Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос: 2 диска, 2 Уиндоуса

The_Nomad
 Сподели

Препоръчан отговор

Боже, как четеш нещата както ти е удобно на теб.
Всъщност не видях в темата НИКЪДЕ твой конкретен отговор решение по зададения от автора въпрос. Нищо, освен едни думички от трода на аз знам как става, без никаква конкретика.
Та, ползта от твоите нефдоказани зная, о, велики, е ну-ле-ва. Едно триене на клавиатура и немощни опити за джавкане, в случая с мен. Веднага го местя в другия крачол. Аз каквото има да се каже конкретно по зададения въпрос, съм го казал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, цър-вул написа:

А,ти как четеш,като че ли ти е неудобно?! За всичко си има решение,но на теб както винаги ти липсва логика,точно затова не можеш да се ориентираш!
Отново се помисли за някакъв великан,супер смешно! Слушай сега,като го преместиш в другия крачол направи си и една дупка за по лесно ходене по малка нужда,пък може да направиш и една дупка и за отзад,за голяма нужда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Липсата на доводи те води до малодушна омраза и обиди...
Отново питам - къде са твоите конкретни предложения за решаване на проблема? Не виждам такива, а само едни тъпи нападки и заяждане....куха работа.
Не видях и как се инсталира с помощта на Rufus. Че и с EasyBCD. По твоите твърдения!
Време е да ти стане ясно едно - в технически форум се помага с конкретика, а не с общи приказки.
И мисля, че е време да спрем да ос*раме темата. Ако можеш да го асимилираш това.
Тук можеш да се изявиш:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, цър-вул написа:

Последната препоръчана от теб тема е напълно заслужаваща твоето внимание,а не моето!
Но тъй като реши да се правиш на "велик" ,ти пръв трябваше да го асимелираш и да спреш с нападките и обидите от твоя страна към мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...