Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Prestigio добри ли са? Каква им е репутацията?

Препоръчан отговор

Здравейте. Може ли някой да даде мнение за таблетите на Prestigio? Става въпрос за евтини таблети, продавани от официални и доверени източници. От отзиви в Интернет разбрах, че тези таблети не издържат повече от 5 месеца или 1 година, и изгарят, или им става нещо друго, което прави употребата невъзможна, а когато се свържеш с производителя, никой не ти отговаря, дори да имаш гаранция, която още  не е изтекла и е валидна (игнорират те). Това вярно ли е? Вие имате ли личен опит с Prestigio? Ако да, дайте мнения. Да бъда по-точен, питам дали таблетът Prestigio Q Pro е качествен или е реплика.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, killchain написа:

Китайски боклуци (не баш от най, ама от по-китайските). Получаваш толкова, за колкото платиш.

То по принцип всичко се прави в Китай. Китай е фабриката на света, така да го кажем. На мен ми е нужен евтин таблет, на който да чета статии, да пращам имейли, да използвам чат програми, програми за обработка на видео клипове, да качвам видео клипове в Интернет, да свалям и временно да съхранявам големи файлове, които по-късно да бъдат прехвърлени на друго устройство, да гледам видеа в Интернет, идруги подобни. С други думи, таблета ми е нужен за лека работа, не за тежка. В такъв случай, таблета който споменах ще ми свърши ли работа? И ако наистина "боклук", колко време ще работи преди да се саморазвали?

И какво се има предвид под "китайски боклук", че частите и батерията са реплика, а не оригинални ли? Ако частите не са оригинални, защо таблетите на Prestigio са допуснати в регламентирани (официални) онлайн магазини (които не са част от черния пазар) като Ardes примерно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Vallak написа:

а мен ми е нужен евтин таблет, на който да чета статии, да пращам имейли, да използвам чат програми, програми за обработка на видео клипове, да качвам видео клипове в Интернет, да свалям и временно да съхранявам големи файлове, които по-късно да бъдат прехвърлени на друго

Айде, бе, сериозно ли това  "лека работа" ? Я да ни свтенеш, кои са тия програми за "обработка на видео" ...примерно

Какво за теб е "евтин"? Колко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Vallak написа:

То по принцип всичко се прави в Китай.

Затова употребих две понятия - "китайски" и "боклуци". Има качествени китайски работи, има и боклуци, които не са китайски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 18.08.2021 г. в 21:23, Joss Bomon написа:

Ориентирай се към втора ръка таблети на Самсунг примерно...

Не бих препоръчал нито таблет, нито - лаптоп - втора ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, dimy написа:

Не бих препоръчал нито таблет, нито - лаптоп - втора ръка.

И 3 месеца след като е дискутирано по темата, рече да се запишеш... Щом ме цитираш, значи не пишеш на автора, а опонираш на моя пост и ми обясняваш, как не би препоръчал втора ръка мобилно устройство. Хубаво, но това си е твое виждане, защото не знаеш какво и как да проверяваш преди да платиш и явно неведнъж си се набутвал заради незнанието си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване