Премини към съдържанието
Dragan!

Съвет за избор Light Scribe CD/DVD записвачка?

Препоръчан отговор

Имам намерение да си взема Light Scribe записвачка и ако може някой, който е ползвал да ми препоръча модел.По пницип най-скъпи са на HP, а и това е тяхна технология.Тези на Самсунг и Нек са с около 20 лева по-евтини.Също ако някой ориентировъчно знае на каква цена вървят Light Scribe дисковете.Единствените които съм виждал са Вербарим, но те са доста скъпи 1.30 единия.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси във форума има сравнение между Labelflash vs LightScribe DVD/CD Labeling:

A тук в избор на записвачка ще намериш отговор на въпроса си!

Успех в избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам намерение да си взема Light Scribe записвачка и ако може някой, който е ползвал да ми препоръча модел.По пницип най-скъпи са на HP, а и това е тяхна технология.Тези на Самсунг и Нек са с около 20 лева по-евтини.Също ако някой ориентировъчно знае на каква цена вървят Light Scribe дисковете.Единствените които съм виждал са Вербарим, но те са доста скъпи 1.30 единия.

NEC работят с LabelFlash. Лично за мен LightScribe е по-добрата технология - по-добро качество на изображението, по-добра поддръжка, по-разпространени и евтини дискове за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Като марка напоследък много ми харесват LG, а модел - примерно LG GSA-H22L DVD RW/LS/ 60-65 лв :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал Lite-ON (това е моя фаворит, които между другото достигнаха 20x скорост на запис на DVD).Ползвал съм LG и Samsung но не съм с особено добро мнение за тях. Light scribe CD-та на HP са около 1 левче. Ако си купиш NEC (lebel flash) ще имаш избор само на една медия тази на FUJIFILM никой друг ако не ме лъже паметта няма лиценз за произвотство на lebel flash cd/dvd медии.Засега лидерите в производството на оптични у-ва са LG и Lite-ON! (Отново по мои лични наблюдения без да съм правил каквито и да било тестове Lite-ON у-вата имат по бърз достъп до оптичната медия, това важи и за самия механизъм на който се поставя оптичната медия.) Все пак предполагам че за избора ти ,ще изиграе важна роля предпочетанията към самите марки.

Редактирано от xegoux (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като тези дискове имат специален слой, по който се нанася изображението с лазер, това означава ли че работят без консумативи и изображенията не се размиват при намокряне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване