Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Откъде да взема кредит от 500 лева?

Препоръчан отговор

Здравейте. Необходим ми е кредит от 500лв за оправяне на едни данъци. Въпроса ми е откъде да взема кредит? Има най-различни места, както и онлайн сайтове, но ме е страх да не попадна на мутряги, които де ме прецакат с договор, който съдържа дребен шрифт, който няма да мога да видя. Затова бих искал някой, който има опит и знае коя кредитна организация е сериозна и достоверна, да ми даде съвет и да ми препоръча достоверна и сериозна структура, която ще ми даде кредит, и ще си спазва обещанията по договора, без да се стига до лъжи, предсрочно принуждаване да връщам кредита, без да се спазват условията по договора.

Коя организация няма да ми пробута скрити такси и скрити условия, които уж ги няма в договора, но се появяват после? Чувал съм за хора, които подписват договор и се съгласяват с нещата описани в договора, но после се появяват други точки, които водят до непредвидени разходи, които карат получателя на кредит да се разори. Аз не искам това да ми се случи.

Дайте съвет. Покажете ми организация, с която сте имали опит и знаете, че е сериозна и не се занимава с глупости.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, vallakvallak написа:

за оправяне на едни данъци.

До тук.
Никой легален кредитор няма да ти отпусне кредит, защото вече си длъжник, единствения вариант е данъците да не са просрочени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 22 минути, vallakvallak написа:

Здравейте. Необходим ми е кредит от 500лв за оправяне на едни данъци. Въпроса ми е откъде да взема кредит? Има най-различни места, както и онлайн сайтове, но ме е страх да не попадна на мутряги, които де ме прецакат с договор, който съдържа дребен шрифт, който няма да мога да видя. Затова бих искал някой, който има опит и знае коя кредитна организация е сериозна и достоверна, да ми даде съвет и да ми препоръча достоверна и сериозна структура, която ще ми даде кредит, и ще си спазва обещанията по договора, без да се стига до лъжи, предсрочно принуждаване да връщам кредита, без да се спазват условията по договора.

Коя организация няма да ми пробута скрити такси и скрити условия, които уж ги няма в договора, но се появяват после? Чувал съм за хора, които подписват договор и се съгласяват с нещата описани в договора, но после се появяват други точки, които водят до непредвидени разходи, които карат получателя на кредит да се разори. Аз не искам това да ми се случи.

Дайте съвет. Покажете ми организация, с която сте имали опит и знаете, че е сериозна и не се занимава с глупости.

Благодаря.

К'во е това филмиране?! При доказване на добър/сигурен доход и чисто ЦКР, всяка една банка ще ви одобри/даде тая минимална сума, при доста добър лихвен процент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Симеонова написа:

К'во е това филмиране?! При доказване на добър/сигурен доход и чисто ЦКР, всяка една банка ще ви одобри/даде тая минимална сума, при доста добър лихвен процент.

Каке!

Как питащият ще ги докаже написаните от теб препоръки, като явно не работи а и има задължения за които вече цял свят е научил. Следиш ли темите му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Добър....за кого :) 

За кандидатстващия. Че банката е винаги на печалба, е ясно. Ма все пак търсещия гони и е в необходимост. Да си калкулира и кандидатства, нищо не му пречи. Опитва докато намери своето. 

преди 2 минути, Kolev71 написа:

Каке!

Как питащият ще ги докаже написаните от теб препоръки, като явно не работи а и има задължения за които вече цял свят е научил. Следиш ли темите му?

Мнее. Пак ли влязах, къде не трябва?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Симеонова написа:

За кандидатстващия. Че банката е винаги на печалба, е ясно. Ма все пак търсещия гони и е в необходимост. Да си калкулира и кандидатства, нищо не му пречи. Опитва докато намери своето. 

Мнее. Пак ли влязах, къде не трябва?! 

Майтап, бе......щото като гледам лихвените проценти по влоговете (сметките)..... добри са.....ама за банката :) Почти 0%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kolev71 написа:

Работя, бе! Просто, данъка е за имот с който от доста години не съм се занимавал, и съм го забравил... и данъци не съм плащал. За какво ми е да плащам данък за имот, от който съм прогонен и ми е отсечен достъпа, да не съм луд. Аз гледам да се отърва от въпросния имот, и ти това би трябвало да го знаеш, ако си ми видял темите в раздела по право...

