Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за продуктите на маджаров

Polad112
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте,
Скоро се запознах със продуктите на маджаров, от които съм много очарован. Искам да ви препоръчам това бяло саламурено сирене . Много добро качество и цена ! Ако изучите химичния състав на продукта, можете да разберете, че той съдържа голямо количество хранителни вещества, от които тялото ни се нуждае.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволни сме и ние от техните продукти и както се казва "цената определя качеството". Има си изключения, но като цяло е факт и то не от ското. И кравето им сирене също е хубаво, но си държат цените.

PS: Оправи заглавието, че като видя име с малка буква, ми става лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Polad112 написа:

Ако изучите химичния състав на продукта, можете да разберете, че той съдържа голямо количество хранителни вещества, от които тялото ни се нуждае.

Какъв е химичния състав на продукта и кои са веществата от които тялото ни се нуждае?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Polad112 написа:

Ако изучите химичния състав на продукта,

До тук - какъв химичен съсрав да уча? На сиренето ли? Ясно за какво става дума. Аз сирене, кашкавили, фета и т.н си купувам директно от малките мандри - цената не ме интересува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторчето, ти химия учил ли си, къде го видя тоя химически състав?

https://madjarov.bg/product/balgarsko-byalo-salamureno-sirene-ot-koze-mlyako-bds-kutiya/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, S197 написа:

като видя име с малка буква, ми става лошо.

То па едно име. Нека си остане с малка! 

Иначе палчето е за малката буква на имената. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lupis написа:

До колко е вярно, малко спорен въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dimy написа:

А тоя линк защо го повтаряш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верния отговор го има в края на статията от връзката:

Цитат

ВСИЧКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СА СЪЩИТЕ, това е реалността в безобразния капитализъм, който въведохме.

Ето и още за фирмата: димитар маджаров - ЕАД - виж какво споделят бивши и настоящи служители за работа, заплата и отношение на управители (bgrabotodatel.com)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lupis написа:

А да има човек едно наум .

То да беше едно, добре! Всичко вече е шкарп. 

преди 57 минути, dimy написа:

Да има и малко антиреклама, нали???

Дали е нужно? Реклама, антиреклама. Всеки вече вярва само на собствените си вкусови рецептори и финансови възможности. :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По старо прозвище ме зоваха "Млечко" - експерт съм по млечните произведения, защото обичам млякото. Мнението ми е отрицателно за Маджаров, когато става дума за СИРЕНЕ! Твърде мазно и става на мазна каша. По възможност е добре да се избягва неговото сирене. Относно прясно мляко - ПЕРФЕКТНО Е! Пълномасленото от 4.5% е действително мляко със запазен млечен вкус и е вкусно. Достъпно е за консумация единствено когато цената му е промоционална. Парите са силно завишени за всички негови млека.

Препоръчвам сиренето на Бачо Илия! Сирене, за което ще сте сигурни в качеството му на 100%! Друго сирене не признавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не съм фен на сиренето на Маджаров, взимам това от Лидл https://static.broshura.bg/img/cropped_products/2536/289c429c70ad35da054c0c39cce3cbd0.jpg

Вече не съм експерт като автора да знам химичния му състав и прочие, просто ми допада на вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Клонинга написа:

Според мен Бачо Илия не кой знае какво сирене. Много силно надценено. Но всеки си има вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера взех овче сирене от LB Bulgaricum. 450 гр., 7 и нещо лева.

Добро е, на вкус като маджаровото краве, което харесвам.

LB Bulgaricum е последната държавна фирма за млечни продукти. Те държат официално марката за българско кисело млеко, Япония го купува само от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Клонинга написа:

Пълномасленото от 4.5% е действително мляко

При масленост на кравето мляко по принцип между 3 и 3,5%. А познай как е станало 4,5... Дали с добавяне на краве масло или с отделяне/изпаряване на вода или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Аралампи написа:

Вчера взех овче сирене от LB Bulgaricum. 450 гр., 7 и нещо лева.

Добро е, на вкус като маджаровото краве, което харесвам.

LB Bulgaricum е последната държавна фирма за млечни продукти. Те държат официално марката за българско кисело млеко, Япония го купува само от тях.

Когато ми се наложи,да пазарувам млечни продукти,от магазин-само и единствено LB.Последните които произвеждат,истински неща.

За Маджаров...Тъпа реклама,на посредствени продукти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, The Rage написа:

LB.Последните които произвеждат,истински неща.

Най-доброто е домашното. Ако човек си намери добросъвестни домашни производители, тога ще опитва наистина истинско сирене, млеко и кашкавал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тоя линк защо го повтаряш?
Ами почти всеобщото мнение тук е че това си е реклама, тази дискусия.
Та реших малко и аз да повторя антиреклама та. Щото чисто експертните мнения се губят в околния флууд.

Ндаа..

Изпратено от моят Lenovo TB-8505X с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен сиренето и кашкавала на Маджаров са добри.

Което прави рекламата им, е да вдига цената. Би могло да е по-ниска.

На LB Bulgaricum е доста по-ниска, а качеството, на мой вкус, близко до.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 25.08.2022 г. в 7:26, Аралампи написа:

Не само марката, ами пазят пробите и размножават оригиналната закваска за кисело мляко в точното съотнощение на б.булгарикус и стр.термофилус според старото БДС. Тоест - ако някой иска да опита вкуса на киселото мляко.сиренето и кашкавала от "едно време" - техните продукти са такива. Е, на някои хора може и да не им хареса вкуса - все пак е леко по-кисел от сегашните стандарти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...