Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да скрия търсачката от windows 7.1pro oт task bar-a

Препоръчан отговор

момчета търсех и в тубата но там има клипове само за 10 и не можах да се оправя как да скрия опцията за търсене от всякъде най вече от таск бар-а на тоя проклет windows 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, retaer написа:

момчета търсех и в тубата но там има клипове само за 10 и не можах да се оправя как да скрия опцията за търсене от всякъде най вече от таск бар-а на тоя проклет windows 

Ето ти примерен линк, макар че не мога да разбера каква е причината да го правиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, killchain написа:

Windows 7.1 официално не съществува. Питай този, който е правил "сглобката".

вероятно става въпрос за  7sp1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

вероятно става въпрос за  7sp1

А я се замисли дали стандартно Windows 7 има търсачка в таскбара, че да се налага да я махаш. Ще има, ако изрично я покажеш като toolbar (по спомен десен клик на таскбара -> Toolbars), но едва ли е така в случая.

Може да става въпрос за Windows 7 Pro SP1, но написано като "7.1 Pro" много ми прилича на онези самоделки, които се намират тук-таме, и по които не се знае какво е правил "кварталният техник".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Емил Костов написа:

Ето ти примерен линк, макар че не мога да разбера каква е причината да го правиш.

Мерси мисля че ще стане защото съм закл. Игрите на малкия в папка вече я и скрих но пак през този начин ли как ги намира и искам да го скрия да не може да ги търси и по този начин не е нищо самоделно споко като казвам task bar -a имам и предвид също от иконката на windows от където и изключваме pc то че ся не ми идва точно думата както и да е мерси за сега

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, retaer написа:

Мерси мисля че ще стане защото съм закл. Игрите на малкия в папка вече я и скрих но пак през този начин ли как ги намира и искам да го скрия да не може да ги търси и по този начин не е нищо самоделно споко като казвам task bar -a имам и предвид също от иконката на windows от където и изключваме pc то че ся не ми идва точно думата както и да е мерси за сега

По-добре му направи отделен акаунт и му дай достъп само до това, което му трябва. Това е "културният" начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, killchain написа:

но написано като "7.1 Pro"

на мен ми звучи като windows 8 sp1
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/how-do-i-get-windows-8-service-pack-1/7b4428f3-e3ae-4d18-b46e-7202b7eaf16f

:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7мак е win-a пичове както и да е не ми се занимава нямам много време ппц се имам че разбирам но вече не знам кво да правя половината работи съм ги правил преди години ся пак тря си губя времето накрая един як бой като го фана в крачка и готово добре че ще ги връщат вече в даскалото зимам кабела и край аман с тия лайна все тря да е наказан и да си губя времето вместо да си учи когато е момента и после да няма наказания  и прочее

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване