Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пишем си по рядко и нямаме теми.

Препоръчан отговор

Здравейте, от 3 месеца се занимавам с едно момиче и вече от месец сме заедно. Та проблема ми е, че когато започнахме да си пишем си пишехме толко ва много, а сега сякаш няма какво да си кажем просто някакви общи работи и това е. Виждаме се рядко и то само на работа, но когато се видим всичко е окей говорим си за всякакви неща, но чатовете ни намаляха доста... Възможно ли е това с многото писане да е просто период на "Зарибяване" и след като сме заедно да не си пишем толкова. Нормално ли е това, защото това ми е първото гадже и нямам идея какво става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Nqkoisi123 написа:

Здравейте, от 3 месеца се занимавам с едно момиче и вече от месец сме заедно. Та проблема ми е, че когато започнахме да си пишем си пишехме толко ва много, а сега сякаш няма какво да си кажем просто някакви общи работи и това е. Виждаме се рядко и то само на работа, но когато се видим всичко е окей говорим си за всякакви неща, но чатовете ни намаляха доста... Възможно ли е това с многото писане да е просто период на "Зарибяване" и след като сме заедно да не си пишем толкова. Нормално ли е това, защото това ми е първото гадже и нямам идея какво става.

Какво значи заедно? Живеете заедно или..........? Ако само се виждате и чаответе намаляват нещата приключват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Какво значи заедно? Живеете заедно или..........? Ако само се виждате и чаответе намаляват нещата приключват.

Aми на 19 години сме и двамата, малко трудно да живеем заедно :D. Но се виждаме на работа когато можем, защото тя е от село и е трудно да остава след работа винаги. Просто преди да си признаем и двамата така да се каже и да се целунем сякаш тя беше по отворена.. Постоянно я питам какво и става и защо не пише толкова тя казва, че просто е такава и, че няма нищо за което да се притеснявам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Nqkoisi123 написа:

Aми на 19 години сме и двамата, малко трудно да живеем заедно :D. Но се виждаме на работа когато можем, защото тя е от село и е трудно да остава след работа винаги. Просто преди да си признаем и двамата така да се каже и да се целунем сякаш тя беше по отворена.. Постоянно я питам какво и става и защо не пише толкова тя казва, че просто е такава и, че няма нищо за което да се притеснявам.

Отсега ти казвам, че нещата са приключени. Тя просто избягва отговорите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Отсега ти казвам, че нещата са приключени. Тя просто избягва отговорите. 

Е тя ми пише първа през повечето време, тва ме обърква.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те на всички масово така казват, че няма от кво да се притесняват ама... всъщност не иска да се занимава с теб вече :D 

Както каза бат Емо приключено е. 

Няма какво да й се натискаш като ... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се вкарваш във филми?

Ако ти е приятно с нея прекарвай времето си в нейната компания когато можеш, все пак незабравяй, че евентуално имаш едно гадже и много приятели - трябва да отделяш време на всички!

Ако седнеш и си разкажеш 12-те години живот, после какво остава да си говорите ако нищо ново не се случва? Или да го кажа така, трябва всеки ден да ти е толкова динамичен и изкълнен с неща, че да можеш да говориш цяла вечер за това - еми няма от къде да дойде това. Приеми го че имаш един сериал който сега е на сезон 5, ти сядаш и теглиш първите 4 сезона изглеждаш ги за месец и после чакаш серия по серия - не е същото както преди, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти какво очакваш, два три месеца чат и ареее веке сте голямата любов.
Трябва време, само то ще покаже дали ще излезе нещо от вас, ако държите един на друг то ще си проличи защото ще усоите на всички трудности, ако ли не, ами всичко ще приключи още на първата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, plamen_petrov_80 написа:

Защо се вкарваш във филми?

Ако ти е приятно с нея прекарвай времето си в нейната компания когато можеш, все пак незабравяй, че евентуално имаш едно гадже и много приятели - трябва да отделяш време на всички!

Ако седнеш и си разкажеш 12-те години живот, после какво остава да си говорите ако нищо ново не се случва? Или да го кажа така, трябва всеки ден да ти е толкова динамичен и изкълнен с неща, че да можеш да говориш цяла вечер за това - еми няма от къде да дойде това. Приеми го че имаш един сериал който сега е на сезон 5, ти сядаш и теглиш първите 4 сезона изглеждаш ги за месец и после чакаш серия по серия - не е същото както преди, нали?

Толкова си прав, с това обяснение ме гръмна.. точно това се случва. Tочно от такова мнение имах нужда.. Явно като ми е първа приятелка и съм твърде привързан. 

Благодаря ти .. наистина това са излишни филми дето си вкарвам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом още сега ви се изчерпаха темите представиси, ако сте заедно след две три години.Според мен и ставаш скучен, и отношенията ви дишат на акумулатори. Това е единия вариянт.Опитай се да разнообразиш нещата и да и върнеш интереса иначе ще си останете само добри познати.Не изключвам вариянта и в момента да се зарибява с друг, но още да не е станала заварката, и за това и теб да те държи на полусъединител.От мен да го знаеш жените са като маймуните, до като не се хване за другия клон, не пуска тоя за , който се държи в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване