Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оспорване на Фейсбук решение - Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте! Снощи след мача Македония - България споделих един пост от ТопСпорт в който имаше шеговито изказване на бивш футболист. Изказването гласеше следното "Как можеш да освиркваш химна на баба си и дядо си?" И тази сутрин ставам и виждам съобщение от Фейсбук, че профила ми е спрян и в рамките до 30 дни имам право да оспорвам това решение. Последвах стъпките за оспорване също качих и снимка на личен документ, но също ми направи впечатление, че в 7:30 сутринта на пощата съм си получил Email, че съм заявил ресетване на паролата ми във Фейсбук, а такова нещо не съм правил и след това имам влизане през Firefox която програма аз не използвам. И сега не знам дали е хакерска атака или Фейсбук са ми спряли профила заради пост-а който споделих и дали изобщо ще ми бъде ли възтановен профила. Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне или да изкаже мнение по този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

В кой сървър е пощата ти?

Ами нямам представа в кой сървър е. Аз по принцип ползвам 2 пощи за Фейсбук (Обвързах акаунта ми с две пощи като защитна мярка). Едната е на abv.bg, а другата на Yahoo.com. И на двете пощи получих съобщение, че съм пробвал да ресетвам паролата.

преди 3 минути, vlado1985 написа:

Най добре си провери в пощата да ли има влизания от непознати ip адреси и си смени данните за вход. 

Вече си смених данните за вход и намерих Ip с което е пробвано или е влизано в моя профил.

Atanas, оспорихте решението
НА 27 СЕПТЕМВРИ 2022 Г.
Проверете тук за резултата.
Акаунтът ви не е видим за хората във Facebook и не можете да го използвате.

Какво се случва после
Ще прегледаме акаунта ви отново. Имаме по-малко хора на разположение за преглеждане на информацията заради пандемията от коронавирус (COVID-19). Това означава, че може да нямаме възможност да прегледаме всички акаунти.
Ако установим, че акаунтът ви следва нашите Стандарти на общността, ще можете да използвате Facebook отново.
Ако установим, че акаунтът ви не следва нашите Стандарти на общността, ще бъде дезактивиран окончателно и няма да можете отново да оспорите това решение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Atanas Manolov написа:

Ами нямам представа в кой сървър е.

преди 4 минути, Atanas Manolov написа:

Едната е на abv.bg, а другата на Yahoo.com.

А аз имам.

Добре е да си прегледаш и другите методи за влизане в пощата - таен въпрос и т.н.

Ти си знаеш предишните пароли - провери дали са еднакви за двете пощи, дали са еднакви с някаква друга регистрация и т.н. - все някак е видяна тази парола, вземи мерки за да не се повтори!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

А аз имам.

Добре е да си прегледаш и другите методи за влизане в пощата - таен въпрос и т.н.

Ти си знаеш предишните пароли - провери дали са еднакви за двете пощи, дали са еднакви с някаква друга регистрация и т.н. - все някак е видяна тази парола, вземи мерки за да не се повтори!

Аз нямам проблем с пощата (мога да влизам и в двете), но в момента чакам решение от Фейсбул след оспорване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Atanas Manolov написа:

Вече си смених данните за вход и намерих Ip с което е пробвано или е влизано в моя профил.

Щом веднъж са били компрометирани и дветети пощи значи този който го е направил пак ще получи достъп до тях ако поиска. За това най добре смени, пощата също, така на новата поща сложи по сложна парола за разбиване. И си прегледай настройките да си защитиш пощата същото го правиш и в фейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vlado1985 написа:

Щом веднъж са били компрометирани и дветети пощи значи този който го е направил пак ще получи достъп до тях ако поиска. За това най добре смени, пощата също, така на новата поща сложи по сложна парола за разбиване. И си прегледай настройките да си защитиш пощата същото го правиш и в фейса.

Въпросът ми е каква е вероятността да ми възстановят Фейсбук профила след оспорването ми при положение, че никога не съм нарушавал правилата им и не съм бил предупреждаван преди.

Акаунтът ви е дезактивиран
Не можете да използвате Facebook или Messenger, защото акаунтът ви или дейността в него не спазват нашите Стандарти на общността.
Вече прегледахме това решение и то не може да бъде отменено.
За да научите повече за причините, поради които дезактивираме акаунти, посетете Стандартите на общността.
Мисля, че вече няма нужда от отговор.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Atanas Manolov написа:

Въпросът ми е каква е вероятността да ми възстановят Фейсбук профила след оспорването ми при положение, че никога не съм нарушавал правилата им и не съм бил предупреждаван преди.

На този въпрос е трудно да се отговори и едва ли някой ще ти даде адекватен отговор. Но можеш да си погледне в фейса настройките да има непознати влизания и да вземеш мерки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, vlado1985 написа:

На този въпрос е трудно да се отговори и едва ли някой ще ти даде адекватен отговор. Но можеш да си погледне в фейса настройките да има непознати влизания и да вземеш мерки.

Сега остава да му кажеш как да  

Цитат

си погледне в фейса настройките да има непознати влизания и да вземеш мерки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте, че във ФБ има зверска цензура и могат да правят каквото си пожелаят. Няма какво да оспорваш и няма да ти обърнат внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нехайството с акаунти води до загубата им. И в бъдеще може да ти се повтори, щом не си пазиш акаунтите от чужди лица или от кейлогъри. Просто промени начинът си на живот, като пазиш информацията си или устройството си дискретно! Иначе е безсмислено да се хабиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това е най- голямата глупост да си даваш личните данни в интернет

аз бих си сменил личната карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...