Премини към съдържанието
ToBy

Левски отделя 35 млн. за нов стадион

Препоръчан отговор

35853.jpg

30-35 млн. евро е готов да инвестира Левски за построяването на нов клубен стадион, твърди "7 дни спорт". Шампионите очакват да получат стадион "Раковски", където да изградят изцяло ново съоръжение. "Вярвам, че можем да намерим общ език. Сегашният проектозакон за спорта е бездарно направен. Не може държавата да отдава за стопанисване само за 10 г. базите. Няма как да бъдат възвърнати вложените инвестиции за толкова кратък период", каза адвокат Тодор Батков. Той уточни, че скоро предстоят преговори с министър Румен Петков, за да обсъдят случая. "Служителите на МВР и в момента ползват стадион "Раковски". Гарантирам, че те ще могат отово да се подготвят без пари. Имаме два готови проекта за нов стадион, а сме готови и да изтеглим заеми, за да инвестираме", завърши Батков.

Източник: sportal.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки,че не съм привърженик на този отбор,и в частност г-н Батков,съм на мнение,че това е нужно за българският футбол,като цяло !

Нещо повече-това е точка на обединение на всички,които мислят и работят за футбола.

Защо не се постигне някаква договореност между заинтересуваните , и заедно с общи усилия,да отстояват исканията си ?

Плюсовете са много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе няма ли най-накрая някой да почне да налива пари и в пловдивския футбол. В пловдивските отбори има доста перспектива и талантливи играчи, пари за изграждане на стаболен отбор няма. Стадионите се срутват а общината воените и т.н. така и не могат да си ги поделят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпреки,че не съм привърженик на този отбор,и в частност г-н Батков,съм на мнение,че това е нужно за българският футбол,като цяло !

Нещо повече-това е точка на обединение на всички,които мислят и работят за футбола.

Защо не се постигне някаква договореност между заинтересуваните , и заедно с общи усилия,да отстояват исканията си ?

Плюсовете са много.

Да, наистина би било добре. Вчера четох, че по морето (Варна мисля) ще се строи едно такова съоражение. За развитието на спорта като цяло ще е добре, защото такава база няма да се използва само за футбол, но и за всякакви други спортове. Има замисъл като цяло и ще е добре да се осъществи. Икономическите/финансови интереси явно са прекалено големи и за това този спор не се решава толкова време.

Дано...

Обаче, да вметна нещо. Има и друг вариант. Да каже Батков, че е готов да даде такива пари, да му дадат базата, пък после. Я стане, я не.

Съмнителни фигури са тия.

Абе няма ли най-накрая някой да почне да налива пари и в пловдивския футбол. В пловдивските отбори има доста перспектива и талантливи играчи, пари за изграждане на стаболен отбор няма. Стадионите се срутват а общината воените и т.н. така и не могат да си ги поделят.

И кой е тоя някой? Някой да почнел да налива пари!!! Ми да налее някой и в мен малко пари тогава.

Не стават така нещата. За да започне някой да дава пари за нещо, трябва да има перспектива и изгода в бъдеще. Явно за момента никой не вижда такава в Пловдив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя дето наливаше.... е в един по-добър свят от година и половина :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хубаво че ще има нов стадион,но си мисля че за тези пари можеше да купи няколко добри играча.Все пак Боримиров няма да играе още 100 години.Един и същи състав от няколко сезона.Вярно че Стоилов се опитва да вкара и младоците в отбора,но....

За 35 млн аз първо бих се погрижил за състава и след това за стадиона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване