Премини към съдържанието
live1102

Нета спира при пускане на торент-киент

Препоръчан отговор

Имам странен проблем, който се прояви веднага след преинсталиране на уин хр. става дума за следното: има интернет и страниците се зареждат бързо, но при пускане на някой от торент клиент от рода на bittcomet и ntorrent интернета направо ми замръзва. страниците се отварят изключително бавно. торент-клиента ми дърпа в същото време със скорост от порядака на 50-100 kb/s. Дори и да огранича макс. скорост на доунлоад и да променя портовете за връзка на торент клиентите проблема не се маха. защитната стена е КИС 6.0, но и деактивирана няма резултат.използвам опера и ие7 за браузъри. всичко това стана след преинстал на системата. някой има ли идея какъв може да е проблема? Мерси предварително за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да ограничиш максималния брой връзки на торента на 10 примерно и максимален брой свързани пиъри на 5 и виж как ще е нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го имам тоз проблем , и за сега решение няма и съм се примрил, като ограничиш скороста на торент клиента на ъплоуд да речем 30 % под максималната която ти дава доставчика положението малко се подобрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ограничавал съм го и на 10 кб/с но резултат няма. намалявал съм и пиърите. Каквито настойки е имало съм комбинирал. Просто със пускането на клиента нета за браузърите спира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвай да ограничиш максималния брой връзки на торента на 10 примерно и максимален брой свързани пиъри на 5 и виж как ще е нета.

Win XP SP2 има ограничение на максималния брой активни конкурентни конекции.Отвори си Event Viewer-a ако в раздел System имаш съобщение "Warning TcpIP EventID 4226" пачни Win-a с това и провери положението с нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам странен проблем, който се прояви веднага след преинсталиране на уин хр. става дума за следното: има интернет и страниците се зареждат бързо, но при пускане на някой от торент клиент от рода на bittcomet и ntorrent интернета направо ми замръзва. страниците се отварят изключително бавно. торент-клиента ми дърпа в същото време със скорост от порядака на 50-100 kb/s. Дори и да огранича макс. скорост на доунлоад и да променя портовете за връзка на торент клиентите проблема не се маха. защитната стена е КИС 6.0, но и деактивирана няма резултат.използвам опера и ие7 за браузъри. всичко това стана след преинстал на системата. някой има ли идея какъв може да е проблема? Мерси предварително за помощта.

Една малка идея, я пробай да сложиш Azureus и не пипай нейните настройки и пробай и ни кажи :) Може и да се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема се оказа в доставчика. ограничил е скороста на половина а в дадени моменти доста повече. и самия торент клиент колкото и да го ограничавах е дърпал цялата връзка, която е била налична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябва да ограничиш скоростта на upload - т.е. каквото сиидваш. Характерно за асиметрични канали като ADSL например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.