Премини към съдържанието
nbglink

Проблем с Windows Dr Watson

Препоръчан отговор

От няколко дни Windows-a ми постоянно изкарва така наречения дебъгер които забъгва всичко още повече Dr Watson, Проблема се появи когато си инсталирах галерията Coppermine която си работи отлично но явно го претоварва, започва да ми съобщава некфи идиотщини и забива .. Въпрса ми е някой знае ли как да го УНИЩОЖА тоя Dr Watson или поне да го спра защото съм почти 100 процента сигурен че е от него цялата работа пробвах да го трия но той пак се появява ако някои знае нещо нека пише ... Благодаря предварително ... sad.gif

Редактирано от nbglink (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спри си Windows error reporting мисля че с него се спираше дебъгра

Не това е процес/програма-дебъгер в който се записват съобщенията за грешки при работата с дадени приложения...Нещо като по-малкия "брат" на EVENT VIEWER...

87725771zq0.jpg

Ако не искаш да ти излиза постоянно спри функцията Error Reporting

Избери START MENU => RUN и пиши SERVICES.MSC /S, оттам избери ERROR REPORTING SERVICE и избери DISABLE...

И накрая може да направиш една оптимизация на машинката си с помоща на Advanced WindowsCare

http://www.kaldata.com/comments.php?id=244...ced+windowscare

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам защо отговаряш че не е това което съм писал , като говориш за апсолютно същото нещо ?????

Аз ли не те разбирам ти ли не четеш какво съм писал ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде укроти страстите а...

1.Както виждаш съм те цитирал и допълнил...и съм показал как се прави...Човека може да не знае как да спре въпросната услуга...

2.Не видях да си предложил програмата Advanced WindowsCare и снимков материал...

3.Посмали малко тона!

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Жалко, че при Vista го няма

слава богу, че при Виста го няма..

аз лично приемам DR.-a за 100% вирус на MS..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък ме дразнят грешките. Ако исключа процеса си мисля, че след това все нещо няма да е наред. Не ми е приято да виждам кога се е сринал и това да ми се напомня постоянно. Писах на MS, но така и не ми отговориха те на важните въпроси неотговарят иначе умело пускат линкове.

Редактирано от andrian.ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това, което беше написано, но този път не ми дава дон сенд а направо да затворя грешката фактически нищо не става така.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста търсих да я изровя тая тема и ще ви кажа няколко неща:

1. DrWatson Postmortem Debugger НЕ Е ВИРУС! Когато ви се появаява съобщение "Windows has encountered a serious error. We are sorry for the..." или "Send/Don't Send" както си го знаем всички, това значи, че нещо в компютъра ви не е както трябва.

2. Причината да се появяват тези съобщения може да е най-различна и те могат да се появяват по всяко време (на мене ми се появяваха всеки път когато кликна с десен бутон в Windows Explorer или на Desktop-a; четох някъде, че програми като MyWaySA също го причиняват; не е изключено даже някои доста познати процеси/програми да са засегнати от НЕЩО, пораждащо тези съобщения).

3. Всички препоръчват сканиране за вируси. Аз ще ви препоръчам още Windows Update и Internet Explorer Update, както и Driver Update, винаги трябва да сте в крак с последните версии. Програми като Hijackthis, нещо като антивирусна програма, доколкото знам, може да ви помогне. Тя притежава свойството да записва Log на Scan-а, който е направила и който Вие после задължително трябва да покажете на експерт.

4. Горещо Ви препоръчвам тази тема, която макар и на английски съдържа сходна информация с Вашия проблем, както и как да се справите и как да го предотвратите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.