Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Плащане на битови сметки чрез epay

Препоръчан отговор

Имам регистририрана сметка към дск,дебитна карта,с която си плащах сметките през epay.bg,

Поднових картата,защото валидността изтече,но сега в приложението на epay ми изписва невалидна карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

А обнови ли данните на картата в epay?

Да,но ми изписва (неуспешна 3д автентикация)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо през  epay? През приложението на ДСК(Android, Win, AppStore i AppGallery ) се плаща директно. Първоначално си въвеждаш данните за различните сметки. След това само един бутон. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hayduk22 написа:

Защо през  epay? През приложението на ДСК(Android, Win, AppStore i AppGallery ) се плаща директно. Първоначално си въвеждаш данните за различните сметки. След това само един бутон. 

Ами така съм плащал досега.Поднових картата към дск,но в epay не мога да я подновя.Предпочитам epay,но не мога да обновя картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hristo58 написа:

Ами така съм плащал досега.Поднових картата към дск,но в epay не мога да я подновя.Предпочитам epay,но не мога да обновя картата.

Добре де, говори първо с epay и ги питай защо не можеш да регистрираш новата карта. После ако се наложи ще се свържеш и с ДСК. Нищо лично, но направо ви се чудя понякога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, hristo58 написа:

Да,но ми изписва (неуспешна 3д автентикация)

Лрочетете и следвайте инструкциите на epay.bg за да добавите новата карта. Може през банкомат или посещение на офис на epay

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, hristo58 написа:

дск,дебитна карта

Що не си плащаш през ДСК Директ?  Че можеш и на директен дебит да ги закачиш и да нямаш грижи...

преди 30 минути, hristo58 написа:

неуспешна 3д автентикация

3D парола задал ли си в ДСК?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле имало още , които ползват недорузомението ДСК !!!

По-темата вече 15г. ползвам ePay и проблеми не съм имал. Просто си добави новата карта със зададена 3д парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, JohnTRIVOLTA написа:

От '94 ползвам ДСК и не съм имал до сега проблем. Дали е недоразумение - въпрос на вкус - казало кучето...
Смешно звучи изхвърлянето ти - не ползваш, а знаеш, че е недоразумение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

От '94 ползвам ДСК и не съм имал до сега проблем. Дали е недоразумение - въпрос на вкус - казало кучето...
Смешно звучи изхвърлянето ти - не ползваш, а знаеш, че е недоразумение...

Говоря като Банка. От нея година когато я ползваш собствеността и се смени няколко пъти и реално не е Българска такава. Да абривиетурата подлъгва някои хора ! Достатъчно взимане/даване сме имали със съпругата та знам за какво говоря и мога да направя дори съпоставка с други банки в годините, но не е това целта на темата, инак който кавото иска да ползва !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше помислил преди да скачаш на бърсалката - коя е българска, а не ЧИЯ е ДСК...
Как мислиш - при положение, че толкова години ми е обслужваща банка, дали няма да знам чия собственост е тя?
И нека се оптаме да НЕ разводняваме темата с офтопици...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, цър-вул написа:

Да беше помислил преди да скачаш на бърсалката - коя е българска, а не ЧИЯ е ДСК...
Как мислиш - при положение, че толкова години ми е обслужваща банка, дали няма да знам чия собственост е тя?
И нека се оптаме да НЕ разводняваме темата с офтопици...

Тълкования всеки да си прави каквото иска. Питаш и аз отговарям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и аз имах проблеми с epay, звъннах им на телефона и от там оправиха нещата. Пробвай, не боли: 

Телефон за връзка: 02 4510 880, 02 921 08 80
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позвъних на epay,отговориха ми,че трябва 3Д парола,за да регистрирам новата карта.Ще се ходи в офис на банката.Опитах с евротръст,мобилно приложение за електронен подпис,но не мога да се справя с инструкциите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, JohnTRIVOLTA написа:

Просто си добави новата карта със зададена 3д парола.

преди 2 часа, hristo58 написа:

Позвъних на epay,отговориха ми,че трябва 3Д парола,за да регистрирам новата карта.

преди 6 часа, цър-вул написа:

Разбрах - ти си от хората, които винаги и на всяка цена държат тяхната дума да е последната. Без значение от съдържанието...

Принципно ДА, но със значение на съдържанието! Още в първият ми пост дадох решение по проблема, а от там на сетне само отговарях на офтопика, както повелява на един културтрегер, като това ще е и последният ми пост в темата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, JohnTRIVOLTA написа:

По-темата вече 15г. ползвам ePay и проблеми не съм имал. Просто си добави новата карта със зададена 3д парола.

Това и направих.В клон на ДСК ми дадоха 3Д парола,активирах я,след това в epay добавих новата карта и всичко е ОК.

Благодаря на всички отзовали се,най вече на John TRIVOLTA.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване