Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Връщане на преписка от окръжна в районна прокуратура

Препоръчан отговор

преди 12 минути, valka79 написа:

50 инчов телевизор! Какви са тези слушалки? Някой да не подслушва??

Естствено, че те подслушват - чрез телефона, когато не си в къщи и чрез телевизора, когато си в къщи :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NewRedDragon написа:

Естствено, че те подслушват - чрез телефона, когато не си в къщи и чрез телевизора, когато си в къщи :lol6:

Имам чувството, че и вие знаете колкото мен! Та даже и по - малко...Квото и да питам, все на майтап го изкарвате, а аз питам сериозни неща!

преди 28 минути, NewRedDragon написа:

А какво трябва да бъде?

50 инчов телевизор! Какви са тези слушалки? Някой да не подслушва??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обръщате се към домоуправителя, свиква се общо събрание и се подава жалба в районен съд за извеждане на въпросните хора от жилището.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Обръщате се към домоуправителя, свиква се общо събрание и се подава жалба в районен съд за извеждане на въпросните хора от жилището.

Да, това го знам, защото и от полицията ми го казаха. Въпроса е , че на практика е неизпълнимо. Домоуправителя е на 80 години, половината от входа са пенсионери, понеже блока е стар, а те са от създаването му. Другите не се интересуват, защото те са на долните етажи, даже и не чуват. И аз съм принудена да се занимавам без подкрепа. И до някъде успявам, но... жена съм, нямам мъжка сила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, valka79 написа:

Имам чувството, че и вие знаете колкото мен! Та даже и по - малко...Квото и да питам, все на майтап го изкарвате, а аз питам сериозни неща!

Прочети си упътването на телевизора? Жокер: Като какво точно искаш да разпознае тв-то телефона ти (и обратно)? Ами като audio dvice естествено? Какво изобщо искаш да правиш през BT межди двете устройства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Прочети си упътването на телевизора? Жокер: Като какво точно искаш да разпознае тв-то телефона ти (и обратно)? Ами като audio dvice естествено? Какво изобщо искаш да правиш през BT межди двете устройства?

Я погледни по горе - Philips, който е моя тв. Той как е разпознат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я погледни по горе - Philips, който е моя тв. Той как е разпознат?

Ти си неспасяем случай! Видях ти филипса..... И къде видя, разпознати устройства? Има налични за сдвояване - а дали това ще стане е друга бира

преди 4 часа, valka79 написа:

Какво значи - потвърждава обжалваното постановление?

Нещо се разминават нещата - сега пък някой (кой) потвърждава и кое (постановление) - на кого? В първия пост пишеш за "преписка"? Последно?

ПС: Събери си мислите и поне един път задай ясно въпроса си! Три пъти съм съдил Държавата (в лицето на НАП, ГДПБЗН и БАБХ) - водя с 3:0.... Имам идея за нещата, макар да не съм юрист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NewRedDragon написа:

Ти си неспасяем случай! Видях ти филипса..... И къде видя, разпознати устройства? Има налични за сдвояване - а дали това ще стане е друга бира

Нещо се разминават нещата - сега пък някой (кой) потвърждава и кое (постановление) - на кого? В първия пост пишеш за "преписка"? Последно?

ПС: Събери си мислите и поне един път задай ясно въпроса си! Три пъти съм съдил Държавата (в лицето на НАП, ГДПБЗН и БАБХ) - водя с 3:0.... Имам идея за нещата, макар да не съм юрист

Аз много не разбирам от технически въпроси, а и не съм длъжна. Таблета ми, който е p80, разпознава в блутут както лаптопа ми, така и телевизора ми.

А това тв със слушалки ми е доста странно. Това не е мое.

Иначе за преписката - днес има промяна при справка онлайн. Нали информацията е за преходен ден.

Написаното на страницата на окръжна, след като въведа моя номер, гласи - потвърждаване на обжалваното постановление. И сега аз как да разбирам? В районна пише преписката е прекратена на 9.08, а вчера от окръжна ми казаха, че са я изпратили в районна на 13.08(вчера). След което, днес пише точно това при справка в окръжна онлайн.

Ако не съм го обяснила както трябва, пишете.

току-що, valka79 написа:

Аз много не разбирам от технически въпроси, а и не съм длъжна. Таблета ми, който е p80, разпознава в блутут както лаптопа ми, така и телевизора ми.

Иначе за преписката - днес има промяна при справка онлайн. Нали информацията е за преходен ден.

Написаното на страницата на окръжна, след като въведа моя номер, гласи - потвърждаване на обжалваното постановление. И сега аз как да разбирам? В районна пише преписката е прекратена на 9.08, а вчера от окръжна ми казаха, че са я изпратили в районна на 13.08(вчера). След което, днес пише точно това при справка в окръжна онлайн.

Ако не съм го обяснила както трябва, пишете.

Забележка: постановлението е въз основа на дадена преписка!

В районна има постановление за отказ от досъдебно производство. След което обжалвах в окръжна. И отговора на окръжна е : потвърждаване на обжалваното постановление. 

Дано да е ясно.

Как, обаче го тълкувате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, valka79 написа:

Слушалките са просто пиктограма. Просто в обхвата на таблета има активно устройство (в случая тв самсуняг), което очаква сдвояване - нормална ситуация, ако собственика на този тв ползва БТ тапи, примерно....  И какво, като не е твое (физически)? Нали се вижда - ползвай го ако можеш .... ама едва ли :) 

преди 20 минути, valka79 написа:

Аз много не разбирам от технически въпроси, а и не съм длъжна.

Хммм, това звучи малко... странно - на фона всичките ти претенции

преди 22 минути, valka79 написа:

В районна пише преписката е прекратена на 9.08, а вчера от окръжна ми казаха, че са я изпратили в районна на 13.08(вчера)

А какво да направят - прекратена е процедурата по тази преписка - по висшата инстанция, потвърждава становишето на предходната. Като получиш писмения отговор (може и да не го получиш изобщо) - ще видиш. Просто двете инстанции не разглеждат "по същество" тази преписка - съвсем нормална реакция, имайки впредвид процедурната последователност! Следващия ти сигнал, сигурно изобщо няма да бъде разглеждан. Казаха ти правилния начин - общо събрание, намиране на основание на база ЗУЕС - и при кварталния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NewRedDragon написа:

Слушалките са просто пиктограма. Просто в обхвата на таблета има активно устройство (в случая тв самсуняг), което очаква сдвояване - нормална ситуация, ако собственика на този тв ползва БТ тапи, примерно....  И какво, като не е твое (физически)? Нали се вижда - ползвай го ако можеш .... ама едва ли :) 

Хммм, това звучи малко... странно - на фона всичките ти претенции

А какво да направят - прекратена е процедурата по тази преписка - по висшата инстанция, потвърждава становишето на предходната. Като получиш писмения отговор (може и да не го получиш изобщо) - ще видиш. Просто двете инстанции не разглеждат "по същество" тази преписка - съвсем нормална реакция, имайки впредвид процедурната последователност! Следващия ти сигнал, сигурно изобщо няма да бъде разглеждан. Казаха ти правилния начин - общо събрание, намиране на основание на база ЗУЕС - и при кварталния.

Добре, а защо ми казаха вчера по телефона, че от окръжна е изпратена в районна? Такава ли е процедурата? Не трябва ли на самата страница на окръжна да пише, че преписката е прекратена? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, valka79 написа:

Добре, а защо ми казаха вчера по телефона, че от окръжна е изпратена в районна? Такава ли е процедурата? Не трябва ли на самата страница на окръжна да пише, че преписката е прекратена? 

Ами това е процедурата и тя е много проста - който е образувал (съгласил се да...) трябва да уведоми подателя. Ако всички почнат да се занимават с глупости, като твоите претенции (абсолютно недоказани)... то ще стане една....

Разбери - изцяло грешна ти е тактиката! Първо си изясни за себе си какво искаш - и действай по устав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, valka79 написа:

И така... какъв е изводът? Не се ли оправиш сам с подръчни средства, а чакаш институциите, шА има да чакаш.

А относно кварталния - през миналата седмица бях в районното, а на портала не знаеха кой е на моя район, понеже били сменени. И чаках над час да излезе някой да приеме жалбата ми. Така и не дочаках и се свързах с директора .

И така... какъв е изводът? Не се ли оправиш сам с подръчни средства, а чакаш институциите, шА има да чакаш.

А относно кварталния - през миналата седмица бях в районното, а на портала не знаеха кой е на моя район, понеже били сменени. И чаках над час да излезе някой да приеме жалбата ми. Така и не дочаках и се свързах с директора .

И не само аз. Много хора чакахме, за да подадем жалба. И някои си останаха с чакането.

преди 2 минути, valka79 написа:

И не само аз. Много хора чакахме, за да подадем жалба. И някои си останаха с чакането.

Сега съм извикала фирма, която да постави друга камера, отвън пред прозореца ми, която да гледа в другия прозорец, който се опитват да счупят. Иначе не ми вярват, защото не може да се докаже. Ще си дам парите, но ще я поставя. 

Тези гамени не смеят да действат там, където ми е камерата на вратата и гледат да вършат неща, които са недоказуеми. Но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, valka79 написа:

Не! Законовите процедури, трябва да се спазват, защото после в съда.... ставаш смешен. А дали сам или с помощ....зависи от ситуацията. Ако искаш внясяш директно граждански иск за някакви пари по НПК/ГПК (дулжи се такаса - % от иска)...  Институциите, работят спрямо разпоредбите - ти какво викаш - ами ей тоя му чука на джама... Да ма не, така не става

преди 9 минути, valka79 написа:

Едва ли те вземат на сериозно вече - грешен подход от твоя страна... особено, ако си пускала жалби за извънземни и дупки в стената

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Граждански иск - добре, но след като няма свидетели, ако и да става пред очите ми, как да го докажа?

И тези не чукат по джама, а се опитват да го счупят с тояга дълга 3 метра. Винаги действат през нощта. А разстоянието от техен хол до моя прозорец в кухнята никак не е малко. Не сме едно до друго. И затова полицията не вярва, затова и преписката е прекратена.

Разберете, всичко се случва пред очите ми. Тези изчадия са доста изпечени, знаят как да направят недоказуеми неща. 

Затова е и поставена камерата на вратата ми, не е от много хубаво...

преди 3 минути, valka79 написа:

Граждански иск - добре, но след като няма свидетели, ако и да става пред очите ми, как да го докажа?

И тези не чукат по джама, а се опитват да го счупят с тояга дълга 3 метра. Винаги действат през нощта. А разстоянието от техен хол до моя прозорец в кухнята никак не е малко. Не сме едно до друго. И затова полицията не вярва, затова и преписката е прекратена.

Разберете, всичко се случва пред очите ми. Тези изчадия са доста изпечени, знаят как да направят недоказуеми неща. 

Интересно ми е, такъв случай, ако е на вас, как ще го докажете. Единственото, което се сещам е това с камера пред прозореца. За друго не знам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пий си хапчетата! Аз повече няма какво да ти кажа. Добре, че още не са те погнали тебе за .... каквото се сетиш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Ами пий си хапчетата! Аз повече няма какво да ти кажа. Добре, че още не са те погнали тебе за .... каквото се сетиш. 

Защо да пия хапчета? Аз говоря истината. Имам и видео от вътрешната ми камера. И ти ли не вярваш?

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Имай предвид, че като ме види на вън, започва да заляга между колите, за да се крие от мен. Така, че...и аз не съм от много лесните!

преди 2 минути, valka79 написа:

Защо да пия хапчета? Аз говоря истината. Имам и видео от вътрешната ми камера. И ти ли не вярваш?

Имай предвид, че като ме види на вън, започва да заляга между колите, за да се крие от мен. Така, че...и аз не съм от много лесните!

Последно по темата - аз ги имам същите три метрови пръчки, служещи за направата на окачен таван. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, valka79 написа:

Защо да пия хапчета? Аз говоря истината. Имам и видео от вътрешната ми камера.

Явно само ти си вярваш! Видеото.... вижда ли се ясно лицето на нападателя, той зявавя ли ясно в аудио-то че е той? Айде стига глупости

преди 6 минути, valka79 написа:

Добра идея - само да го напсуваш и ще ти разкаже играта в съда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, NewRedDragon написа:

Явно само ти си вярваш! Видеото.... вижда ли се ясно лицето на нападателя, той зявавя ли ясно в аудио-то че е той? Айде стига глупости

Добра идея - само да го напсуваш и ще ти разкаже играта в съда

Ами ето - за това ще сложа камера пред прозореца! Нали ти обяснявам. 

И ще ти кажа още нещо - тези индивиди са свързани с убийство на човек, така, че са доста обиграни! Знаят как. 

Но... последната дума има създателя. Нали знаеш, че той каквото може да направи, никой не може. И колкото повече се бави, толкова по - тежко ще е наказанието.

Иначе като сложа камера скоро и се опитат да ми счупят прозореца, веднага първо на теб ще ти пратя видеото. 

Само, че фирмата не иска да ми постави скрита мини камера, а ще постави такава, която ще виждат, и едва ли пак ще смеят.

Миналата седмица от РПУ- то ми казаха: удряй и ти по техния, след като те удрят в твоя...(а пръчката я имам същата)... Май на там отиват нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето - за това ще сложа камера пред прозореца! Нали ти обяснявам. 

Имаш пари - слагай каквото искаш

И ще ти кажа още нещо - тези индивиди са свързани с убийство на човек, така, че са доста обиграни! Знаят как. 

Пак, ще те питам за хапччетата - защото това е директно обвинение... ако съм аз ще те разкостя до 9-то коляно за такава квалификация, без доказателства

преди 6 минути, valka79 написа:

Но... последната дума има създателя.

Тоя не го познавам...създателя, но явно е направил някаква грешак при...създаването

Успех в борбата с илюмнатите! Стамат ще ти помогне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Coco1 написа:

Валката не ме послуша да потърси Сергеев който ще се погрижи за всичко.

Абе... тая е някаква лелка и има проблем с наемателите.... филипс-а ѝ е около 1200 кинта, камери, глупости, таблети - това е някаква.... дето си говори с Алф, ама през ретранслатора на Мелмак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NewRedDragon написа:

Абе... тая е някаква лелка и има проблем с наемателите.... филипс-а ѝ е около 1200 кинта, камери, глупости, таблети - това е някаква.... дето си говори с Алф, ама през ретранслатора на Мелмак :)

Липсата на мъж води до ей такива сериали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, NewRedDragon написа:

Филипса е 1900 лв! Бъркаш. 65 инча! 

преди 26 минути, NewRedDragon написа:

Нали знаеш, че правдата винаги побеждава.

А на мен съвестта ми е чиста. Нито една дума не съм си съчинила. Както и да е...

преди 23 минути, Coco1 написа:

Липсата на мъж води до ей такива сериали

Ами стани ми ти, щом си толкова угрижен! А аз съм модерна млада дама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филипса е 1900 лв! Бъркаш. 65 инча! 

1900... ама миналия "век" :) Турското ти произведение е от 2018-та! И не е 65, а 64,5 инча.... просто за протокола

преди 7 минути, valka79 написа:

А на мен съвестта ми е чиста. Нито една дума не съм си съчинила. Както и да е...

Остават .... фактите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване