Премини към съдържанието
Svalko

Проблеми с Driver-ите

Препоръчан отговор

Всичко започна от 1 простичък проблем на една игра(GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem)

тва ми излизаше...посъветваха ме да изтегля по нови Driver-и така и направих изтеглих Forceware 93.71

обаче графиката ми беше ужасна и всичко беше много светло...отказах се и го изтрих...останах си с моя драйвър

и сега сичко е ок освен едно...когато давам с скрола надолу или нагоре (по Мозила По Скайп И т.н)ми се появяват

някакви ленти все едно минават вълни.... ако някой може да ми каже как да оправя проблема моля да каже.

Между другото картата ми е Nvidia Geforce MX 4400

Редактирано от Svalko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този драйвер е бил за твоята видеокарта 93.71

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_93.71_2.html

Преди да го инсталираш обаче деинсталираш старите с помоща на Driver Cleaner Pro

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=631717

Ако има проблем винаги може да се върнеш на тези с функцията Rollback

Изтегли си и последната версия на directx

http://download.microsoft.com/download/7/c...2007_redist.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм а би ли ми разяснил малко повечко за това Rollback че не го знам а не ми се рискува

и между другото има и друг начин.имаше някаквъ начин да върнеш всичко на компа с 5 часа(примерно)демек всичко да е такак както е било преди 5 часа има ли начин да направя това без да съм записвал всичко преди проблема ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш System Restore...Стига да ти е включена тази опция...

Десен бутон на My Computer => properties => System restore

А точка се създава така:

Start Menu, All Programs, Accessories, System Tools и след това най-отдолу трябва да намериш System Restore

Figura%206.jpg

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да това е ок ама въпроса ми е дали не мога да го върна без точка понеже не съм правил такава и сега когато ми се развали дали може да го въран без точка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ пробвай с вариантите в първия ми пост...без да е направена точка няма как да я използваш, защото липсва!

Няма какво да губиш, защото и сегашното положение не е розово така че най-много да пре-инсталираш...смело напред!

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ пробвай с вариантите в първия ми пост...без да е направена точка няма как да я използваш, защото липсва!

Няма какво да губиш, защото и сегашното положение не е розово така че най-много да пре-инсталираш...смело напред!

ЕЕЕ ЧОВЕК ТИ СИ ПРОСТО ВЕЛИК И ИГРАТА МИ СЕ ПУСНА ДАЖЕ МЕРСИ МНОГОО.Бравооо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.