Премини към съдържанието
PoliceMan

RQ:Безплатен хостинг за снимки, който да разчита .sfd

Препоръчан отговор

Търся безплатен хостинг за снимки (картинки),който да може да upload-ва sfd файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и какви са тея sdf файлове????

Абе исках да кажа в .sfd формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е какъв е тоя sdf формат

Еми като jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

censored.gif

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.
Редактирано от stanley56
Нарушаване на правилата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи някоя програма която чете sfd... и аз за пръв път чувам този формат

А brw мисля че щом го е повторил 3 пъти ако не и повече не е згрешил ... има логика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажи някоя програма която чете sfd... и аз за пръв път чувам този формат

А brw мисля че щом го е повторил 3 пъти ако не и повече не е згрешил ... има логика

Ти правиш ли разлика между sfd и PDF?Това са два различни формата.Програмата с която работя записва само sfd формати,ако записваше PDF щеше да ми е удбно,но няма хост,който да разчита sfd.!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти правиш ли разлика между sfd и PDF?Това са два различни формата.Програмата с която работя записва само sfd формати,ако записваше PDF щеше да ми е удобно,но няма хост,който да разчита sfd.!!!

Ако кажеш и програмата, няма да е зле. Срещал съм доста такива програми, които записват в свой формат, но обикновено имат и опция за записване в друг формат на крайния резултат.

ПП: Предполагам , че това е програма за flash гъзарии?

Да, видях, че това е Flash Designer Files ( .sfd). Програмата е Alligator Flash Designer. Във Files има опция за експорт на файла във SWF формат. Дано това да ти свърши работа .

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти правиш ли разлика между sfd и PDF?Това са два различни формата.Програмата с която работя записва само sfd формати,ако записваше PDF щеше да ми е удбно,но няма хост,който да разчита sfd.!!!

а ще кажеш ли името на програмата с която работиш? :dancing18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

censored.gif

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.
Редактирано от stanley56
Нарушаване на правилата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че темата пак е отворена. Експортираш както казах не един път вече в .swf и хост-ваш. Ето ти и безплатен хост : цък

ПП: гледам, че от началото на темата се говори за .sdf формат, а после за .sfd . Каква е истината?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако кажеш и програмата, няма да е зле. Срещал съм доста такива програми, които записват в свой формат, но обикновено имат и опция за записване в друг формат на крайния резултат.

ПП: Предполагам , че това е програма за flash гъзарии?

Да, видях, че това е Flash Designer Files ( .sfd). Програмата е Alligator Flash Designer. Във Files има опция за експорт на файла във SWF формат. Дано това да ти свърши работа .

Аз я деинсталирах biggrin.gif Пак ще я сложа и ще опитам.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване