Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли доживотна в българия?

Препоръчан отговор

преди 1 час, dioib написа:

Се, нищо против твоята професия блятчет ... ;) Не тъ знам дали правиш лекарства или ментета ... :) 

Не знам бай Диоде…. казвали ти някой… сбъркан свят…. Може и да са ментета….. след като и капитализма ни е менте, унищожихме първия и сега кавърверсия нали се сещаш. Важното е да има износ. Една държава трябва да изнася, сирене, вино, лекарства…. а като няма какво да изнася изнася хора…. емигранти….. не мили… не драги… Не чакай някой да ти даде неговата риза… по-скоро ще вземат твоята от гърба ти……

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Христофор_първи написа:

емигранти….. не мили… не драги…

Както и да е ... прочие ... ще ползвам клише: "Парите нямат мирис". ;) Самосъзнанието няма граници. 

И понеже съм си 'динозавър" разсъждавам така: След като не ни позволяват да сме на три морета, то вече сме на всеки континент, а не километър. ;) = Ъпдейтнахме идеализмът на истинския комунист. :) 

Жив и здрав бъди!!! Другото ще го купим, а това което не можем ще го направим. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на администрацията - вместо PCR тестове - да искат тестове с дрегер. За алкохол и други наркотични вещества!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, jhoro написа:

Предлагам на администрацията - вместо PCR тестове - да искат тестове с дрегер. За алкохол и други наркотични вещества!

:offtopic_s:Директно тръгнах да търся дрегер с usb-порт или с wifi възможности ... :) 

Ако ми намериш, то редовно ще публикувам резултата от него преди да дам мнение или коментар ... :) 

Те ти тогава ке видят дали кон боб яде ли или со поп не требе да се спори ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, dioib написа:

:offtopic_s:Директно тръгнах да търся дрегер с usb-порт или с wifi възможности ... :) 

Ако ми намериш, то редовно ще публикувам резултата от него преди да дам мнение или коментар ... :) 

Те ти тогава ке видят дали кон боб яде ли или со поп не требе да се спори ... :) 

Заповядай!

AlcoMate AccuCell AL9000 Fuel Cell Breathalyzer

Цитат

Windows PC USB Connectivity Allows You To Export Test Results
USB свързаността с компютър с Windows ви позволява да експортирате резултатите от теста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Благодаря и сега требе да събирам парички .... :) че съм пенсионер .... :) 380 лв ... хм може и за година да ги заделя ... обааааче дали технологията на USB e като електронен подпис и не ще мога да фалшифицирам данните му, а?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Благодаря и сега требе да събирам парички .... :) че съм пенсионер .... :) 380 лв ... хм може и за година да ги заделя ... обааааче дали технологията на USB e като електронен подпис и не ще мога да фалшифицирам данните му, а?! :) 

Ни сЪ моткай тук, ми заминавай - да събираш!

Няма да е „като електронен подпис“ - просто ще е в табличен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, jhoro написа:

Ни сЪ моткай тук, ми заминавай - да събираш!

Из двора нема, се ... хм .... другия начин е противозаконен и туку виж в дрънголникъ, а там нема пиячка ... ти май сакаш да ме лишаваш от свобода ли, а?! :) ... Де пък да ти имам мерака ... бааа ... :) 

Се ... хм ... моя да ти дам един служебен тел. и адрес фо Балкана и те ... без да ми е името ма познават и ке ми ги донесат било то по Е-конт ili Spidi, ти само ми ги прати ... = по-лесно е от колкото да ги събирам ... :) иначе 380/10 и до нова друга година съм ги сбистрил по сметката си ... :) = Отивам на хранилката и хоп ... упс .... излъгах те ... директну банката ша напрафи трасферъ ... :) Е, верну че май паа ке платя някаква такса мъ не е болка от която ке пукна ... по-вероятно е до другата година да пукна от пукавица и да не ви досаждам со пиянските ми изцьепки ... :) 

= По тоя начин моята душа де си сака, а вие ша се отървете от мен (клубната пиянска напаст) и не щер измолваш дрекер за флизане фо форума, щото ндругите са трезви и сериозни потребители ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

Из двора нема, се ... хм .... другия начин е противозаконен и туку виж в дрънголникъ, а там нема пиячка ... ти май сакаш да ме лишаваш от свобода ли, а?! :) ... Де пък да ти имам мерака ... бааа ... :) 

Ако желаеш да си нахранен, да се грижат за здравето ти и да не работиш, то затвора е твоето място

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, nickolaycho написа:

Ако желаеш да си нахранен, да се грижат за здравето ти и да не работиш, то затвора е твоето място

Абе ... и там се работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

Се ... хм ... моя да ти дам един служебен тел. и адрес фо Балкана и те ... без да ми е името ма познават и ке ми ги донесат било то по Е-конт ili Spidi, ти само ми ги прати ... = по-лесно е от колкото да ги събирам ... :) иначе 380/10 и до нова друга година съм ги сбистрил по сметката си ... :) = Отивам на хранилката и хоп ... упс .... излъгах те ... директну банката ша напрафи трасферъ ... :) Е, верну че май паа ке платя някаква такса мъ не е болка от която ке пукна ... по-вероятно е до другата година да пукна от пукавица и да не ви досаждам со пиянските ми изцьепки ... :) 

= По тоя начин моята душа де си сака, а вие ша се отървете от мен (клубната пиянска напаст) и не щер измолваш дрекер за флизане фо форума, щото ндругите са трезви и сериозни потребители ... :) 

Остана ли още от кайсиевата? Такива теми се дискутират само на кайсиева със салата от домати ,,биволско сърце,, Ама вие там по Балкана ги нямате, само при нас по Влашко виреят. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Христофор_първи написа:

Остана ли още от кайсиевата? Такива теми се дискутират само на кайсиева със салата от домати ,,биволско сърце,, Ама вие там по Балкана ги нямате, само при нас по Влашко виреят. ;)

Нерде Влашко, нерде ... Нидерландия?
Нерде фармация, нерде ... кайсиева!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, jhoro написа:

Нерде Влашко, нерде ... Нидерландия?
Нерде фармация, нерде ... кайсиева!

Нерде Лом, Нерде Лондон….😎

Човек е голям толкова,

колкото са големи мечтите му….✌️💫

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Христофор_първи написа:

Нерде Лом, Нерде Лондон….😎

Човек е голям толкова, колкото са големи мечтите му….✌️💫

Ей сега те разбрах!
Значи ти си цуцуркаш ракийца някъде около Лом и си мечтаеш за .. света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

Ей сега те разбрах!
Значи ти си цуцуркаш ракийца някъде около Лом и си мечтаеш за .. света.

Не, цуцуркам си я във влашко и си мечтая да бъда Франк Синатра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Христофор_първи написа:

:offtopic_s:

Я съм си на "Сливенска перла", а салатата я меня спрямо сезона. Сега ползвам сланина, сирене, печени чушки с чесън. = това по български обичай, НО понеже съм интернационалист, та, моем и Водка со производни мезета, а така също и Уиски со производни

ядки и т.н. ;) Единственото нещо де с мъка го пием е Уиски от царевица ... ама на харизано ... знаеш как е. ;) 

Кайсия имам, но не е дорасла от нея да варя ракия, а в Сливен Кайсията изсъхна. Много капризно дърво е ... 

В действителност към момента не правя ракия, щото се правя на Масон. :) 

Верно е дълга тая тема и не бива сред юристи да ги бистрим такива неща .... че, те трезви ора ... :) пардон са защитници на законите дроги = хапчета и прочие които те правят та, че 40 било новото 20 ... :) Трябвало да радим до смърт ... :) Ба ... 

В Балкана сега спретвам "Къща за онеправдани". Покрай мен се засели едно младо от "зелените течения'. Води някакви германки и ред други европейки девъчки на еко туризъм. Вси с еко разбирания и привърженички на естествените начини на възпроизводство, :) 

Ай стига толкова спам ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...