Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам флашка,която вътре имаше малко файлове и папки и към тях имаше шорткъти допълнения,като скрити файлове и пишеше copy.Пробвах да я форматирам и после беше абсолютно празно.Като създадох текстов файл и после като сложих наново флашката пак се появи шорткът,допълнителен като скрит файл.Почти съм сигурен,че флашката е заразена.Може ли да ми кажете как мога да си я изчистя без да си заразя компютъра.Всичко това съм го пробвал на друг компютър,който много рядко използвам,което описвам дотук.

Преди години при подобен проблем един приятел ми чистеше флашката през линукс,но към момента не разполагам с такава Ос и затова и питам за програма и начин да я изчистя.
Блатодаря,предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не флашката, а системата ви е заразена и тя заразява флашката при свързването със системата. След формат на флашката иначе няма как да оцелее зараза. Просто се е заразила отново.

Следвайте стъпките от тази тема и публикувайте лог файловете от FRST:

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване