Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

CyberLink PowerDirector 19 е софтуер за видео обработка, който е насочен към обикновените потребители. Идеята на този софтуер е да предложи бърза и лесна работа на хората, които искат да сглобят добре изглеждащ любителски видеоклип, без  да са експерти във видео обработката. Информация за програмата ще намерите тук - https://www.cyberlink.com

Преведени са v.19.1.2407.0 и  v.19.1.2521.0. Това са само файловете. Няма инсталатори. Домързя ме. Даже се чудех, има ли смисъл да ги качвам. Тук вече не се качват нови преводи. Но все пак, на някой може да му харесва или по-удобно,програмата да е на български.

Инсталация: Копирайте файловете (папките са иерархично създадени) и кликнете на registry и приемете промените. (На снимката са промените, които се правят в регистрите. Това е, за да се активира и покаже българския език в програмата) Превода НЕ променя английския или някой друг език.

Линк за сваляне - https://dox.abv.bg/download?id=f6656e3ffb#

1.png

2.png

3.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Поздравления за труда!
Само да вметна - редактирай си главните букви. На английски са правилни, но на български главна буква само в началото:
Пълен Режим
Създаване на Слайдщоу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По препоръка, с редактирани главни букви.

Линк за сваляне: https://dox.abv.bg/download?id=895f96dfd4#

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още нещо - ако не си превел помощниа файл, промени заглавието на Български език за интерфейса на PowerDirector!
Правил ли си проверка за правопис на превода. Много често се случва погрешно изписване по технически причини/автоматизъм на изписването.
Отново адмирации за положения труд!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, цър-вул написа:

Още нещо - ако не си превел помощниа файл, промени заглавието на Български език за интерфейса на PowerDirector!
Правил ли си проверка за правопис на превода. Много често се случва погрешно изписване по технически причини/автоматизъм на изписването.
Отново адмирации за положения труд!

Не съм превеждал помощния файл. Относно заглавието. Всички версий на преводи, които съм публикувал, под този и под друг псевдоним, още от версия 8, са били озаглавени или Български език за PowerDirector или Български език за CyberLink PowerDirector. Затова е така.

До сега, не съм правил проверки. Може би е необходимо. Превеждал съм предимно по логика. Много от превода не е само copy/paste от английски. За всяка нова версия, съм използвал стария превод, като съм превеждал новите неща и съм пооправял старите преводи. Знам че има много неточности. В по старите версий, някой неща са по един начини написани на английски, после са ги попроменили, с горе долу със същото значение. Така че, не възможно целия превод да се прегледа обстойно. Превода е огромен. И за сам човек е много трудно да види всички неточности. А и нямам много време. Когато работя с програмата, а това е рядко и видя неточност я пооправям. Но това е всичко и така до новата версия, ако имам желание за превод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване