Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Прогресираща интернет зависимост

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Интересно ми е само как без интернет ще си разпространяваш прогнилото християнство! 

Аз ежедневно изповядвам християнството, т.е. постъпвам по християнски и комунистически принципи. 

Не е важно на колко човеци ще помогнеш, а да помагаш. На някои им помагам материално, а на други нематериално. 

Тук съм трол, т.е. образа ми е изграден от другите ... ;) = Давам им това което искат ... да има кой да мразят ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Популярни дни

току-що, dioib написа:

Аз ежедневно изповядвам християнството, т.е. постъпвам по християнски и комунистически принципи. 

Не е важно на колко човеци ще помогнеш, а да помагаш. На някои им помагам материално, а на други нематериално. 

Тук съм трол, т.е. образа ми е изграден от другите ... ;) = Давам им това което искат ... да има кой да мразят ... :) 

Няма как да си трол и да помагаш! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

постъпвам по християнски и комунистически принципи. 

Взаимно изключващи се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Orgasmatron написа:

Взаимно изключващи се...

Абе прави се от доста време на шемет, но де да видим! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Orgasmatron написа:

Взаимно изключващи се...

Спрямо човек който не е християнин и комунист да. 

Това, че ти го смяташ, значи, че не познаваш нито принципите на християнството, нито на комунизма ... Нормално е това ... 

п.п. Модерно е да мразиш!!! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dioib написа:

Спрямо човек който не е християнин и комунист да. 

Не се прави на ударен,с мокър парцал.Ясно пише-Християнин-Комунист-НЯМА!

пп Да не си търсиш евтина работна ръка,за вилата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Orgasmatron написа:

Не се прави на ударен,с мокър парцал.Ясно пише-Християнин-Комунист-НЯМА!

пп Да не си търсиш евтина работна ръка,за вилата?

Ти в случая ме налагаш с някакъв мокър парцал, но не съм от захар, за да се разтопя ... :) 

Просто си с промит мозък ... Нормално е това, бе чуек ил пич ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И съвсем сериозно-Не се прави на психолог.Може да объркаш живота на някой,много гадно.Тук влизат и деца-кой чел-недочел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Orgasmatron написа:

И съвсем сериозн-Не се прави на психолог.Може да объркаш живота на някой,много гадно.Тук влизат и деца-кой чел-недочел...

Почна нещо да пропускаш букви ... съвсем сериозно ... много емоция, Ъ??? :) Ба ... я малко по-сериозно се замисли и си контролирай пръстите по клавиатурата ... Ба емоцията да направиш диалога сериозен ... с емоция не става!!! :) Пропускаш букви чуек ил пич ,...забави ... :) = Помисли ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Почна нещо да пропускаш букви ... съвсем сериозно ... много емоция, Ъ??? :) Ба ... я малко по-сериозно се замисли и си контролирай пръстите по клавиатурата ... Ба емоцията да ме направиш диалога сериозен ... с емоция не става!!! :) Пропускаш букви чуек ил пич ,...забави ... :) = Помисли ... :) 

Емоция?Създадена от теб?хахахахаахаааха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Orgasmatron написа:

Емоция?Създадена от теб?хахахахаахаааха

Е, това хахахаааа не е ли предизвикано от мен?! :) 

Чисто и просто опитваш да минеш пред мен с някаква си "Панамера" .... :) 

Нормално е, при положение да нямаш аргументи да влизаш в някакви емоционални изблици към другия ... 

п.п. И друго: Не забравяй, че в Китай все още управлява комунистическата партия ... и се вижда, че преуспяват ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, dioib написа:

Е, това хахахаааа не е ли предизвикано от мен?! :) 

Чисто и просто опитваш да минеш пред мен с някаква си "Панамера" .... :) 

Нормално е, при положение да нямаш аргументи да влизаш в някакви емоционални изблици към другия ... 

п.п. И друго: Не забравяй, че в Китай все още управлява комунистическата партия ... и се вижда, че преуспяват ... :) 

Ти ходил ли си в Китай?Да видиш,да усетиш...Правят десет айфона до обяд,за десет долара.

Нещо,много филми гледаш-на черешовка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Orgasmatron написа:

Ти ходил ли си в Китай?

А ти?! :) За да усетиш ли отиваш някъде?! :) 

След като не можеш да се аргументираш, защо ползваш филми и черешова като ответна реплика към мен?! -> До толкова ли ти са развити когнитивните способности?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...