Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Закупуване на wallet код за Steam

Losh_Chovek
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте. Надявам се, че не съм объркал раздела. 

Тъй като вече започна разпродажбата на Steam реших да си направя подарък. Но преди да започна с пазруването трябва да си добавя средства в акаунта в Steam. Въпроса ми е:
От къде мога да си закупя wallet код за Steam?

Благодаря преварително на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Billa например. Но като гледам https://help.steampowered.com/bg/faqs/view/5BB2-E986-A733-CF0E

би трябвало от EasyPay терминалите също да може да си купиш код.

Никога не съм го правил от терминал и като гледам тия двулевки видеото е доста старо дали още може да се плаща така не знам, но в Била със сигурност до касите има и подаръчни карти за стеам с който може да си заредиш профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ined написа:

От Billa например. Но като гледам https://help.steampowered.com/bg/faqs/view/5BB2-E986-A733-CF0E

би трябвало от EasyPay терминалите също да може да си купиш код.

В Billa къде да ги търся?

Преди няколко месеца опитах да си купя код за Steam от CashTerminal, но машината ми показа, че нито една от опциите за закупуване на код не е налична. Предложи ми директно зареждане на пари в акаунта чрез въвеждането на потребителско име.

А има ли online магазини в България, от които мога да си закупя Wallet код за Steam?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е wallet? В Steam може да се пазарува и с карта. Лично аз съм пазарувал и по двата начина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, B-boy/StyLe/ написа:

За какво ти е wallet? В Steam може да се пазарува и с карта. Лично аз съм пазарувал и по двата начина.

До сега(когато съм купувал игри от Steam) само виртуалния портфеил съм използвал. Така според мен е най-бързо.

А и не ми се иска да си използвам картата в Интернет, в която ми превеждат заплатата(колкото и безопасно да е).  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Losh_Chovek написа:

До сега(когато съм купувал игри от Steam) само виртуалния портфеил съм използвал. Така според мен е най-бързо.

А и не ми се иска да си използвам картата в Интернет, в която ми превеждат заплатата(колкото и безопасно да е).  

Аз пък почти само с карта съм пазарувал. Направил съм си отделна сметка карта, която зареждам с някакви малки суми за пазаруване онлайн за всеки случай. И отделно самата карта има 3D сигурност. В смисъл пращат ми SMS на телефона, който трябва да потвърдя с мой си код за да бъде оторизирана поръчката. Досега проблеми (за щастие) не съм видял с този начин. По същия начин съм си зареждал и wallet-a (пак от картата) или там са ми refund-вали и проблематични игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблеми при пазаруване с карта не съм имал, виж с кеш терминал преди няколко години брах ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди продаваха в Пулсар, отиваш казваш колко пари ти трябват(В евро), плащаш и получаваш кода на лист А4.

Иначе аз само с карта си пазарувам, а може и с Paypal.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...