Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Син екран и инсталация на windows

mminchev
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера компютърът ми изкара син екран с нещо си за HDD. Не обърнах внимание на самата грешка, защото не очаквах, че ще се случи следното... След като си завърши "самопоправянето" се рестартира и ме пуска директно в биос-а. Все едно нямам ОС. Имам ssd и hdd като самата ОС беше на ssd-то, но сега според биос-а, то е празно. Пробвах да инсталирам наново windows от usb drive, но като дойде момента да избера на кой диск искам и дам next забива за около 15мин след което ми изкарва тази грешка - 0Х80300024. Това се показва при опит за инсталиране върху ssd И върху HDD. Общо взето пробвах сигурно почти всичко каквото намерих в нета, но без резултат. Някой идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тест на SSD-то  на друга машина с друг кабел (ако има кабел).

Тест на системата с друг празен диск - SSD/HDD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, mminchev написа:

Здравейте. Вчера компютърът ми изкара син екран с нещо си за HDD. Не обърнах внимание на самата грешка, защото не очаквах, че ще се случи следното... След като си завърши "самопоправянето" се рестартира и ме пуска директно в биос-а. Все едно нямам ОС. Имам ssd и hdd като самата ОС беше на ssd-то, но сега според биос-а, то е празно. Пробвах да инсталирам наново windows от usb drive, но като дойде момента да избера на кой диск искам и дам next забива за около 15мин след което ми изкарва тази грешка - 0Х80300024. Това се показва при опит за инсталиране върху ssd И върху HDD. Общо взето пробвах сигурно почти всичко каквото намерих в нета, но без резултат. Някой идеи?

Махни HDD,или го спри от BIOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с откачане на hdd не проработи. Пробвах с откачане на ssd, но понеже не искам да губя файловете, които имам на него не съм трил или форматирал а директно дадох next и получих следното съобщение: We couldn't create a new partition or locate an existing one. For more information, see the Setup log files.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, plamen_petrov_80 написа:

Тест на SSD-то  на друга машина с друг кабел (ако има кабел).

Тест на системата с друг празен диск - SSD/HDD.

преди 1 минута, mminchev написа:

Това би било по-добрият вариант за мен понеже на ssd ми стои само ОС. Благодаря за отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Raze написа:

Май SSD ти е заминало.

Не май, а просто си е заминало. Имам вече 5-то подобен случай. Даже едното беше чисто ново. След инсталация на Windows системата заби при рестарт и всичко приключи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го пробва за всеки случай на друга машина, както са казали, ако не може и в някой сервиз за 100% сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...