Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не мога да се оправя с възпроизвеждане от флашка на 32" смарт TV с Андроид

Препоръчан отговор

Проблемът е, че плеърът му изобщо не възпроизвежда повечето от филмите, които съм си свалил на флашка. Тези които възпроизвежда - показва без субтитри (някои и без звук), а 2-та филма, на които показва българските субтитри излизат като маймунки. Всичките десетина филма на по-стар голям телевизор се възпроизвеждат от флашката перфектно. Идеята е малкия нов телевизор да занеса на вилата, където няма телевизия и интернет и там да го използвам за гледане на филми от флашка, приготвена предварително в къщи в София. Как да постъпя ???

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Не мога да се оправя с възпроизвеждане от флашка на 32" смарт TV с Андроид
преди 16 минути, Coco1 написа:

Свали си друг плеар от магазина например VLC

Има ли сервиз (специалист) на когото да занеса телевизора и той да ми инсталира тази програма - аз не се смятам за компетентен :( 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Бай Иван Николаев написа:

Има ли сервиз (специалист) на когото да занеса телевизора и той да ми инсталира тази програма - аз не се смятам за компетентен :( 

Няма смисъл, има уроци по интернет.

https://www.vlchelp.com/android-tv-how-to-install-and-use-vlc-media-player/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли сервиз (специалист) на когото да занеса телевизора и той да ми инсталира тази програма (VLC) - аз не се смятам за компетентен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insbrain написа:

Вземи си тв бокс, другото е загуба на време и нерви.

Той не може да си инсталира приложение, само бокс му липсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Coco1 написа:

Той не може да си инсталира приложение, само бокс му липсва.

Не е въпроса - дали автора може, важното е - дали на телевизора може, да се инсталират допълнителни приложения!

преди 6 часа, Филипов написа:

За начало да напишеш модела на китайското евтино дърво ...

От там трябваше да се започне!
А „дървото“ е по-скоро турско! Като гледам, какво се предлага ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, jhoro написа:

Не е въпроса - дали автора може, важното е - дали на телевизора може, да се инсталират допълнителни приложения!

Прочете ли заглавието ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Coco1 написа:

Прочете ли заглавието ?

Верно ли бре??? И тва ли тряа са чете???

Ок - там пише „.. 32" смарт TV с Андроид“.
Мислиш ли, че на повечето „Vestel smart TV“, могат да се инсталират приложения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

Верно ли бре??? И тва ли тряа са чете???

Ок - там пише „.. 32" смарт TV с Андроид“.
Мислиш ли, че на повечето „Vestel smart TV“, могат да се инсталират приложения?

За твое голямо учудване инсталират. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Coco1 написа:

За твое голямо учудване инсталират. 

Ама ... не всички.

Пример - FINLUX 43-FFB-5600, ОС - Android TV. Няма опция за добавяне на приложения!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Coco1 написа:

Боба свърши

Ела да ти дам! Какъв предпочиташ - нормален, едър (салатен), смилянски, черен, шарен... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.01.2021 г. в 18:33, jhoro написа:

Ама ... не всички.

Пример - FINLUX 43-FFB-5600, ОС - Android TV. Няма опция за добавяне на приложения!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finlux.smartcenter&hl=bg&gl=US

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rostislaf написа:

Това е приложение за телефон - не за телевизор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, jhoro написа:

Това е приложение за телефон - не за телевизор!

Finlux Smart Center application is dedicated to Finlux SmartTVs to increase TV viewing experience. The application allows you to easily share the media content on your mobile device to your TV and watch the content on TV using its FollowMe TV technology.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Finlux Smart Center application is dedicated to Finlux SmartTVs to increase TV viewing experience. The application allows you to easily share the media content on your mobile device to your TV and watch the content on TV using its FollowMe TV technology.
Защо цитираш това???
Да - с него се управлява телевизор, но се инсталира на телефона - не на телевизора.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледам директно от телефона към телевизора не се занимавам с флашки . Дърпам торента зареждам го с Bitlord и воала .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване