Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо игрите на телефона ми насичат?

Виж решението Разрешен от цър-вул,

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ви попитам, понеже имам подозрения ,че телефонът му има нещо. Наскоро си закупих GALAXY  S20ultra и реших да му инсталирам ,някои по-тежки игри. Обаче забелязах ,че не вървят съвсем гладко,даже на моменти е дразнещо понеже засича. Някой имали подобен проблем ? Преди имах IPhone X и на нея играх същите игри но без да имам никакви проблеми. Когато взех този телефон очаквах ,че ще е по-мощен заради рам памета и процесора. Знам ,че има значение дали е произведен за Америка или за Европа понеже получават различни процесори ,като този за Америка естествено е много пи-добър но все пак този телефон трябва да се справя много по-добре от IPhone?!Някой има ли идея защо?

Иначе игрите,които ползвах на двата телефона са:

Call of duty 

WarFace

TopWar: Battle game 

Rise Of kingdoms

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го рестартираш, след като ти се включи зареди играта и виж дали пак ти засича. Ако нямаш проблем, при постоянно ползване на телефона, преди да включиш играта изчисти приложенията, които са на заден фон и след това пробвай да заредиш играта. Ако по този начин не ти се получи, изтегли има приложения, които оптимизират телефона, дори повечето телефони имат фабрични такива приложения. Пробвай с тях.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага ли ти засичат игрите или минава определено време?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Веднага ли ти засичат игрите или минава определено време?

Не явно само когато кадрите на FSP станат повече или с други думи когато се увеличи натоварването на видеото. Пробвах ANTUTU тест изкарва добри параметри 517 хил точки , но когато е във режим на игра и да кажем примерно, игра CALL OF DUTY в момента който се съберем повече хора на едно място стават едни засечки, сякаш играя някоя игра на пентиум 2ка 

преди 2 часа, salfie написа:

Пробвай да го рестартираш, след като ти се включи зареди играта и виж дали пак ти засича. Ако нямаш проблем, при постоянно ползване на телефона, преди да включиш играта изчисти приложенията, които са на заден фон и след това пробвай да заредиш играта. Ако по този начин не ти се получи, изтегли има приложения, които оптимизират телефона, дори повечето телефони имат фабрични такива приложения. Пробвай с тях.

Успех!

Телефона си има такова приложение за почистване(вградено)

Не мисля ,че вършат особено добра работа. Почвам да си мисля,че всичко е от операционната система. Явно Ios работи много по добре от android дори когато телефона е със по слаби характеристики....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загрява ли много телефона по време на насичането?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Загрява ли много телефона по време на насичането?

Не . Загрява си като всички останали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Vikito95 написа:

Явно Ios работи много по добре от android дори когато телефона е със по слаби характеристики....

Естествено. +поддръжкаж Защо си даде 2 бона за телефон с андроид, когато имаш чудесен iPhone. Пари  на вятъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Eclipse2G написа:

Естествено. +поддръжкаж Защо си даде 2 бона за телефон с андроид, когато имаш чудесен iPhone. Пари  на вятъра.

Реших да експериментирам този път. Толкова много слушах за този прехвален S20 ultra ,камери ,процесори и рам а всъщност стария ми IPhone X беше хиляди пъти по-добър ,като изключим единствено камерата на Самсунг. Нито батерията държи повече нито пък работи по-добре! Прав си пари на вятъра и повече никога андроид 🤨

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема има ли го и като се ползва на зарядно ? Да не е в някакъв икономичен режим или нещо подобно ? Пробвай да промениш (намалиш) настройките на графиката на самите игри, ако има тази възможност. За Call of Duty със сигурност може.  И все пак не мисля че е редно да насичат тия игри. CoD съм играл и на старата ми Nokia 6. Колегите редовно я играят тая игра, с много по - "слаби" телефони, от S20. Предполагам че андроида е обновен до най - новата налична версия. Има ли вероятност засечките да са от недостиг на интернет, примерно да има някой калъф който пречи на обхват или нещо такова ... Случайно да има някакво подобие на антивирусна ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
преди 1 час, Vikito95 написа:

в момента който се съберем повече хора на едно място стават едни засечки

На едно място в играта или на едно място физически (на един рутър)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, TheDarkAngelOfHope написа:

Проблема има ли го и като се ползва на зарядно ? Да не е в някакъв икономичен режим или нещо подобно ? Пробвай да промениш (намалиш) настройките на графиката на самите игри, ако има тази възможност. За Call of Duty със сигурност може.  И все пак не мисля че е редно да насичат тия игри. CoD съм играл и на старата ми Nokia 6. Колегите редовно я играят тая игра, с много по - "слаби" телефони, от S20. Предполагам че андроида е обновен до най - новата налична версия. Има ли вероятност засечките да са от недостиг на интернет, примерно да има някой калъф който пречи на обхват или нещо такова ... Случайно да има някакво подобие на антивирусна ? 

