Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за Izot computers

Joker60
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте ! Търся мнения относно коректност на фирмата Izot computers .

Извинявам се , ако темата не е за този раздел .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно ми е да прочета секцията - Мнение на нашите клиенти, както и това, че не съм чувал за тая фирма и е предостатъчно да не се занимавам с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Достатъчно ми е да прочета секцията - Мнение на нашите клиенти, както и това, че не съм чувал за тая фирма и е предостатъчно да не се занимавам с тях.

Фирмата е много стара , още преди Живков да падне от стола. Пловдивска. Навремето имаше много добри специалисти особено в поддръжката, но от много години нямам контакти с тях за да давам каквото и да било мнение. Най добре е да проверите по страниците на сайта им, в частта "Мнения и препоръки" или нещо такова, с подобно заглавие. Не напразно съм цитирал Емо, защото мненията ни съвпадат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Joker60 написа:

Извинявам се , ако темата не е за този раздел .

:offtopic_s:Извинението е "второ нахалство'. 

След като видях, че е в Пловдив, то явно явно не става, защото съм от Сливен. 

Аз казах!!! 

п.п. В Пловдив много лъжат ... = Взимай на свой риск!!! 

И все пак успех!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Емил Костов написа:

Навремето имаше компютри ИЗОТ - големи и тежки боклуци, пред които дори Правеца изглеждаше като цвете. Ама ме съмнява че от ония времена е останало само името на фирмата. Като им гледам сайта препродават компютри втора употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dioib написа:

:offtopic_s:Извинението е "второ нахалство'. 

След като видях, че е в Пловдив, то явно явно не става, защото съм от Сливен. 

Аз казах!!! 

п.п. В Пловдив много лъжат ... = Взимай на свой риск!!! 

И все пак успех!!!

преди 40 минути, Joker60 написа:

Искам мнения от хора , които са имали досег с фирмата .

Ако не си имал досег с фирмата , моля те не пиши.

Не е нужно темата да се пълни с л@йна .

преди 8 минути, ined написа:

Навремето имаше компютри ИЗОТ - големи и тежки боклуци, пред които дори Правеца изглеждаше като цвете. Ама ме съмнява че от ония времена е останало само името на фирмата. Като им гледам сайта препродават компютри втора употреба.

Какво имаш предвид ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ined написа:

Просто сайтът им не струва, затова изказвам и подобно мнение. Както и да е! Работил съм и на Правец, както и на Изот. Прекрасни машини бяха, но за времето си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Просто сайтът им не струва, затова изказвам и подобно мнение. Както и да е! Работил съм и на Правец, както и на Изот. Прекрасни машини бяха, но за времето си.

И какво му е на сайта им? 

Аз съм пазарувал от тях но все дребни неща за по 50 кинта. Не съм имал проблеми нито с продуктите нито пък с доставката. Точно обратното.

Spoiler

image.png.4c10497bdeeba6358dfb987a8dbd7d89.png

Spoiler

image.png.125def9845a1573bce22682e76752789.png

Какво ли не му харесва на Емо ... или му харесва ? М ...

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikssi написа:

И какво му е на сайта им? 

Аз съм пазарувал от тях но все дребни неща за по 50 кинта. Не съм имал проблеми нито с продуктите нито пък с доставката. Точно обратното.

Покажи скритото съдържание

image.png.4c10497bdeeba6358dfb987a8dbd7d89.png

Фирма, която твърди, че е на пазара от години и като цъкнеш върху  доволните клиенти те праща в Google Maps?! Освен това в Google търсачката я няма. За мен е предостатъчно да не се занимавам с такива олигофрени. Ако ще се правиш на перфектен бъди перфектен. Сега за джунджурийки може и да стават, но за сериозни суми винаги и по всяко време ще ги прескоча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич Емил не е наред, някой да сигнализира здравните власти. 

Купувал съм монитори и няколко работни станции от тях. 

Никакви проблеми, всичко си отговоря на описанието и състоянието. Ако потрябва нещо почвам търсенето от тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikssi написа:

Ко , ко каза? :D

izotcomputers.com - Google Търсене

image.png.9419b718075c86747395919809595507.png

Това показва: първо, че Гугльото филтрира резултатите от търсене, то ест лишава търсещия от някои резултати, и второ, че филтрирането на Гугъл е нагодено към конкретния ползвател и то – далеч не по негово желание.

Но в конкретния случай Емил, може би, е изключил показването на първо место на гугълските платени реклами. Не знам, обаче, дали в Гугльото има такава настройка/възможност. Може да е чрез оня текстов файл, генерално блокиращ сайтове, sites.list ли му беше името, къ му беше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Аралампи написа:

Това показва: първо, че Гугльото филтрира резултатите от търсене, то ест лишава търсещия от някои резултати, и второ, че филтрирането на Гугъл е нагодено към конкретния ползвател и то – далеч не по негово желание.

Хм ... а прочете ли цитирания отговор? Ама да си пишем де ...

преди 1 час, Емил Костов написа:

Фирма, която твърди, че е на пазара от години и като цъкнеш върху  доволните клиенти те праща в Google Maps?! Освен това в Google търсачката я няма. За мен е предостатъчно да не се занимавам с такива олигофрени. Ако ще се правиш на перфектен бъди перфектен. Сега за джунджурийки може и да стават, но за сериозни суми винаги и по всяко време ще ги прескоча.

Последно има ли го сайта в търсачката на гугъл или го няма? Дай конклетен отговор.

Примерно тук компютри втора употреба - Google Търсене

image.png.16c9cb7ca4dc54695ebec45ec493536b.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, nikssi написа:

Хм ... а прочете ли цитирания отговор? Ама да си пишем де

Прочетох го, но да не офтопвам повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Аралампи написа:

Прочетох го, но да не офтопвам повече.

Ами като си прочел , преди да пишеш защо ли не провери в търсачката ... просто въведи компютри втора ръка и вуаля всички са отпред.

Няма как гуглето да не чете текст от сайта , който пуска реклама през него. 

Та вижда ли се сайта или не? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dimy написа:

Тези дават гаранция 1 месец.

Квант Сервиз дават 6 месеца, а ако покупката е с ОС - 1 година.

Дими здравей!

Има фирми като тях, които дават  1 и 2 години гаранция. и са много по добри от посочените тук, до сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дими здравей!
Има фирми като тях, които дават  1 и 2 години гаранция. и са много по добри от посочените тук, до сега!
Ок, кажи някоя такава...

Изпратено от моят Lenovo TB-8505X с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Kolev72 написа:

Най добре е да проверите по страниците на сайта им, в частта "Мнения и препоръки" или нещо такова, с подобно заглавие.

Бях недоволен от един магазин. Казах си мнението, което е негативно и се сети дали бе публикувано. 

За случая: Аз бих се поинтересувал кои са собствениците, от къде си набавят стоката (кои са партньорите им и т.н. 

За втора ръка, то знам в София къде има добри. Нормално е, ако си от Пловдив да ги ползваш и после да споделиш тук мнението си. 

преди 34 минути, JKirilov написа:

Не стана ясно жокерчето какво точно иска, но вие сега ще си ги премерите до милиметър?:angry:

То е ясно. Или прави реклама или иска независимо мнение, защото мненията на клиентите се моделира в сайта им. 

преди 8 часа, Joker60 написа:

Ако не си имал досег с фирмата , моля те не пиши.

Може да ги ползваш, а после да споделиш своето мнение за тях тук. => Аз така действам, т.е. с непознат магазин. 

Имам си свой метод да разбера дали са читави или не. Само ми трябва БУЛСТАТ. 

Успех! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах мен за какво си ме цитирал. Още по вече, че не изказвам никакво мнение за въпросната фирма. Дими ме попита и съм му цитирал, но изглежда че за първи път ги чуваш. 

И разликата от твоето ползване до моето е огромна без да го пресилям.

Погледни какво те е помолил питащият:

"Ако не си имал досег с фирмата , моля те не пиши.

Не е нужно темата да се пълни с л@йна ."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нас (izotcomputers.com) ... Това бе достатъчно за мен. 

Цитат

image.png.5a7327fcb9be972b3db982d0a15b0ce2.png

Не ми е ясно от какво се е получило съмнението?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...