pifa22

Търся програма за триене на защитени файлове

13 мнения в тази тема

Здравейте. При някакав ъпдейт на Уиндолса ми е направил една папка на харда, която не се намира в С:. И когато се помъча да я изтрия ми дава, че достъпа е отказан. Като се пробвам да я отворя същото. Пробвах под safe mode и с command prompt под safe mode, но ефект никакъв. Откакто се появи папката съм сменял 2 пъти Wina (значи отдавна се е появила) и все още не мога да я изтрия.

Някой може ли да препоръча някоя програмка, която би ми свършила работа, че тази папка ми е като трън в очите. :help:

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти Unlocker 1.8.5 десен клик на файла и избираш unlock и после си го триеш на воля, но внимавай все пак какво триеш :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление по нито един от двата начина не ставаsad.gif

Имам Live cd на Linux Suse. Мислех чрез него да изтрия досадната папка, но не ми засича NTFS системата.

Някакви други предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

unlocker не успява да го изтрие не вярвам?! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Unlocker само успя да преименува файла след рестарт на компа. Обаче като му дам да го изтрие и рестартирам файла си стои пак тамsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пусни една проверка за грешки на хард-а...Пробвай с тези два инструмента:

http://www.softpedia.com/get/Security/Secu...t-Killbox.shtml

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enh...te-Doctor.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте. При някакав ъпдейт на Уиндолса ми е направил една папка на харда, която не се намира в С:. И когато се помъча да я изтрия ми дава, че достъпа е отказан. Като се пробвам да я отворя същото. Пробвах под safe mode и с command prompt под safe mode, но ефект никакъв. Откакто се появи папката съм сменял 2 пъти Wina (значи отдавна се е появила) и все още не мога да я изтрия.

Някой може ли да препоръча някоя програмка, която би ми свършила работа, че тази папка ми е като трън в очите. :ph34r:

Благодаря предварително

Какви са тези папки и файлове които искаш да изтриеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Папката първоначално беше с някакви числа и цифри. Аз я преименъвах на "Z" и вътре има папка "Update". По нататък не мога да я отворя. При сканиране с Аваст ми показа, че вътре има файлове. Иначе като дам Properties ми показва 0. Най-странното е че изкочи тази папка в дял Е: на харда.

Предложените програми от B-boy[styLe] не свършиха никаква работа. Вече се чудя дали да не я направя скрита папка и така да я оставя. Или ако някой знае някое Live CD на линукс диструбуция, която поддържа NTFS файлова система (евентуално от там да я изтрия) моля да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако искаш пробвай с това: Infr@ - WindowsXP live cd (самоделка на братята руснаци). Ако не стане с него най-вероятно проблема е в самия хард и не може да се поправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Папката първоначално беше с някакви числа и цифри. Аз я преименъвах на "Z" и вътре има папка "Update". По нататък не мога да я отворя. При сканиране с Аваст ми показа, че вътре има файлове. Иначе като дам Properties ми показва 0. Най-странното е че изкочи тази папка в дял Е: на харда.

Предложените програми от B-boy[styLe] не свършиха никаква работа. Вече се чудя дали да не я направя скрита папка и така да я оставя. Или ако някой знае някое Live CD на линукс диструбуция, която поддържа NTFS файлова система (евентуално от там да я изтрия) моля да сподели.

Пробвай това, ако не си го направил вече :

С десен бутон на папката -> Properties -> Security -> Advanced -> Owner.

Избираш се от долния списък и даваш Apply.

Редактирано от cecov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами измести всичко от този дял на някой друг и му прасни един формат. Естествено ако имаш място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и го поправих, като настроих security на папката updata в самата гадна папка.. =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение