Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Завиждате ли на известните хора?

Препоръчан отговор

Пускам темата, защото няма друг форум, където да получа сериозно мнение, а меко казано съм в потрес - във форума на бг мама си позволяват да обсъждат и да завиждат, представете си моля, не за друго, а за кухнята и отрупаната маса на Александра Сърчаджиева!

Направо не мога да повярвам! Сериозни, зрели, някои от тях и успели жени, които вероятно също имат хубави домове.............. а взели да завиждат на една жена, чиито житейски трагедии знаят. Вместо да и кажат едно "Браво" за нормалната снимка, пусната в инстаграм, от която лъха на домошарски уют и е съвсем нормална и без пошлост, всички и завидяха на кухненското обзавеждане, а някои - и на храната. Съвсем сериозно- потресох с, че според една потребителка цитирам "мезетата, луканката, сланината и киселите краставички още са лукс за много хора".  Звучи точно като комплексарско изказване на човек от 90 - те години на 20 век.

Направо съм изумена. Дотам ли пропадна народът ни, да завижда на една вдовица? Да обсъжда със завист кухненсо обзавеждане и какво имат на масата си известните?

Мислех, че сме ги минали тези неща и тази дребнавост, но явно не сме. Аз съм много разочарована. Гледането в чуждата паничка и то за мебели и храна, и то на хора, които са преживели толкова много............Просто нямам думи..........

Още по - потресена съм и колко много хора не могат да различат буквално и преносно. Като се казва "горкичката", "Бедничката", се има предвид съжаление, а не буквално..........Явно доста учители по литература в България са дремали, вместо да научат учениците да четат текст с разбиране............ Ето какво става, като се набляга само на математиката - страда четенето с разбиране!

Аз не завиждам на известните хора, не ми пука как изглежда домът им и какво имат. Аз гледам думи, действия, поведение. Но явно голяма част от хората в България са материалисти, което е направо отвратително.  И не, не съм съгласна, че луканката и киселите краставички са някакъв лукс неземен...........

Изумена съм и колко много хора очакват все още  от една жена, която е вдовица, да е едва ли не нещастна, вечно тъжна............ Явно хората са се издразнили на усмихнатите снимки, което е гадно............

А очаквах, че българите са се отърсили от материалистичното си мислене, че е останало в 90 - те.

Поне да бяха обсъдили мутрафонския стил на спалнята на Бойко Борисов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shock11::lol6:

Каза тая дето дето се скъса да завижда кой къде е учил и други подобни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кого съм завиждала, бе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

На кого съм завиждала, бе?

На кого ли не... Пешо,Даниела,мен..

преди 4 минути, ined написа:

Завиждам на Тръмп заради перчема му :)

А аз на Линус Торвалдс заради ей това

Spoiler

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво има да им се завижда?
Хора като хора, работят, ядат, ходят в тоалетната, спят...
Ся има някои които вирят носове, ама ко да праиш.

По принцип тези дето завиждат са разни комплексирани жалки хорица, дребни душици.

Лично аз ти завиждам(Благородно) на теб, цяла Берковица те носи на ръце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bubbles написа:

Лично аз ти завиждам(Благородно) на теб, цяла Берковица те носи на ръце.

Леле вярно че е берковишката принцеса та си е завист

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко са, но има такива на които завиждам. 

Завиждам на човека, който спи с Ким Техьонг най-вече. И подозирам, че това е Чонгкук от същата група.

Завиждам му, признавам си, щото признат грях е половин грях.😇

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mediterranean написа:

Малко са, но има такива на които завиждам. 

Завиждам на човека, който спи с Ким Техьонг най-вече. И подозирам, че това е Чонгкук от същата група.

Завиждам му, признавам си, щото признат грях е половин грях.😇

активен или пасивен е ?  да знаем на какво завиждаш ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Anne написа:

във форума на бг мама

Сериозни, зрели, някои от тях и успели жени,

Тук малко си се объркала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно ли на Алекс са завидяли ?!? Дай линк моля.

То да не им се случва на тез низши твари това нейното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От поста на Джокер нататък:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1284123.1320

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Anne написа:

От поста на Джокер нататък:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1284123.1320

Благодаря.

Видях я въпросната снимка.

Радвам се че вече се усмихваш, Алекс! Макар че знам как боли душата ти и ще боли до края.

Чакаме с нетърпение филма "Пакет вечност", в който участва и дъщеря ти София Ласкин

dashteriata-na-laskin-stana-aktrisa-podr

http://m.hotnews.bg/news.php?category=&id=141111&page=3

мислех да се регна да им попиша малко на тая измет там ама не си заслужава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завиждат за какво - че това слънчево момиче никога вече няма да е с любимия си и щастлива

https://www.facebook.com/ivan.laskin.3/videos/1563899020497187

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи форум е станал змийски, сега пък нарекоха президента ни "нищожеството".

Маса мои сънародници нямат никаква уважение към институциите, и фанатично си защитават политическите си идоли, все едно са богове. Жалка работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, haidukpikaso написа:

Вярно ли на Алекс са завидяли ?!? Дай линк моля.

То да не им се случва на тез низши твари това нейното.

Хм на никой не му направи впечатление че темата е пусната от най голямата завистливка :) Нищо де те архивите са живи :)

преди 2 часа, Anne написа:

Маса мои сънародници нямат никаква уважение към институциите, и фанатично си защитават политическите си идоли, все едно са богове. Жалка работа.

Ами ти си същата работа, виж си писаниците в темата за Боко :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Генадий 35 годишен написа:

активен или пасивен е ?  да знаем на какво завиждаш ...

Нямам идея къв е, ама му завиждам. Просто му завиждам, щото и двете са за завист.😣😤

А съм добър човек иначе😾

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване