Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

БГ бизнесмен кара най-скъпата кола в света

Featured Replies

От няколко дни в България вече се движи най-скъпата кола в света Bugatti Veyron на цена от 1,3 милиона евро. Само 300 бройки са в света.

Bugatti Veyron беше забелязан няколко пъти по улиците на София и извън столицата. По непотвърдена информация, автомобилът е собственост на Румен Гайтански - Вълка. Базовата цена на колата е 1,3 милиона евро, а като опция клиентите могат да си поръчват различни екстри, като например диаманти в центъра на километража и оборотомера.

Speed Press

Ех колко сме бедни само ...

Ако някой още не е се е светнал ние даваме хляб на фабриките на Мерцедес и БМВ от доста време насам. Дано да сме живи и ние че да имат и те работа biggrin.gif

Хух, трябва бая кинти да е наринал за да го одобрят за тази кола, защото не може просто да извадиш парите и да я купиш. Енцо и Ф1 се продават по същия начин. Чудно как е успял да се докопа.

http://www.standartnews.com/archive/2003/09/14/folio2/

Тази е доста по скъпа и по гъзарска !!!

В статията се говори за кола, която се произвежда сега и е най-скъпата в света, а не за ретро модели, вън от производство.

Преди време писаха че тоя си е поръчал Бугати,сега се надявам да го мерна някъде.Иначе тая каручка от снимката вижте колко гори:

http://www.standartnews.com/archive/2003/0...io2/s3843_2.htm

Едва ли го интересува колко му гори колата.Щом има толкова пари за нея,друг е въпроса от къде?

Ето и малко данни:

Engine

Type: Quad-Turbocharged W16

Displacement cu in (cc): 488 (7993)

Power bhp (kW) at RPM: 1001(736) / 6000

Torque lb-ft (Nm) at RPM: 923(1250) / 2200-5500

Redline at RPM: 6500

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc

Tires F-R: 245/690 R520 - 335/710 R540 (PAX System)

Driveline: All Wheel Drive

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: 174.2 × 77.9 × 47

Weight lb (kg): 4162 (1890)

Performance

Acceleration 0-60 mph s: ~ 3

Top Speed mph (km/h): 253 (406)

Човека направи страшно много пари докато ни изхвърляше боклука, сега мисли да продава ДИТЦ и точно той ще купува земята на мястото на сегашния София Ленд, за да си строи някакви сгради и офиси. Колко му е с тия милиони да си вземе и едно Бугати, защо не ви се вярва :ph34r:

Начи аз съм ученик в 9 клас ,но това което ще кажа ще звучи смещно малко но смятам че тоя биснесмен е около 30-40 годишен за 1,3 милиона евро той може да се пенсионира до края на живота си и дори да живей луксозно.

Човека направи страшно много пари докато ни изхвърляше боклука, сега мисли да продава ДИТЦ и точно той ще купува земята на мястото на сегашния София Ленд, за да си строи някакви сгради и офиси. Колко му е с тия милиони да си вземе и едно Бугати, защо не ви се вярва

Става въпрос, че фирмата трябва да реши дали този човек е достоен да кара техния автомобил. Препоръки, преди това имал ли си тяхна кола и разни такива неща.

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)

Жестока е колата, няма спор.

The Bugatti Veyron 16.4 is the most powerful, most expensive, and fastest street-legal production car in the world, with a proven top speed of over 400 km/h (408 km/h or 254 mph).

Но и цената е жестока. :P

Ама то от три компании за боклуци, една строителна фирма, и басейна "Мария Луиза" (а може би и други underground работи) малко ли се печели?

Защо пък да не си я купи?

....

Редактирано от [He4oBek] (преглед на промените)

Нищо против да сме суетни , но чак пък за 1млн евро, познавам хора които могат да изплатят целия външен дълг на България, и не го демонстрират. За сметка на това дават на хилядфи хора работа и уважават труда им, за това и те са уважавани, а този съм сигурен , че ако отиде някъде без гардовете си ще бъде .... cool.gif

В статията се говори за кола, която се произвежда сега и е най-скъпата в света, а не за ретро модели, вън от производство.

Това не е най-скъпата кола в света!!! Какво ще кажеш за Ferrari Enzo FXX(3мил.euro) или Maserati MC12(1.5мил.$)

Мисля, че това е много тъжна новина!!!

тва мн грозно бе,за кво му е,аз бих си купил някво порше или нещо.Само се дуе

Хубаво е да имаме богати българи, да му е честита! Колата е убиец!

Естествено начина по който я е изкарал го прави това което превозва, а че е най-скъпата - вероятно за да компенсира себе си.

Наскоро даваха предаване за американец, който ще прави най-скъпата кола в скоро време. ;) И защо човека да не си я купи? Ама толкова сме завистливи, че няма накъде. Ето и аз си взех нова кола с моята мизерна заплата, която сигурно вземат 50 % от софиянци. Ама не съм видял 50% от софиянци да карат нови коли. Даже едно приятелче, дето изкарва 2 пъти повече от мене в София иска да си вземе Сеат Ибиза за 3-4 хилки. Абе мисля, че мечтите на човек се простират до границата на неговата фантазия и ако реши да си вземе Bugati, ще намери начин да го направи ;) Дали е Bugati или BMW 7-ма серия, разликата не е голяма. Тя се равнява на задръстеняшкото ни мислене.

' date='17.10.2006г. в 19:48' post='335613']Жестока е колата, няма спор.

Но и цената е жестока. ;)

Ама то от три компании за боклуци, една строителна фирма, и басейна "Мария Луиза" (а може би и други underground работи) малко ли се печели?

Защо пък да не си я купи?

....

Хахах,ами тук някъде някой спомена че на този му викали "Вълка",да знаеш че този прякор му е излязъл защото е изхвърлял боклука,или може би щото държи басейна на Мария Луиза аахахах....

Тези хора обикновено се занимават с споменатите от теб

(а може би и други underground работи)

,трупат парите и чак тогава се хващат с нещо законно,нали се сещаш...поредния бандит си харчи парите.

За да даде 1,3 милиона евро за кола,смятай колко пари има тоя,нали не си мислиш че това саму последните скътани парици,и човека решил да си купи кола от 2,6 милиона лева,ей така да си джитка из София през дупките.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Търся си работа и аз да мога да си взема една такава колица

ама заплатата нестига, за 5-6 живота ако не харча от нея ще събера sad.gif

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Има пари човека - купил си кола.

Само дето ако караш тази кола зад теб трябва да си дърпаш цистерна.

В АутоБилд четох, че ако се изкушаваш да натискаш педала разходът на горива скача на около 70 литра на 100 км. :handshake:

Имайте предвид ,че колата е с А98.

Успех му желая на човека, дано съумее да я опази , че тука има много злобни хора, някой , който му завижда с удоволствие ще се хакне с Джугана в Бугатито. Джугана ще го прежалиш ама Бугатито.... sad.gifsad.gif

Суетата е любимият Му грях...:handshake:

Милион и нещо евро за автомобил? Има толкова много хубави коли на много по-земни цени.

Само едно ще ви кажа: Тоя гъзар се пука от яд,че не може да си купи самолет!

Колкото ние му завиждаме за возилото - той завижда 300 пъти повече на други.

тва мн грозно бе,за кво му е,аз бих си купил някво порше или нещо.Само се дуе

Да бе... баш Порше ще си вземе.

Те са под път и над път.

Човекът иска да е оригинален и определено го е постигнал. :handshake:

България е правова държава.В нея всички граждани са равни пред закона.

След като не представлява интерес за специялните служби и прокуратура, нека човека да и се радва.

Не му завиждам.

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.