Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос: 2 диска, 2 Уиндоуса

The_Nomad
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 15 минути, цър-вул написа:

Верно ли ми го показваш?

Верно е! Ползвам ги,а и съм правил тези гимнастики,за които авторът на темата говори!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно е! Ползвам ги,а и съм правил тези гимнастики,за които авторът на темата говори!
Мисля, че твоите програми са полезни в други случаи, не в моя (е Rufus си ползвам за USB инсталация)

Sent from my moto g(30) using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, X-TEAM написа:

Верно е!

Четеш ли или пишеш, колото да си в джаза
@The_Nomad, а защо не копираш Windows дяла или като следващ дял, или на hdd и да го прикачиш към bcd store на ssd

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Доколкото разбирам от това което пишеш,явно си много зле!
Когато не си използвал тези програми (а,само си им прочел описанието),по - добре не се впускай да ми обясняваш за какво се използват!

преди 11 минути, The_Nomad написа:

Мисля, че твоите програми са полезни в други случаи

Не мисля,че е точно така! Но правото на избор си е лично твое! Жив и здрав,лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[mention=107556]The_Nomad[/mention], а защо не копираш Windows дяла или като следващ дял, или на hdd и да го прикачиш към bcd store на ssd
Ами не съм го правил упражнението и ми е мътно. На втория Уин ще има само две три програми, та няма да ме забави много инсталацията. Ама да не се обяснявам много, че пича сега всички ще ни обвини че сме зле, щом и с теб го направи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, The_Nomad написа:

....

преди 13 минути, X-TEAM написа:

... правото на избор си е лично твое! Жив и здрав,лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, X-TEAM написа:

Когато не си използвал тези програми (а,само си им прочел описанието),по - добре не се впускай да ми обясняваш за какво се използват!

Ти да видиш! И как го реши? Свише ли ти говорят?
Явно това, което четеш, не достига до там, където трябва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

...

Май много си вярваш? Отиди си потопи главата в студена вода,та дано ти дойде акъла,ако въобще го има!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, The_Nomad написа:

Да, да ясно ми е че в Биос се посочва зареждащото устройство, надявам се да ми разпознае SSD без проблем. Но май ще натоваря сервиз с монтирането, нещо не ми се занимава и те ще си го проверят работи ли, като го монтират. А упражнението е заради една професионална програма на която ми трябват две различи версии, които не работят под един Уин. Пробвал съм с виртуалка но е тежка работа

А защо просто на SSD не си качиш и 2те 10ки Като си направиш предварително още 1 дял за другата ос? Сигурно искаш двето ос да ги качиш на различни дискове щото са 32и64 битови системите и въпросната програма с едната версия е добре а с другата я няма никаква 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо просто на SSD не си качиш и 2те 10ки Като си направиш предварително още 1 дял за другата ос? Сигурно искаш двето ос да ги качиш на различни дискове щото са 32и64 битови системите и въпросната програма с едната версия е добре а с другата я няма никаква 
И това го мисля като вариант, но ще трябва да взема по-голямо ССД а вече взимах видео, захранване и надвишавам бюджета в който трябва да предвидя и още РАМ даже

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, X-TEAM написа:

Май много си вярваш? Отиди си потопи главата в студена вода,та дано ти дойде акъла,ако въобще го има!

Хайде като си много сведущ по темата обясни как с помощта на Rufus се инсталира Windows. Без да ползваш USB носител. Не можеш, нали! Ама иначе добре лаеш месечината.
Я тихо и кротко си стой в ъгъла. 
И само чети как се правят нещата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, цър-вул написа:

...

Цървулчо всичко може ако имаш достатъчно мозък,а при теб определено липсва!
Засега няма да коментирам,защото не си заслужава да се занимавам с цървули като теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не коментираш, защото не можеш да дадеш обяснение на въпроса ми. Но продължаваш да се държиш гнусно високомерно. Няма на какво отгоре! Нямаш знанията, на които да се опреш, за да ми отговориш на въпроса. Както казах по-назад:

преди 5 часа, цър-вул написа:

тихо и кротко си стой в ъгъла. 

Темата е за използването на WinNTSetup, а не за направа на флашка, с която да се инсталира Windows!
Ако говоренето е сребро, то мълчанието е злато! 

преди 12 часа, The_Nomad написа:

WinNTsetup

Страницата на инструмента е в msfn - тук има разписани всички актуални ключове за стартирането му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.05.2022 г. в 8:42, цър-вул написа:

...

Имам голяма палитра от знания и мога да дам обяснения за много неща,стига да поискам! Не знам кой се държи гнусно,аз,или ти?

Ако беше "голям" нямаше да се държиш така! Явно си свикнал да се държиш по - този начин с всеки новорегистрирал се потребител във форума! Виждам,че обичаш да контролираш,да си над нещата и да го демонстрираш,но не знаеш как,затова ще си останеш все така малък!
Темата е : "Въпрос: 2 диска, 2 Уиндоуса" , друг е въпроса,че авторът на темата акцентира върху WinNTSetup,така че опитите ти да заблуждаваш са безуспешни!

Да си загубиш разума е печално,главата - фатално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, X-TEAM написа:

мога да дам обяснения за много неща

Не си личи!
Все още очаквам отговора на молбата:

на 13.05.2022 г. в 2:58, цър-вул написа:

...обясни как с помощта на Rufus се инсталира Windows. Без да ползваш USB носител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, цър-вул написа:

Отново правиш заблуждения,за да изпъкнеш! Много добре знаеш за какво се използва Rufus!
Мисълта ми беше да си инсталира уиндоусите - по какъв начин е друг въпрос!
Може да разгледаш - EasyBCD!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, явно не схващаш разликата:
Reinstalling
и
Clean installation

преди 14 минути, X-TEAM написа:

Може да разгледаш - EasyBCD!

Смешкоо, смешко. Как ще инсталираш с помощта на EasyBCD операционна система? Държа на отговор, а не на отклоняване в друга посока.
Може да научиш нещо:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.05.2022 г. в 1:12, The_Nomad написа:

И това го мисля като вариант, но ще трябва да взема по-голямо ССД а вече взимах видео, захранване и надвишавам бюджета в който трябва да предвидя и още РАМ даже

Ще го актуализираш бюджета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

И какво,ти самият ми даваш темичка за EasyBCD от това по смешно има ли?! Плюс някои други алтернативи!
А,в другата темичка ми говориш за Hiren's Boot! Нищо ново под слънцето!
Отново демонстрации! Не ми се занимава с аматьори като теб! По -горе ти споменах,че колкото и да се правиш на "голям" ще си останеш малък! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...