила да те докладват и си чао, половин народ там се оплаква от това.

Свободата на словото там е мит! Лесно те набеждават, че тормозиш някого, само защото си дръзнал да го компрометираш в някакъв мироглед или си го изложил, че действията му са неадекватни по даден въпрос. Фейсбук не толерира споровете и винаги взема страна на падналия в битката! Тоест, най-глупавият човек може да се обяви за най-готин. И травеститите имат права над твоите! ;)  Тази развалина става единствено да си правиш свои реклами, не и да дискутираш чуждите въпроси и мирогледи. Че инак идва тоягата да те насурвакат, за дето не си сложил розови очила и да пееш песнички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване