Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искате ли покани за Demonoid.com

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор
  • 2 седмици по-късно...

Защо отваряш нова тема при наличието на тази http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=23999 Публикувано изображение

Вчера писах коментар в темата която си посочил но сега не ми я отваря Публикувано изображение Ако някой може моля да прати покана за Demonoid.com Ще съм му много благодарен :yanim: Пощата ми е [email protected]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кой ги дава поканите за DEMONOID, но ако има една или знаете откъде мога да намеря, МОЛЯ ви, пратете. Изключително ще съм благодарен. [email protected] :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите покани свършиха. В момента Демоноида ми казва: You can not create more invitations at the moment Invitation codes are limited based on time since last creation and other factors. Please check back this space, you'll be notified here when you are able to create an invitation again.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

punisher4e и Bobeca ,проверете си пощата.

Cealtex не си посочил пощенска кутия. Къде да ти пратя покана?

Много ти благодаря :yanim: Такива хора като теб трябва да има повече :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Foolich, здр. аз съм Zezo. Гледам снощи си пуснал 2 поканки, както и разбрах, че нямаш повече. Но факта че пусна отговор почти веднага след моя пост ми говори че си щедър човек и ако имаше още една, нямаше да се подвуумиш да я пратиш. Моля те човече, виж някой твой човек ако има едничка, ей тъй като за един музикант човечец като мен. Апропо, как се регистрира, аз немога да нацеля някога да е отворен портала за регистрации...?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...