Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко струва моят компютър?

Препоръчан отговор

Здравейте машини

Бих искал да ми кажете колко би струвала тази конфигурация мисля че ми е време да си продам машината  благодаря ви.

Процесор AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core 3.6GHz AM4

Дънна платка ASRock B450 Steel Legend

RAM Памет Team Group Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz

Видео Карта GIGABYTE AORUS Radeon RX 570 4GB GDDR5 256bit

Водно Охлаждане COUGAR AQUA 240mm

Захранване FSP RAIDER S 550W 80+Silver

Кейс Deepcool Matrexx 55 + вентилатори RGB 3-от пред 1- от зад

M.2 2280 SSD GIGABYTE 256GB

HDD Samsung 2.5 870 EVO 250GB

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пазарна икономика. Колкото ти дадат. Примерно при някои лихвари колкото шише пиене - около 50 лв. А може и ти да им дадеш да те отърват.

Сериозно ли така ще се подиграваш с труда на родителите ти, които са потрошили сума тои пари? За дрога ли не ти стигат? Малко ти е боя, съгласен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конфигурация лично съм си я зглобил със мои лични пари и не съдете по никнейма не съм на 15-16г сам си искарвам парите просто нямам вече това време за цъкане все пак съм баща на две деца вече 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи боят си е заслужавал! ;)

В такъв случай намираш цените втора ръка на всеки компонент, като пишеш в гуглю името, празно поле и цена.

Събираш числата и пускаш оферта, колко ще отстъпваш от тази цена вече решаваш сам.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...