Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Компютъра не ползва всички ресурси?


alf000

Препоръчан отговор

Значи, въпроса ми е следния. Защо процесора, рамта и видео кртата, имат още кпацитет( не са на 100% usage ) не се ползва от играта? Има места каде ми дропва фпс на 50, и пак нее на 100% усидж.

Хард диска? 

 

Untitled.png

Игра: гта5

Процесор и-7 860 2.800гхз

Рам 10 гб 

Видео Карта гтх 750 ти

Захранване 500 вата

Хард диск 750 гб с нормална скорост

ссд 120 гб уин10 послеи драйвари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми да дропва това си е нормално от играта не е от теб примерно щом казваш, че нямаш капацитет на използваемост 100 и сигурно ти се случва рядко не е постоянно нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Green6 написа:

Еми да дропва това си е нормално от играта не е от теб примерно щом казваш, че нямаш капацитет на използваемост 100 и сигурно ти се случва рядко не е постоянно нали ?

А защо примерно, имам 70 фпс, и компонентите са на 70% примерно... Защо не е 90фпс и 90% използваемост. Защо дропва, след като има капациъет да подържа още малко фпс, друг е въпроса в онлайна, къде пада и на 35фпс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът може да е в самата игра. Като се закачат доста юзъри и може да дропва. Освен това сървърът не е в БГ, така че всичко е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...