Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

някой дали може да реши тези задачи че ми трябват

Препоръчан отговор

:offtopic_s:

Цитат

че ми трябват

А на нас не ни трябват!
Що за наглост? Няма бихте ли, моля,...
И на мен ми трябват едни 2-300 хиляди...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, цър-вул написа:

Що за наглост? Няма бихте ли, моля,...

аве, на такива дето искат да им се решат задачите, а не четат уроците,  подвеждай ги и се забавлявай
като им пишат двойка, ще се научат да си четат уроците
имаше една тема за тоци, дето се напрайх на "умен", некои са вързаха и започнаха да се обясняват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Donchevv написа:

image.png.5da470b4997bd5eabbc31277529d7b66.png

И как според теб трябва да ти предадем решението?! 

В какъв формат да е файла?! 

п.п. Ще потърся вид програма, но не обещава да я намеря .... а, сетих се един калкулатор, но той е под Линукс ... и не знам дали може да чертае .... 

п.п.2 Виж това дали ще ти свърши работа.

Успех!

п.п.3 Ако намеря нещо по-читаво ще свирна от тук ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

11ти клас координатна система?
И ти не можеш да решиш едно просто уравнение?

Отваряй си учебника, намирай си формулите и действай, това по мое време се учеше в 5-ти клас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Bubbles написа:

То, не е да се реши, а да се покаже, че може да го правиш. Никъде не е указано с какви средства. ;)

п.п. От както станах инженер не ползвам мозъка за изчисляване, ползвам калкулатор и други изписващи или чертаещи неща, чаъ пат и компютър, но там пък едни програмисти.... :) . ;) Начина на презентация си зависи пред кой ще го правиш. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисли по на едро...  Имаш типичното мислене на Бай Ганьо амбулантен търговец.Днес да продадем стоката, пък утре ще му мислим.Сега, ако ги решим,след месец като има пак контролно пак ли ние да ги решаваме.Ами догодина, има вероятност по тоя предмет пак да е същата учителка и тогава какво правим? Търси решения в дългосорчен план.Аз лично бих търсил път към сърцето и.Покания на ресторант, дръж се като джентълмен и зъбчатката ще се завърти от самосебе си.Може от начало да ти отказва, понеже ще е скандално и неетично да излиза с неин ученик, но ти бъди по настоятелен.Един път завоювашли и сърцето проблема със задачите е решен перманентно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по математика, само учителки съм имал.По растениевъдство имах учител, който ми беше курсов в техникума.Много обичаше да порка, обаче беше под чехъл и жена му му беше ограничила поркането,както и цигарите.Аз му носех редовно ,,грозданка домашно производство,, и му купувах цигари и бях отличник по растениевъдство.Казах му понякога да ми пише тук там някоя 5-ца за да не бие на очи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Ma_ri написа:

Ако е мъж учителя, пак ли така :wub:

То .... хм .... днешните млади .... хм ... може и да не правят разлика в половете, та ... хм ... ко?! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2021 г. в 11:42, Donchevv написа:

някой дали може да реши тези задачи че ми трябват

image.png.5da470b4997bd5eabbc31277529d7b66.png

Сигурен съм, че твоята госпожа може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2021 г. в 14:26, Bubbles написа:

това по мое време се учеше в 5-ти клас

Оппа-а-а. Да не би от 12-годишен да си в Сорбоната?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bubbles написа:

От какъв зор?

Ти учил ли си аналитична геометрия? Не! Тогава какъв пети клас, КАКВИ ПЕТ ЛЕВА.
Аналитична геометрия се учи във ВУЗ. На времето беше ведно с линейната алгебра - ЛААГ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, цър-вул написа:

Аналитична геометрия се учи във ВУЗ. На времето беше ведно с линейната алгебра - ЛААГ

Хм ... някои неща се изучаваха в МГ ... за пети клас ... хм ... склероза ме е обхванала ... мда ... трябва да погледна хартиения ми архив ... мда ... ех старост, не радост ... добре, че помня къде е обаче ... :) Крайно време е да го дигитализирам ... мда ... за да го съхраня ... :) 

Няма време! .... Ами сега?! ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dioib написа:

някои неща се изучаваха в МГ

Да, в десети клас през 80-те смятахме интегралите от мат. анализ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

Да, в десети клас през 80-те смятахме интегралите от мат. анализ

На определени деца родителите им са били преподаватели. Та ... какво да ти кажа ... имаше ясно профилиране от страна на родителите, а не от учителите, приятелите и т.н. и определено не ползвахме помощ от: "Убъди се на приятел!", за да станеш богат ... ;) 

Сега масово се оправдават от "Карантината". Мда ... 

Аз казах, и прощавайте за оффф тоя пък какво спами ... глупав пияницъъъъ ... :) = троу!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2021 г. в 14:26, Bubbles написа:

11ти клас координатна система?

Отваряй си учебника, намирай си формулите и действай, това по мое време се учеше в 5-ти клас.

декартова,сферичната  и полярната  се изучаваха от 5-ти до 8-ми клас
и до колкото помня, беше по алгебра, а не по геометрия...тъй де дрът съм веке и може паметта да ми изневерява

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стряскащото в тези теми е друго. Ако един ученик търси решение на поставена задача от учителя по форумите, това означава, че никой от съучениците му, никой от целия клас не може да я реши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.01.2021 г. в 18:13, insec написа:

Стряскащото в тези теми е друго. Ако един ученик търси решение на поставена задача от учителя по форумите, това означава, че никой от съучениците му, никой от целия клас не може да я реши.

Или не му дават. Или иска да се похвали на мома, като ѝ напише домашното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване