Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, опитах се да подобря производителността на PC-то, за да може да подкара стабилно една игра. Тези .reg файлове са за играта, но уви не помогнаха. Добре, че си направих system restore point. Искам да проверя дали има някаква повреда по системата.

Addition.txt

Не ми разрешава да прикача FRST.txt счита го като опасност.. Какво да направя ?
Наистина нещо става със системата, защото не съм отворил никакви програми и когато проверя task manager процесора ,,бачка" на 100%.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи го някъде например на dox.bg и пусни линка към FRST.txt. Само Addition.txt не носи никаква полза. Добре е да публикуваш и съдържанието на самия reg файл. Обикновено би трябвало да може лесно да се направи reverse, но ще отнеме време. Би трябвало обаче Restore Point-a да е върнала всичките промени в регистрите (ако е минала успешно). Та не вярвам проблема да е само в този reg файл. Нещо друго стартирал ли си, правил ли си? Кой процес работи на 100%? Някаква снимка нещо? Как да помогнем само с догадки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FRST.TXT - https://dox.abv.bg/download?id=b32f3b9e6c

Заповядайте и папката с .reg файловете на пръв поглед не излеждат с подозрителен код. - https://dox.abv.bg/download?id=8dff9b4b61
Няма налично описание.

Други неща не съм отварял (файлове), освен това че променвах приоритета на работа върху приложението от Graphic Settings от Windows търсачката (high performance). Специално за отваряне на програми са единствено тези файлове .reg, дето съм пускал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой процес товари. В FRST не се вижда зловреден код, но самите reg файлове не са опасни (в смисъл в значението, че са зловредни), но са опасни, защото са некадърно написани (имаше грешки в синтаксиса) и да не говоря, че ровят на места, на които нямат работа (и самите оптимизации, които предлагат са доста спорни и митове и легенди). Аз наистина бих върнал някоя стара точка на възстановяване (видях, че имате още няколко точки) и можете да опитате и с някоя от другите. Отделно видях, че самите ключове са се ровили в Power Options схемите. Аз лично бих проверил там настройките и бих преминал на High Performance (а, ако вече е на такъв план) бих задал нулиране на настройките:

Image-191.png

Не стана ясно и в Task Manager-a, кой е процеса, който товари? Една снимка може ли като преди да снимате, сортирайте процесите по натоварване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за Power Points аз влязох и го промених. Не мисля да връщам от предишни точки. Интересуваше ме специално дали системата ми има нещо зловреден файл.. 

image.png.e54541bb5b108052f005a81cad1b0f5a.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е Power Points (слели сте Restore Points и Power Options)....А Power Point е част от MS Office...

Ми няма зловредно, но има зловредни промени от некадърните оптимизационни промени. Но щом ви радват си ги ползвайте. Но тогава защо се оплаквате и пускате тема? Ако всичко е наред тази тема не би съществувала.

Снимката е много малка, защото сте я прикачили и сайта я е компресирал. По-добре я качете на сайт като imgur.com и публикувайте линк към нея. Но дори така не видях процес да товари на 100%, както казвахте. Може да е било нещо моментно или някоя актуализация (update) за Windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://i.imgur.com/XpaIMKn.png

Добре ще Ви послушам да направя restore. Най-добре ще е наистина, за да бъда категоричен, че всичко ще ми е изчистено от .reg промените.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако искате пък му дайте няколко дни да видите как ще се държи и ако ви хареса си го оставете така. Иначе снимката е ОК (макар да не сте подредили процесите според CPU колонката по натоварване).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване