Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да свържа тв LG с безжични слушалки?

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Raze написа:

Освен това, модела на посочения телевизор поддържа  55 inch OLED TV - C8 | OLED55C8PLA | LG UK

Не разбрах само - защо показваш бритиш вариант?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Белгиеца" - Извинявам се, че попитах, че помолих за помощ! Както казах щом съм стигнал до форума значи съм се опитал да направя каквото мога! Ако не искаш да ми помогнеш , не ме обиждай, не пиши! Ско искаш да помогнеш, щом си писал, прати ми линк! Явно не съм успял да стигна до твоята информация! Не съм малоумен, но явно не се получават нещата! Благодаря на останалите за помощта! Ще пробвам с това устройство, за което писа колегата "lupis"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да отидеш в някой магазин за техника, където има изложени телевизори, виж някой подобен модел и накарай някой от консултантите да свърже въпросните слушалки. Иначе, това правиш ли го, на страница 24 - задържане на бутона, както е описано и нататък?

print.pdf (sony.net)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SAS80 написа:

Ще пробвам с това устройство, за което писа колегата "lupis"

С него ще стане, но качеството ще е ниско, а усилването - през 5 менюта в ТВ! Недей!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SAS80 написа:

Ще пробвам с това устройство, за което писа колегата "lupis"

Към това нещо не виждам как ще добавиш безжичните слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо излязох от техномаркет.Върнах въпросния блутут, питах и за вариант как да ги свържа! Не можаха да ги свържат с LG OLED C12. Не знаят и с какво! Свързахме ги с някакво Сони без проблем, свързахме ги и с друг телефон пак без грешка! Като се прибера отново ще се мъча с това LG!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много странна работа наистина... В офиса имаме един Смарт ТВ LG от миналата година би трябвало да е модел, като отида някой ден може да пробвам да го свържа със слушалките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Raze написа:

Към това нещо не виждам как ще добавиш безжичните слушалки.

Това, че ти не виждаш, не означава, че не може да стане. Особено, когато при мен става..Ако не ти харесва ниската цена има и по- скъпи

преди 25 минути, JKirilov написа:

С него ще стане, но качеството ще е ниско, а усилването - през 5 менюта в ТВ! Недей!

Обикновено Блутут слушалките имат бутони за регулиране на звука;)Качеството е.. поносимо. Малко звукът се забавя с части от секундата, но това е присъщо за повечето блутут устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SAS80 написа:

Тъкмо излязох от техномаркет.Върнах въпросния блутут, питах и за вариант как да ги свържа! Не можаха да ги свържат с LG OLED C12. Не знаят и с какво! Свързахме ги с някакво Сони без проблем, свързахме ги и с друг телефон пак без грешка! Като се прибера отново ще се мъча с това LG!

Влез при руснаците и ги питай. Това е форум само за LG

http://webos-forums.ru/forum42.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, проблема е решен! След безброй  неуспешни опити, четене и т.н. накрая реших и върнах първоначалните настройки на телевизора. Още при първия опит и се сдвои със слушалките! Много благодаря на всички Ви за така бързата помощ! Дано с тази тема решим проблема на някой за в бъдеще! Как не се сетих по-рано да го направя, не знам! Преди време бях направил беля с един от hdmi-те и звука на телевизора изчезна напълно. Тогава пак така се рових и до последно си мислих, че съм изгорил платката! Те тогава ресетнах и се оправи! .... Отново хиляди благодарности, живи и здрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SAS80 написа:

Така, проблема е решен! След безброй  неуспешни опити, четене и т.н. накрая реших и върнах първоначалните настройки на телевизора. Още при първия опит и се сдвои със слушалките! Много благодаря на всички Ви за така бързата помощ! Дано с тази тема решим проблема на някой за в бъдеще! Как не се сетих по-рано да го направя, не знам! Преди време бях направил беля с един от hdmi-те и звука на телевизора изчезна напълно. Тогава пак така се рових и до последно си мислих, че съм изгорил платката! Те тогава ресетнах и се оправи! .... Отново хиляди благодарности, живи и здрави!

С това - „ИЗБИ РИБАТА“!

Все едно да бях питал - „Защо монитора ми (LG Flatron L1953TR) - няма звук?“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам че питай бе jhoro, питай! Като е толкова елементарно що не каза да ресетнем??? Аман от....! Не мога да разбера толкова хора се опитаха да помогнат и все ще се намери някой като теб да спами! Поогледах, явно пишеш ей тъй да трупаш мнения та милион ако може да станат! Хайде да не е с лошо! Мога ли да помоля модератор да изтрие последните 2 отговора ( моя и на jhoro) така , че темата да остане чиста! Айде със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не си направил Сасьо! Но не е късно - сега влез в менютата на ТВ и виж какво е станало, да знаеш за по-късно, когато (примерно) от оптиката не излиза нищо...

Разбира се, има и по-тежки случаи от твоя - понеже не могат да си настроят (примерно) кирилицата на компа, инсталират наново! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, JKirilov написа:

Нищо не си направил Сасьо! Но не е късно - сега влез в менютата на ТВ и виж какво е станало, да знаеш за по-късно, когато (примерно) от оптиката не излиза нищо...

Разбира се, има и по-тежки случаи от твоя - понеже не могат да си настроят (примерно) кирилицата на компа, инсталират наново! ;)

... или направо си купуват нов компютър, кирилизиран!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...