Премини към съдържанието
сацана

Проблем с изчезнала папка My Pictures

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един голям проблем с папката на Windowsa- My Pictures. Папката ми изчезна и не мога да я открия никъде на харда.

Търсих я във всички възможни директории и нищо. На единия ден я има а на следващия след пускането на компа вече я нямаше. Кажете ми има ли начин да си открия снимките пак. При положение, че аз не съм я изтрил, предполагам че все още е някъде на компа, но може би Windows я е затрил или е преиминувал файловете и ги е набутал някъде. Ще проверя всеки нячин или програма която ми предложите. Мерси предварително.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start -> Find -> Аll Files and Folders -> *.jpg - Пробвай така. Би трябвало да ти извади папката с най-много снимки вътре. Най-много да си я пъхнал цялата в някоя друга папка... често се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че не съм я трил аз. Просто на единия ден я имаше, a на следващия ден като си пуснaх компа вече я нямаше.

Търсиx я по всички възможни начини. И през търсачката на уиндоуса и през RUN/cmd също не ги открих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако о.с. си е наред , компа не прави нищо сам , без предварително да му се зададе,или програмира командата( изключение са вируси, spy и друг зловреден софт) , най - малко пък да трие папки или файлове.

Проблема ти е задклавиатурното устройство , там търси .

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.