Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за нова конфигурация

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Raze написа:

Само този монитор, едно, че е VA, второ извит - дали ще е подходящ за работа като рендиране? Колко са му реални цветовете? Не е ли по-добре някой IPS с поне 8 битова реална матрица?

Изискването да е извит е на автора на темата. Монитора е геймърски и това е най-изгодното, което мога да му предложа като характеристики/цена. От там нагоре цените вече тръгват много нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mr. ?? написа:

Погледни това видео, във връзка с RGB компонентите:

Checkpoint | Колко РЕАЛНО ни струва ДА СВЕТИ RGB компютъра?

Благодаря. Като по поръчка са направили клипа (вчера) :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Not a programmer написа:

Изглежда добре. Само ми е чудно от към intel / ryzen кое да избера...

При положение, че 5700Х+В550 PRO4 е извън бюджета, а варианта 12600KF+ MSI PRO B660-A е с още 100-120лв. отгоре не знам кое да избереш, а и не мога да ти предложа бюджетно дъно за интела, което да се връзва с белият акцент. Сигурен съм, че и двата варианта ще ти вършат работа. В крайна сметка аз не знам нито какви игри играеш, нито какви 3д програми ползваш, нито какво рендваш и колко често. Аз съм работил на SolidWorks и Creo с 4/4 ядрен процесор и с 8/16, нямаше голяма разлика. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gaming_Solutions написа:

При положение, че 5700Х+В550 PRO4 е извън бюджета, а варианта 12600KF+ MSI PRO B660-A е с още 100-120лв. отгоре не знам кое да избереш, а и не мога да ти предложа бюджетно дъно за интела, което да се връзва с белият акцент. Сигурен съм, че и двата варианта ще ти вършат работа. В крайна сметка аз не знам нито какви игри играеш, нито какви 3д програми ползваш, нито какво рендваш и колко често. Аз съм работил на SolidWorks и Creo с 4/4 ядрен процесор и с 8/16, нямаше голяма разлика. :)

Ами нека го помисля ден-два. Понеже имат няколко души интерес към единия лаптоп. И ако успея да го продам няма да се налага да орязваме нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Raze написа:

Пак питам, защо не си ползваш лаптопа, който е с много по-добри параметри от това, което в момента ще вземеш като десктоп? 

Айде бе 😉

Май забравяш, че говорим за силно скопени чакроляци, за да не прегряват и да не точат батерията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5700X < 12700F < 5800X

При видеото нещата са ясни, но доколкото разбрах, автора иска монитора да е 4К.

Тоя звяр ASUS ROG Zephyrus Duo 16 с два дисплея, действително е скъпа машина, но за 5-7К се прави не по-лош десктоп. Така че, според мен продажбата му за 7К е мисия невъзможна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Joss Bomon написа:

5700X < 12700F < 5800X

При видеото нещата са ясни, но доколкото разбрах, автора иска монитора да е 4К.

Тоя звяр ASUS ROG Zephyrus Duo 16 с два дисплея, действително е скъпа машина, но за 5-7К се прави не по-лош десктоп. Така че, според мен продажбата му за 7К е мисия невъзможна.

Честно казано този лаптоп явно ще си остане вечно мой ако не направя някой бартер. Причините да искам настолен, е че мога да му правя бъдещи ъпгрейди. Изглежда наистина много готино вечер и някак си ме връща 15-тина години назад, комфорта който създава. А ѝ лаптопа ме е страх просто да не даде фира. Дори някъде имам тук тема как търсех дисплей преди година за HP OMEN 17, който също не бе никак евтин тогава. (имам луда приятелка) която обича да хвърля и чупи неща като не ѝ се обръща внимание. Ако удари и този лаптоп в земята както предния, ще трябав да легна да умра до него. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш, че сам си си виновен да стигнеш до това положение. Проблема ти не е с лаптопите и техниката, а с "домашния любимец".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Joss Bomon написа:

Знаеш, че сам си си виновен да стигнеш до това положение. Проблема ти не е с лаптопите и техниката, а с "домашния любимец".

Ама напълно си прав. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PsyManDelic написа:

Та тва е българина бате, дава 4 бона за настолен, а за ток нема пара

Е айде ще изтеглим някой бърз кредит ще закърпим положението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Not a programmer написа:

Е айде ще изтеглим някой бърз кредит ще закърпим положението. 

И с тия лихви , които ще ударят небето другата седмица няма да може да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.09.2022 г. в 0:25, adersa написа:

И с тия лихви , които ще ударят небето другата седмица няма да може да се оправи.

Ех ама не се улавя иронията в думите ми. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...