Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Може ли някой да помогне с едно досадно проблемче на лаптопа ми.Работата ми е свързана с шофиране и от време на време като имам почивка,искам да цъкам някоя игра,но без зарядно игрите засичат доста.Може ли да се оправи това?

Спекс

Rtx2060 6gb

Ram 16gb

cpu i7 9750h

win 10 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж Power Profiles и какво става, докато лаптопът е на батерия. Най-вероятно е на такъв профил, на който ползва само вграденото видео и/или ограничава честотите на процесор и видео.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално да засичат на батерия, особено ако игрите са тежки или искат стабилен хардуер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да се оправи. Видеокартата се нуждае от много по-високо напрежение, отколкото батерията може да осигури. Варианта е да намалиш детайлите и/или резолюцията на съответната игра, когато ще играеш на батерия, докато достигнеш желаната производителност. Принципно това не е добре и за самата батерия, понеже се товари и загрява много повече и с това и скъсяваш живота, а и едва ли ще изкара повече от час.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, killchain написа:

Виж Power Profiles и какво става, докато лаптопът е на батерия. Най-вероятно е на такъв профил, на който ползва само вграденото видео и/или ограничава честотите на процесор и видео.

Точно тва е ама не знам как да го направя на турбо като е само на батерия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Емилио Радостинов написа:

Здравейте! Може ли някой да помогне с едно досадно проблемче на лаптопа ми...

Купи инвертор и готово. DC14V -> AC220V. Вариантът включва адаптера на лаптопа. Синусоидата е модифицирана,  но за адаптера е без значение. Този, като пример, струваше под 20$ с заявена мощност 200W. Напълно достатъчно за условието.

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Profruit написа:

Купи инвертор и готово. DC14V -> AC220V. Вариантът включва адаптера на лаптопа. Синусоидата е модифицирана,  но за адаптера е без значение. Този, като пример, струваше под 20$ с заявена мощност 200W. Напълно достатъчно за условието.

spacer.png

Имам такова 300в,но влезна ли в игра и гори бушона на запалката.Зарядното е 11.1 ампера 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване