Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо модерни западни коли имат аудио подготовка , а нямат говорители?

Бял Вълк
 Сподели

Препоръчан отговор

Нещо се предаде единия говорител в шофьорската врата. Пищялката горе свири обаче нискочестотния приключи курса. И само в пасажерската блъска. И гледам уж и на задните  врати си има саунд обаче не се чува. И почнах да ръчкам настройките на радиото белким тръгнат. Обаче нещо не се получи. И си викам абе я да вида въобще има ли говорители във врататите. Мрежички си има и долу са нискочестния и горе за пищялките. Пуснах лампата на телефона погледнах през мрежичките обаче говорители няма. Тоест само аудио подготовка. И си викам, чакай бе немецо що се опърдел така по-зле от руснак. Знам, че в соц автомобилите имаш такива аудио подготовки. Щях да умра от смях. Стиснали са се за два говоритела. В японеца не съм обърнал внимание. Май и там същата работа. Ще слезна после да чекна и там саунда. Ама поне японецеца турил много гъзарийски пепелници на задните врати. Не е щадил пара. Тя така или иначе вече почти продадена. И Вагаджийката си заминава. Догодина ще си взима Mito 155 к.с. или кърваво червено или бежаво металик. Ако и там е такова положените вече ще си я закарам в Caraudio да и сложат комплект или JBL или Hertz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото ако ще слушаш радио Вероника западняшките говорители ни стават, трябват ти шпициални мърътри чалга говорители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Бял Вълк написа:

Догодина ще си взима Mito 155 к.с. или кърваво червено или бежаво металик.

Догодина, единственото, което ще си вземеш, е хот-дог от кварталната количка, собственост, на няко амуджа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Вълк написа:

Нещо се предаде единия говорител в шофьорската врата. Пищялката горе свири обаче нискочестотния приключи курса. И само в пасажерската блъска. И гледам уж и на задните  врати си има саунд обаче не се чува. И почнах да ръчкам настройките на радиото белким тръгнат. Обаче нещо не се получи. И си викам абе я да вида въобще има ли говорители във врататите. Мрежички си има и долу са нискочестния и горе за пищялките. Пуснах лампата на телефона погледнах през мрежичките обаче говорители няма. Тоест само аудио подготовка. И си викам, чакай бе немецо що се опърдел така по-зле от руснак. Знам, че в соц автомобилите имаш такива аудио подготовки. Щях да умра от смях. Стиснали са се за два говоритела. В японеца не съм обърнал внимание. Май и там същата работа. Ще слезна после да чекна и там саунда. Ама поне японецеца турил много гъзарийски пепелници на задните врати. Не е щадил пара. Тя така или иначе вече почти продадена. И Вагаджийката си заминава. Догодина ще си взима Mito 155 к.с. или кърваво червено или бежаво металик. Ако и там е такова положените вече ще си я закарам в Caraudio да и сложат комплект или JBL или Hertz.

На това,модерно,ли му казваш?И още по-модерната Алфа?Която е боклук,на нула километра.А 2008-2009,е пълна кошница=Като си взимаш кола,трета употреба-се благодари че има двигател.Не колонки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И си викам, чакай бе немецо що се опърдел така по-зле от руснак. Знам, че в соц автомобилите имаш такива аудио подготовки. Щях да умра от смях. Стиснали са се за два говоритела. 

Такъв е бил пакета на оборудване който е платен от първия собственик . Не са се стиснали немците ,освен два говорителя е нужен допълителен НЧУ за тях, настройка и респективно друга аудио система която да е с опция за 4 канала.

Ама поне японецеца турил много гъзарийски пепелници на задните врати. 

Ма гейша да ти носи саке няма нали ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivan_pop написа:

Защото всяка глезодийка се заплаща.Предишния собственик е решил, че не му трябват тези неща.

Добре, тогава защо да си играели да изразяват корите и да слагат протектори? То този труд на хората в завода е по-скъп от два дори висок клас говоритела. Демек скъпи на триците и ефтини на брашното. И въобще на кое му викаш глезотия. Това е било при соц автомобилите. То тогава въобще да имаш музика в колата си е било лукс. 

преди 51 минути, Orgasmatron написа:

На това,модерно,ли му казваш?И още по-модерната Алфа?Която е боклук,на нула километра.А 2008-2009,е пълна кошница=Като си взимаш кола,трета употреба-се благодари че има двигател.Не колонки.

Казах ти първо вземи книжка купи каквото и да е кола, започни да и наливаш гориво да я обслужваш караш по сервизи за ремонти тогава ми обеснявай кое кола, кое боклук, кое кошница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Бял Вълк написа:

Добре, тогава защо да си играели да изразяват корите и да слагат протектори? То този труд на хората в завода е по-скъп от два дори висок клас говоритела.

Това не го правят хора в ширшпотрбата, бе пуяк!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Това не го правят хора в ширшпотрбата, бе пуяк!

Абе бастун ти изразявал ли си кори някога за говорители, дори левашката? Гледай си градината на село и не се занимавай със неща където не са ти понятни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Бял Вълк написа:

Казах ти първо вземи книжка купи каквото и да е кола, започни да и наливаш гориво да я обслужваш караш по сервизи за ремонти тогава ми обеснявай кое кола, кое боклук, кое кошница.

Какво да обслужвам на нова кола? Или на по дъртите си ги обслужвам в двора (2,3 декара).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Бял Вълк написа:

Добре, тогава защо да си играели да изразяват корите и да слагат протектори? То този труд на хората в завода е по-скъп от два дори висок клас говоритела. Демек скъпи на триците и ефтини на брашното. И въобще на кое му викаш глезотия. Това е било при соц автомобилите. То тогава въобще да имаш музика в колата си е било лукс. 

Тц , говорителите както и аудио системата са опция ,тоест много по лесно ,бързо и с по малко разход за производителя да произведе корите и постави протектори във всеки автомобил от това при поискана опция от клиент да ги произведят корите и монтират персонално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Бял Вълк написа:

Абе бастун ти изразявал ли си кори някога за говорители, дори левашката? Гледай си градината на село и не се занимавай със неща където не са ти понятни.

Доста кори съм "изрязвал", ченгелче! И не левашката - имам и фрезова и лазерна СNC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Бял Вълк написа:

Аз си имам.И годишното и обслужване-струва колкото,твоята таратайка.

И JBL и Hertz,са бюджетни...Ебаааа,от нищо не разбираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, AAUUXX написа:

Тц , говорителите както и аудио системата са опция ,тоест много по лесно ,бързо и с по малко разход за производителя да произведе корите и постави протектори във всеки автомобил от това при поискана опция от клиент да ги произведят корите и монтират персонално.

Много по-лесно е да се произведат кори без аудиоподготовка за клиенти, които не искат саунд на садните врати, а за тези, които искат да си готови произведени, после биеш само болтовете на говорителите и корите,

кабелите към радиото и си в джаза.

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Доста кори съм "изрязвал", ченгелче! И не левашката - имам и фрезова и лазерна СNC

Дойде да се фукаш в темата ли? Боли ме &я какво имаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Бял Вълк написа:

Много по-лесно е да се произведат кори без аудиоподготовка за клиенти, които не искат саунд на садните врати, а за тези, които искат да си готови произведени, после биеш само болтовете на говорителите и корите,

кабелите към радиото и си в джаза.

Ти колко техологични карти през "живота си" си изработил? Кое и как не се решава в перник или в пазарджик = Ясно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Orgasmatron написа:

Аз си имам.И годишното и обслужване-струва колкото,твоята таратайка.

И JBL и Hertz,са бюджетни...Ебаааа,от нищо не разбираш.

Ебаааа добре, че беше ти да ме просветлиш? Ама кое имаш? Картинката от дъвка турбо ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Вярно е ,по добре harman kardon и bose.

Моята е Bang & Olufsen.

Само може да си мечтае,за такъв саунд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, NewRedDragon написа:

А, как ще стане с гайките....на тези болтове, бе чуяк?

При теб специално няма как. Защото има развален компот в главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Бял Вълк написа:

Дойде да се фукаш в темата ли? Боли ме &я какво имаш.

Не се фукам! Направо се хваля, какво имам! А, ти що нямаш>щото си обикновено кафяво, нали! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Orgasmatron написа:

Моята е Bang & Olufsen.

Само може да си мечтае,за такъв саунд.

И като се събуди тениската беше вирвода, а чаршафа в з@дника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Бял Вълк написа:

Ако решиш в последствие след кат си я купил с базово оборудване да сложиш говорители и аудио система с 4 канала ? Ще трябва да купиш освен аудио система, кабели ,говорители ,а и корите и протектори за тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Бял Вълк написа:

При теб специално няма как. Защото има развален компот в главата.

Болт, винт....разлика....

Да тия дни и комопто ще правя - какъв е проблема - аз не ходя на работа, нямам работно време... само един два обяда  - да си взема парите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...