Антивирусна няма. И аз си мислех дали това не е от Интернет,но аз съм постоянно на мобилни дани ,което е малко вероятно защото ползвам или 4G или 5 зависи къде съм. Графиката може да се намали но идеята на такъв телефон да я ползвам на макс все пак толкова пари а накрая нищо.... Не играя на зарядно, защото не е хубаво за батерията.. иначе Ана антуту извадих преди малко 546 хил... ,което значи че би трябвало всичко да е наред по телефона...

Screenshot_20201222-220829_AnTuTu Benchmark Test.jpg

преди 26 минути, цър-вул написа:

На едно място в играта или на едно място физически (на един рутър)?

В самата игра. Реално тогава ,когато графиката се натоварва на макс... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Vikito95 написа:

Толкова много слушах за този прехвален S20 ultra ,камери ,процесори

S20Ultra със проц. Exynos за България и .S20Ultra със проц. Snapdragon за Южна Корея, са два различни телефона

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Vikito95 написа:

В самата игра. Реално тогава ,когато графиката се натоварва на макс... 

Процесорът ти не може да смогва да обработва повече обекти в една сцена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Vikito95 написа:

ето е малко вероятно защото ползвам или 4G или 5 зависи къде съ

Няма как да ползваш 5G тъй като телефона ти не го поддържа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, adersa написа:

Друг е въпроса, че в БГ или където и да било, няма стабилна връзка и всяко едно дърво или сграда, правят проблем. Е%ем ти е технологията. Освен да мори батерията по-бързо и някава си по-добра скорост.... МИЗЕРИЯ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, adersa написа:

Нещо имаш грешка. S20 ultra поддържа 5G и не съм в Бг но това е без значение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, цър-вул написа:

Процесорът ти не може да смогва да обработва повече обекти в една сцена

Е как IPhone X успява да обработва същата информация без са засича? Значи проблема не е в телефона или процесора а в операционната система 🤔

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, помогни на Били Айлиш, мен не ме мисли. Аз никога не съм имал собствен телефон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Vikito95 написа:

Е как IPhone X успява да обработва същата информация без са засича? Значи проблема не е в телефона или процесора а в операционната система 🤔

Не сравнявай проца на ябълката със ментето ексинос на корейците !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че този смартфон е най-високия клас на самсунг. Когато излезе, имаше проблеми и забиваше, не от самия телефон, а от операционната му система, която е Андроид. По принцип телефона

не би трябвало да се затормозява от по-тежките приложения. Съвет от мен е да изчакаш до следващ ъпдейт на системата, който най-вероятно ще реши проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, user23 написа:

амо да кажа, че този смартфон е най-високия клас на самсунг.

Най голямото менте, затова корейците сложиха снапа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dessislava93
      Здравейте, имам Samsung A50 който двукратно се рестартира сам, докато рових из фейсбук. След това се опитах да го отключа, но ми излезе събщение: "Опитайте пак след 1440 минути", без дори да ми даде възможност да си въведа шаблона. Апарата беше свързан към wi-fi мрежата вкъщи затова се опитах да го отключа със Samsung акаунта, което се оказа неуспешно. Успях да си звънна обаче. Опитах се да направя hard reset, за да го върна към фабричните настройки, но и този ми опит се оказа неуспешен. Горното меню беше активно, но не ми позволяваше да вляза в настройките. На сутринта алармата ми звънна и входящите ми обаждания достъпни, макар и да изписваше само номер без име. Занесох телефона в магазина, от където е купен.  От тогава апарата е бил в два сервиза, от първия излязоха със становище, че съм си забравила паролата/ шаблона и затова се е заключил. Апарата е гаранционнен, но премахване на акаунт и т.н. не се покрива и го занесох в оторизирания сервиз, от където заявиха че доката не си отключа телефона те нищо не могат да направят.  От както ми го върнаха телефона е в самолетен режим.
      Благодаря предварително на всеки дал съвет и лека вечер.

• от Radoslav Karacenov
      Здравейте! Предстой ми да си закупя нов телевизор и понеже не съм много наясно с технологиите на телевизорите,бих искал ако може да дадете мнение 🙂 .

За сега съм се спрял на три телевизора, Сони,Самсунг и ЛГ, ако може да кажете нещо и за операционните системи (смартфона ми е с Андроид,ако има значение).

Ето ги и моделите на който съм се спрял:
      https://www.technomarket.bg/televizor/sony-kd-49xf7596-baep-smart-uhd-led-tv-09165227
      https://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-49nu7172-uxxn-uhd-smart-tv-09164650
      https://www.technomarket.bg/televizor/lg-49um7400-smart-uhd-led-tv-09174919

Приемам и други предложения ако има 🙂

• от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване