Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сериозно предложение към Администрацията

Препоръчан отговор

Често се получава така, (аз предполагам) че се почва  някакво действие от страна на Администрацията  със работата и поддръжката на сайта и форума без никой от посетителите им да са в "час" че това се върши в даден момент. Същевременно, като се отвори основната страница на форума, най отгоре се появява едно сравнително голямо каре, което приканва хората за най новите новини или да го отхвърлят.

Калдата е сайт и форум с около 300000 регистрирани потребители (реалните едва ли имат 100000), но както и да е. Това не ни касае. Как за тези 18 години не Ви дойде на ум, че ще е съвсем уместно да премахнете това каре(то е от 2-3 години) и на негово място да се появява каре с надпис  Форумът ще е в реконструкция  за половин, 1 час , което от своя страна ще е явен показател, че нещо се работи по форума или сайта и ще има проблеми  при влизането във него.  Преди 2-3 години във този форум посочих същия проблем  и как са го решили примерно руснаците  (mail.ru).

По този начин ще спестите на потребителите неудобството, което явно изпитват или се съмняват в своите машини. Може и да Ви се струва че е остър коментарът ми към Вас, но за сайт и форум, който се бори да е първенец и най добър, това е много по важно от Вашата кекава реклама, за която вече споменах. Едва ли някой ще ви наложи мнението си защото сте непоправими в това отношение, но е редно да го направите заради хората, които ви правят сайта и форума  да е дори на първо място в Бъллгария.

Прилагам снимка на рекламата Ви и втора, която показва за сетен път, че като че ли съм прав. И това не е само мое лично мнение както разбирам

Благодаря за вниманието и лек ден от мен!

ScreenShot011.jpg

ScreenShot010.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adersa написа:

Обърни се към великият КУУЛБОКС аз нямам никакви проблеми с форума от месеци !

Ти имаш основен проблем с главата. Другите, няма да ги изреждам.

Предложението ми е към Администрацията, но теб не помня да съм те виждал някога сред тях!

ScreenShot012.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съвсем сериозно предлагам, ново регистрирани да не могат да пускат теми поне един месец, така ще отпаднат разните наглеци които още с първия си пост искат някой да им напише домашното, курсовата работа, есето и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ined написа:

Аз пък съвсем сериозно предлагам, ново регистрирани да не могат да пускат теми поне един месец, така ще отпаднат разните наглеци които още с първия си пост искат някой да им напише домашното, курсовата работа, есето и т.н.

Абе не си прав, представи си че имаш нужда от помощ, съвет, проблеми със системата и т.н - все пак тук е място където можеш да получиш дистанционно компетентна помощ и като не можеш да пуснеш тема и да помолиш за помощ - малко гадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Извиняваме се, че не можем да предвидим кога ще има срив в системите за да ви извадим предварително съобщение да го очаквате. То ако знаехме вероятно щяхме вместо съобщение направо да избегнем срива. За специалистите по-горе дето пък си правят реклама ще ви кажа само, че и Фейсбук се срива, едва ли е поради причината, че не ползват куулбокс или там какво беше. 

Всеки сайт си има неговите проблеми и ако си мислите, че за 18 години нямаме нужния опит и са ни нужни съветите на куулбокс само се замислете вие на колко години сте били преди 18 години. По-скоро ние можем да ви даваме съвети. Напоследък се случиха много промени, оптимизации и ъпдейти. Които предполагам са видими поне от около месец. Разбира се всяка промяна води след себе си и подводни камъни, които се изчистват поетапно. Днес имаше непредвидено отказ на услугата за около 15 минути, това не е планирана профилактика за която да ви изпратим съобщение. 

При отказ на някоя от услугите ни всички администратори получават автоматично известие на телефоните си и се включват за да оправят проблема. Надяваме се това да е последното прекъсване, но само се надяваме. Това е техника и никой никога не знае кога може да има прекъсване. Всяко прекъсване се изследва внимателно и се взимат мерки да няма ново прекъсване заради същия проблем. Същото се случи и днес. 

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Поздрави и приятни мигове във форумите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калинчо ти си огромен професионалист в света на форумите .Колев експерта да пробва някой ден да си направи сайт и форум като калдата и да види наистина с очите си за кво иде реч.Ето аз за 15 мин липса на форума не го пиша за проблем и да давам акъл как да се оправят системите стоя си и си чакам да тръгне .Тука сульо и пульо дето живота им е форума тръгнали да дават акъл на хора с 20 30 годишен опит в сферата преминали пред всякакви ситуации !Лека вечер Калин и бъдете здрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Ама защо така тия момчета от куулбокс така здраво и махленски псуват? С какво ги ядосах не разбрах. Така ли псуват и клиентите си? Представям си каква услуга предлагат. Наложи се изтрия десетина поста с псувни по темите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

Ама защо така тия момчета от куулбокс така здраво и махленски псуват? С какво ги ядосах не разбрах. Така ли псуват и клиентите си? Представям си каква услуга предлагат. Наложи се изтрия десетина поста с псувни по темите. 

Щот се мислят за най-най на пазара и те само предлагат симетричен достъп , докато не е така реално .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...