преди 4 минути, Симеонова написа:

За кандидатстващия. Че банката е винаги на печалба, е ясно. Ма все пак търсещия гони и е в необходимост. Да си калкулира и кандидатства, нищо не му пречи. Опитва докато намери с

Банките изискват постоянен трудов договор. Аз съм все още на изпитателен, защото работя в нова фирма от 5 месеца, а са нужни 6 месеца за да може договора да стане постоянен. Аз не мога да чакам още един месец, защото гоня срокове - освен плащането на данъка, ме чакат и дела за делба, които искам да стартирам възможно най-скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Майтап, бе......щото като гледам лихвените проценти по влоговете (сметките)..... добри са.....ама за банката :) Почти 0%

Ъъъ, к'ви влогове па ти. Вложи в автора на темата де!!! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Симеонова написа:

Ъъъ, к'ви влогове па ти. Вложи в автора на темата де!!! :D 

Не казва (автора) какъв е имота и къде е.... Иначе, ако си заслужава....бих инвестирал 500 лв :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 9 минути, vallakvallak написа:

Банките изискват постоянен трудов договор. Аз съм все още на изпитателен, защото работя в нова фирма от 5 месеца, а са нужни 6 месеца за да може договора да стане постоянен. Аз не мога да чакам още един месец, защото гоня срокове - освен плащането на данъка, ме чакат и дела за делба, които искам да стартирам възможно най-скоро.

Направо си изчакай да изтекат 6-те месеца и тогава предприемай каквото и да е! Лихвите за данъците няма да скочат кой знае колко за месец, а за другите дела си договаряй разходите с адвоката и те, най-добре да са документирани. 

Зареждаш се с търпение и си гониш целите! Търпението е благодетел! :)

Сори! Толкова от мен по въпроса. 

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Не казва (автора) какъв е имота и къде е.... Иначе, ако си заслужава....бих инвестирал 500 лв :) 

Еее, ще е губещ тогава! И ще се лута още доста време, като гледам как мудно взема решения. 

Редактирано от Симеонова (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Симеонова написа:

Лихвите за данъците няма да скочат кой знае колко за месец,

1/365 върху основния лихвен процент на БНБ (на ден).....сложна лихва, естествено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да поясня за някои хора, които не могат да мислят.

Форумът е свободен за четене от всеки един живеещ на тази Земя така че освен ползващите го, се посещава и от много други лица, организации и служби. От своя страна , последните си водят бележки за някои случаи, които могат да представляват нарушение на законите или даден рецидив, така че свободно и без много зор  ще получат тактико-техничерските данни на всеки един човек. Нищо ново под Слънцето, но много хора често не знаят за какво трябва да се пита и за какво - НЕ. Мислят си, че скрит зад ника си, човекът е анонимен и неоткриваем. Да, ама не!

Когато питате за такива неща, се съобразявайте че нищо не може да остане скрито-покрито. Но на много от Вас ви трябва време, за да го разберете и узнаете.  А тогава, често става много късно!

Може би питащият се досеща донякъде, както пише в другата си тема,над тази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 2 минути, Kolev71 написа:

Когато питате за такива неща, се съобразявайте че нищо не може да остане скрито-покрито. Но на много от Вас ви трябва време, за да го разберете и узнаете.  А тогава, често става много късно!

Не знам какво/кого визираш, ма мен най-малко ме притеснява това, което питам и споделям. Нямам какво да крия и пазя, освен децата си. :) 

Ако крия нещо е заради гладните хиени или VIP персони, които освен да плюят и злорадстват тук, нищо друго не умеят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kolev71 написа:

последните си водят бележки за някои случаи, които могат да представляват нарушение на законите или даден рецидив, така че свободно и без много зор  ще получат тактико-техничерските данни на всеки един човек.

За какво нарушение на законите говориш? Ако визираш мен, аз не съм нарушил никакви закони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Симеонова написа:

Не знам какво/кого визираш, ма мен най-малко ме притеснява това, което питам и споделям. Нямам какво да крия и пазя, освен децата си. :) 

Девойко!  (******)

То е видно, че не теб визирам с написаното от мен. Работел, но е на изпитателен срок и е убеден, че ще бъде назначен? Шегаджии!!! Аз ако съм на работодателя му, още от самото му назначаване на временна работа, щях да му покажа вратата. Та и забравил, че имал задължения към държавата, но си иска подялбата. Не е лошо да искаш, но трябва явно и да се дава. Прочете глупостите на Белгиеца и се хвана на въдицата. Лошото става, когато те подгонят за данъците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vallakvallak написа:

За какво нарушение на законите говориш? Ако визираш мен, аз не съм нарушил никакви закони.

Неплащанет на данък е своево рода нарушение на закона - макар и само административно. 

Придобих 12 кв.м ид. части от имот по административен ред, само защото 10 г. съм плащал данък за тези части, а собственика е бил незаинтересован. Адвоката ми струва ....да кажем малка сума, спрямо ползите, моито получавам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

първо помисли дали не е минала някаква давност? а тия, които придобиват имоти по реда на закона за собствеността ....... да плащат 10 години данъци на закона на някоя мутра и да го придобият по давност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 8 минути, Kolev71 написа:

Девойко!  (******)

То е видно, че не теб визирам с написаното от мен. Работел, но е на изпитателен срок и е убеден, че ще бъде назначен? Шегаджии!!! Аз ако съм на работодателя му, още от самото му назначаване на временна работа, щях да му покажа вратата. Та и забравил, че имал задължения към държавата, но си иска подялбата. Не е лошо да искаш, но трябва явно и да се дава. Прочете глупостите на Белгиеца и се хвана на въдицата. Лошото става, когато те подгонят за данъците.

Сори, Стеф! Грешно те разбрах. Ма нали си ме знаеш к'ва оФца съм доверчива! Всичко, като чиста монета приемам. Офф ... не съм за този форум аз! 

преди 8 минути, NewRedDragon написа:

Неплащанет на данък е своево рода нарушение на закона - макар и само административно. 

Придобих 12 кв.м ид. части от имот по административен ред, само защото 10 г. съм плащал данък за тези части, а собственика е бил незаинтересован. Адвоката ми струва ....да кажем малка сума, спрямо ползите, моито получавам

Ми ето, съвет за собственика на имота. Плаща си данъците редовно и ще има преимущество пред незаинтересованите, някога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kolev71 написа:

Девойко!  (******)

Работодателя няма как да ме махне, защото съм с връзки. Работодателя е много близък приятел на братовчеда на майка ми. Майка ми говори с братовчед си, който после говори с близкия си приятел да ме назначи.

Аз съм уреден в сериозна фирма. В големите и сериозни фирми всички са наши и ваши, нали знаеш... По фирмите няма как де те вземат, ако някой предварително не им каже да те вземат. Просто ще ти кажат, че ще ти се обадят след като си оставиш СВ-то, но никой няма да те потърси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 1 минута, vallakvallak написа:

Работодателя няма как да ме махне, защото съм с връзки. Работодателя е много близък приятел на братовчеда на майка ми. Майка ми говори с братовчед си, който после говори с близкия си приятел да ме назначи.

Значи имаш връзки и за заема! Готова си! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм против никой от Вас, присъстващите в този форум. Чюдя се само как някои могат да споделят във някакъв форум неща, които лично го касаят и търсят помощ от форум, наместо както е неговият случай - от адвокат или съдебен изпълнител. Това са съвсем сериозни въпроси касаещи едно семейство или член от него и не е тук мястото за въпроси от такъв характер. Във форума нито има адвокати, които отговарят на такива въпроси и най малкото ако има, съм казал как процедират. Казваш му "Добър ден" и следващото което ще чуеш от юриста е  - всичко следващо питано от Вас - струва пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, vallakvallak написа:

Работодателя няма как да ме махне, защото съм с връзки.

Ти сериозно ли? Я слез на Земята! Дори не можеш да си представиш колко е лесно

преди 7 минути, vallakvallak написа:

По фирмите няма как де те вземат, ако някой предварително не им каже да те вземат.

Е, да има и такива....дето никой не ги иска....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kolev71 написа:

Аз не съм против никой от Вас, присъстващите в този форум. Чюдя се само как някои могат да споделят във някакъв форум неща, които лично го касаят и търсят помощ от форум, наместо както е неговият случай - от адвокат или съдебен изпълнител. Това са съвсем сериозни въпроси касаещи едно семейство или член от него и не е тук мястото за въпроси от такъв характер. Във форума нито има адвокати, които отговарят на такива въпроси и най малкото ако има, съм казал как процедират. Казваш му "Добър ден" и следващото което ще чуеш от юриста е  - всичко следващо питано от Вас - струва пари.

Това е проблема. Ако попитам реален адвокат, той ще каже дай пари. Аз живея в България и имам българска заплата при българска инфлация. Това "дай пари" не ми е много приятно да го чувам, все пак заплатата ми не е английска, че да мога с кеф да хвърлям пачки без да ми дреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 7 минути, Kolev71 написа:

Тук се търси безплатен съвет. Ко ти е чудно. С питане .... ехе ... :D 

преди 5 минути, vallakvallak написа:

Това е проблема. Ако попитам реален адвокат, той ще каже дай пари. Аз живея в България и имам българска заплата при българска инфлация. Това "дай пари" не ми е много приятно да го чувам, все пак заплатата ми не е английска.

Аз те разбирам. Искаш някой да ти напише алгоритъма, нали? Отиваш там и там, попълваш това и това иии ... пей сърЦе и ние с тебе, нали? И колко е платил за гяволъка, евентуално, да не се метнеш!

Редактирано от Симеонова (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...