Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Направиха ми сайт.

Виж решението Разрешен от Емил Костов,

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Направиха ми сайт. С интериорен дизайн се занимавам.

Как ви се струва?

http://www.interiordesigner.bg/gallery/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би било хубаво да има менюта описващи услугите които се предлагат, може да се помисли и за падащи такива, като докоснеш мишката на някое меню и да изскасчат подменюта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнете номерирането на картинките, разделете галерията на категории по функционален признак.
Страсницата във FB стои много по-добре от сайта ви.
Може да се добави 3D тур на завършени обекти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, flader написа:

С интериорен дизайн се занимавам.

Как ви се струва?

Не сте обявили цената на табуретките. Нито един артикул не е обявен и не виждам кой ще ви потърси за да прекупи табуретките ви. При положение че не сте обявили производител, Мария Силвестър от "Бригада нов дом" ще се справи по-добре от вас. Ако някой иска декор, сам ще си го направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се продава мат'рял, продава се визия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този дето ти е правил сайта има още доста неща да оправя!

1. Менто никакво го няма и ориентираноето е ужасно.

2. Няма информация кои сте вие и с какво се занимавате.

3. Няма никаква информация за дадена спалня, механа, апартамент.

4. Номерацията на картинките трябва да се махне.

5. Няма footer меню. Вярно не е задължително, но по принцип там се дава информация като карта на сайта, линкове към социални мрежи и процие.

6. Линкът на дизайнера не се отваря. Не знам дали е правил и някакво СЕО даже.

Това са нещата на пръв поглед. И за начало са достатъчни.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

Не сте обявили цената на табуретките. Нито един артикул не е обявен и не виждам кой ще ви потърси за да прекупи табуретките ви. При положение че не сте обявили производител, Мария Силвестър от "Бригада нов дом" ще се справи по-добре от вас. Ако някой иска декор, сам ще си го направи.

Не очаквах такава злоба. Това би трябвало да е сайт за портфолио , а не онлайн магазин. Явно разбирате много от сайтове. Все пак благодаря за градивната критика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
преди 7 минути, flader написа:

Не очаквах такава злоба. Това би трябвало да е сайт за портфолио , а не онлайн магазин. Явно разбирате много от сайтове. Все пак благодаря за градивната критика!

Злоба ли? Това не е портфолио. Ако искаш да е такъв сайт или въобще да е сайт накарай този, който го е правил да си оправи кашите. Иначе просто ти е взел парите за нищо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емил Костов

Нямах предвид вас .. 

Благодаря ви за градивната критика.  Наистина! 

А това, което ми е написал Цър-вул за цените на табуретките беше малко тъпо. 

Но все тая . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, flader написа:

Емил Костов

Нямах предвид вас .. 

Благодаря ви за градивната критика.  Наистина! 

Но все тая . 

Дори връзката по e-mail е зле. Има си така наречената мейл форма. Не виждам защо трябва да ме прехвърля към определена поща. Разбира се има и хубави неща. Снимките са с добро качество и като гледам сайтът е responsive, но има доста неща да се дооправят. Сега не знам как е SEO оптимизацията, защото и тя е важна.

Тук няма критика. Това са неща, които трябва да се оправят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, flader написа:

Емил Костов

Всъщност търся някой който разбира от СЕО да ми направи оферта

Най-добре е този, който ти го е правил да си довърши работата. Това е сайт правен с Bootstrap и JavaScript. Ако се хване друг да ти прави СЕО ще ти излезе солено. Макар че преди да се прави каквото и да било СЕО, трябва да се оправят доста други неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Дори връзката по e-mail е зле. Има си така наречената мейл форма. Не виждам защо трябва да ме прехвърля към определена поща.

Това очевадното мислих да правя АЗ като бележка, но го прескочих защото видях, че не пита за сайта, а за занаята на интериорен дизайн. Човека си направи безплатна реклама за месеци напред. Не е нужно да разчита на банерите ви, които никой не цъка! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Бонбон с катран! написа:

Това очевадното мислих да правя АЗ като бележка, но го прескочих защото видях, че не пита за сайта, а за занаята на интериорен дизайн. Човека си направи безплатна реклама за месеци напред. Не е нужно да разчита на банерите ви, които никой не цъка! :)

Не знам каква безплатна реклама си е направил от 5 цъкания, но така да е както казваш. Дори не се знае въобще какво предоставя този сайт и за какво служи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, flader написа:

Но все тая .

Я, пак!!! Къде съм писал нещо за цените на табуретките? Освен, че съм репликирал, че сайтътт не продава проидукти, а визия!
АРЕ, О'ПРАВИ СИ ГЛЕДНАТА ТОЧКА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Не е лош! Поздравления!

Само ми се струва малко рязко "изпъкването" на снимките. Аз лично предпочитам по-мазните ефекти, като този при снимките тук:
http://omnifood.sebastiangruia.ro/
(тези на различните ястия)

Мисля, че подобно забавяне би изглеждало по-добре, предвид луксозните интериори, които предразполагат, а не стряскат.
Защо не помолите да нахака нужните transition-и и да го видите как ще изглежда? Може да Ви допадне.
П.П. Освен това има проблем с визуализацията- някои снимки изчезват при проявяване на ефект при други, проблемът е предимно в левите колони при мен. 

на 15.01.2021 г. в 18:12, Емил Костов написа:

Най-добре е този, който ти го е правил да си довърши работата. Това е сайт правен с Bootstrap и JavaScript. Ако се хване друг да ти прави СЕО ще ти излезе солено. Макар че преди да се прави каквото и да било СЕО, трябва да се оправят доста други неща.

Направо наново ще трябва да се напише тоя сайт,  ако собственикът наистина иска да го ползва за търговски нужди....😄 

Редактирано от LilithIS
Лапсуси (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2021 г. в 18:01, flader написа:

Я се върни и прочети отново. Не се хващай първосигнално за..клавиатурата. Репликата ми беше към Бонбона.
Ама, ти си определяш политиката на фирмата. Щом смяташ, че е сайт за продажба на мебели, не се тупай в гърдите, че се занимаваш с интериорен дизайн.
Интериорният дизайн се занимава със създаване на визия. А реализацията е втората част на процеса. И дали дизайнерът ще реализира "нарисуваното" или това ще прави(ят) подизпълнител(и) е друга бира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване