Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Можете ли да ми обясните в най - общ случай какво представлява видеошпионката за входна врата? Може ли да бъде забелязана от човек, който няма представа от това, стоящ пред вратата? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NewRedDragon написа:

За госта си е като обикновена "шпионка". Вече следенето, запис и т.н. са отделен въпрос.

За госта си е като обикновена "шпионка". Вече следенето, запис и т.н. са отделен въпрос.

добре, а от вътрешната страна на вратата, ако се погледне, възможно ли е нищо да не се забелязва? Да няма някакви кабели, нещо, което да прави впечатление за поставена видеошпионка, наблюдение, запис и т.н

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valka79 написа:

добре, а от вътрешната страна на вратата, ако се погледне, възможно ли е нищо да не се забелязва? Да няма някакви кабели, нещо, което да прави впечатление за поставена видеошпионка, наблюдение, запис и т.н

Всичко може, зависи кой и как е правил нещата. Само идея, защо трябва да е на втарата, а не в касата на вратата - никой няма да я търси там!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valka79 написа:

добре, а от вътрешната страна на вратата, ако се погледне, възможно ли е нищо да не се забелязва

от вътевшната страна, глвдаш с тел/таблет/рс

преди 3 минути, valka79 написа:

Да няма някакви кабели, нещо, което да прави впечатление за поставена видеошпионка, наблюдение, запис и т.н

Принципно - да. Въпрос на изпълнение и хардуер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Всичко може, зависи кой и как е правил нещата. Само идея, защо трябва да е на втарата, а не в касата на вратата - никой няма да я търси там!

т.е. ако се постави в касата на вратата, ще бъде незабелязано? А захранването на самата шпионка? А дисплея може ли да е в другата стая?

И нещо друго - ако човек звъни отвън на самата шпионка, т.е. звънец шпионка, непременно ли е и камера, или видео? Може ли да съществува шпионка - звънец, без да е свързано с видеонаблюдение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valka79 написа:

т.е. ако се постави в касата на вратата, ще бъде незабелязано? А захранването на самата шпионка? А дисплея може ли да е в другата стая?

И нещо друго - ако човек звъни отвън на самата шпионка, т.е. звънец шпионка, непременно ли е и камера, или видео? Може ли да съществува шпионка - звънец, без да е свързано с видеонаблюдение?

Казах ти - единственото което те спира е фантазия, всичко друго китайците са го произвели вече.

Ти какво точно искаш да направиш или да разгадаеш, защото изобщо не разбирам въпросите ти с каква насоченост са!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Казах ти - единственото което те спира е фантазия, всичко друго китайците са го произвели вече.

Ти какво точно искаш да направиш или да разгадаеш, защото изобщо не разбирам въпросите ти с каква насоченост са!

Господине, писах ви на лично, изпратих файл със запис от моята камера, която не е скрита. Целта ми е да разгадая нещо, в което се съмнявам от доста време и се опитвам да го докажа някак си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valka79 написа:

Господине, писах ви на лично, изпратих файл със запис от моята камера, която не е скрита. Целта ми е да разгадая нещо, в което се съмнявам от доста време и се опитвам да го докажа някак си.

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много благодаря, за сега, но , ако някой знае нещо повече по темата как да се установи наличие на такава видеошпионка, след като дори самото захранване може да бъде прикрито, ще бъда изключително благодарна за всеки отговор. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, valka79 написа:

много благодаря, за сега, но , ако някой знае нещо повече по темата как да се установи наличие на такава видеошпионка, след като дори самото захранване може да бъде прикрито, ще бъда изключително благодарна за всеки отговор. Благодаря предварително.

Да беше отишла в някой магазин, където ги продават, и да ги беше погледнала. Досега да си си отговорила. Едно време ги имаше в магазините на Щайнбергер.

От външната страна на вратата обикновената и видеошпионката изглеждат съвсем различно. Някой ще вземе да каже сега, че има и обикновени шпионки със затъмнено стъкло, но аз лично не вярвам да има обикновена шпионка със стъкло с цвета на видеошпионката.

От вътрешната страна - не можеш да погледнеш през нея. Дори и да са скрити кабелите - няма как да погледнеш през видеошпионката отвътре навън.

Има опции да се сложи миникамера, прикрита в някакъв панел тип домофонна уредба, или тип табло на интерком, но определени цветове и типове пластмаса винаги ще привлекат вниманието на човек, който знае какви материали се използват за прикриване на миникамери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valka79 написа:

аз не разбрах искаш да си монтираш или да разбереш дали има

най лесният начин е с детектор за ток от 5v нагоре, почне ли да пищи значи има захранване ако това ти е питането

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shreek написа:

Да беше отишла в някой магазин, където ги продават, и да ги беше погледнала. Досега да си си отговорила. Едно време ги имаше в магазините на Щайнбергер.

От външната страна на вратата обикновената и видеошпионката изглеждат съвсем различно. Някой ще вземе да каже сега, че има и обикновени шпионки със затъмнено стъкло, но аз лично не вярвам да има обикновена шпионка със стъкло с цвета на видеошпионката.

От вътрешната страна - не можеш да погледнеш през нея. Дори и да са скрити кабелите - няма как да погледнеш през видеошпионката отвътре навън.

Има опции да се сложи миникамера, прикрита в някакъв панел тип домофонна уредба, или тип табло на интерком, но определени цветове и типове пластмаса винаги ще привлекат вниманието на човек, който знае какви материали се използват за прикриване на миникамери.

значи ако се приближи човек близо,нито от вътре, нито от вън може да се гледа през нея, освен от смартфон, или други устройства?

преди 50 минути, woobu написа:

най лесният начин е с детектор за ток от 5v нагоре, почне ли да пищи значи има захранване ако това ти е питането

да разбера дали има, на моите записи на камерата ми видях, че жената, която събира парите за входа, днес им звъни , като натиска самата шпионка и тя отвори. Почти съм сигурна , но се опитвам да го докажа, защото имам проблеми с тях, не желаели да бъдат снимани от моята камера, като в същото време, почти съм убедена, че и тя има, но тя си мисли, че това неможе да бъде видно. 

преди 56 минути, woobu написа:

ами, ако тя каже, че това е само звънец?

преди 6 минути, valka79 написа:

значи ако се приближи човек близо,нито от вътре, нито от вън може да се гледа през нея, освен от смартфон, или други устройства?

да разбера дали има, на моите записи на камерата ми видях, че жената, която събира парите за входа, днес им звъни , като натиска самата шпионка и тя отвори. Почти съм сигурна , но се опитвам да го докажа, защото имам проблеми с тях, не желаели да бъдат снимани от моята камера, като в същото време, почти съм убедена, че и тя има, но тя си мисли, че това неможе да бъде видно. 

а само   видеошпионките имат звънец на самата шпионка, просто трябва да го докажа, ако и да съм сигурна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, valka79 написа:

а само   видеошпионките имат звънец на самата шпионка, просто трябва да го докажа, ако и да съм сигурна.

може да измериш и за кабели за напрежение не вярвам да е с батерия тая видео шпионка все и трябва електричество да работи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, valka79 написа:

Има шпионка за входна врата с вграден безжичен звънец на батерии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, woobu написа:

може да измериш и за кабели за напрежение не вярвам да е с батерия тая видео шпионка все и трябва електричество да работи

ако е само звънец няма ли да има ел. напрежение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valka79 написа:

ако е само звънец няма ли да има ел. напрежение?

ще има всяка техника има напрежение, но ако има кабели може да ги прехванеш с дадено устройство във вратата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, woobu написа:

ще има всяка техника има напрежение, но ако има кабели може да ги прехванеш с дадено устройство във вратата

т.е. да се скрият?

преди 14 часа, VeeeSeLa написа:

Има шпионка за входна врата с вграден безжичен звънец на батерии.

а тя притежава ли видеонаблюдение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valka79 написа:

т.е. да се скрият?

а тя притежава ли видеонаблюдение?

да там където са пантите се прави дупка и се прокарват захранванията за да е скрит монтаж ако не е такъв ще виждаш кабели по врата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване