Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Попаднах на един нов продукт на компанията Beijing Qihu Keji Co. Ltd. Същата, която произвежда и разпространява 360 Total Security.

Новият продукт се нарича 360 ZIP. Както се разбира от името, става въпрос за архиватор. Направи ми впечатление, че е опростен, но върши добра работа.

Редактирано от 2249 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи само Link: в заглавието си.

Не съм го ползвал, но не е нов мисля. Иначе сега видях, че има и cloud за засичане на гадини. Интересна екстра. Аз обаче след тест на повечето си оставам верен на 7zip. От китайските бях най-доволен от HaoZip (доста близка по едно време като интерфейс алтернатива на WinRaR, но след това явно нещо ги натиснаха и преустановиха английската версия, а китайската е с доста различен интерфейс). Bandizip също не е лоша програма, както и PeaZip, но лично аз засега не виждам причина да сменям 7zip.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2249 промени заглавието на Link: 360 ZIP
преди 11 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Аз обаче след тест на повечето си оставам верен на 7zip.

Ползвам го като основен архивар, но заради новостите в .rar формата (архиви, направени с WinRAR 5.60+ не се отварят или не се отварят коректно със 7zip), се налага да го държа и него на въоръжение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, цър-вул написа:

Ползвам го като основен архивар, но заради новостите в .rar формата (архиви, направени с WinRAR 5.60+ не се отварят или не се отварят коректно със 7zip), се налага да го държа и него на въоръжение.

Кои са тези? Дай един на Л.С. да тествам. Засега с алфа версиите не съм имал проблеми с rar архиви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, не помня конкретно файлове, но съм го установил, а и на места си пише "ползвайте задължително WinRAR минимум 5.60"
С v.19.00 на 7zip съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 7-Zip 20.00 alpha и всичко е топ. Сега видях, че има и 20.02 и е време отново да надградя.

Мисля, че алфата поддържа, това за което говориш:

https://www.7-zip.org/history.txt

Хаха, аз съм я имал изтеглена още като е излязла, но не съм я инсталирал явно.

Редактирано от B-boy/StyLe/ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш пусни една тема за 7-zip и ще докладвам постовете ни да бъдат преместени там. Появи се нова алфа:

7-Zip v21.00 alpha (January 19, 2021)

What's new

Some internal changes in code.
Some bugs were fixed.
New localizations: Tajik, Uzbek (Cyrillic)

32 битова версия:

https://www.7-zip.org/a/7z2100.exe

64 битова версия:

https://www.7-zip.org/a/7z2100-x64.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Ако искаш пусни една тема за 7-zip

Чудесна идея. Че ми напълнихте темата с друга информация. Аз тъкмо се зарадвах, че съм открил нещо ново, пък то нито ново, нито ... :tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване