ShaDy-SoLdieR

Коя е фирмата представител на Порше за България?

8 мнения в тази тема

Името на темата е достатъчно ясна. :) Много ще съм благодарен,ако някой ми помогне,трябва ми спешно,а в google нищо не намерих sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Името на темата е достатъчно ясна. :) Много ще съм благодарен,ако някой ми помогне,трябва ми спешно,а в google нищо не намерих sad.gif

http://www.porschebulgaria.bg/

Честно, не знам как търсите в Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм се замислял над тоя въпрос, но сайтът достатъчно красноречиво говори, тая фирма на кого е дилър - а именно на Фолксваген и Ауди. Така, че човека с пълно право задава въпроса. И на мен ми е интересно, кой е дилъра, щото в скоро време ще сменям Форделата с Порше. И аз потърсих в интернет, кой продава Порше в България, но се отказах, защото всички следи водят към Фолксваген и Ауди. Все пак кланът Порше има дялово участие в концерна FAG ( нали така беше, че това съм го чел преди 15-20 години) И въпреки това, кой продава Порше, ако изобщо продава?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коя е фирмата представител на Порше за България?

По стара, вече 17 годишна практика... имената на подобни фирми и официални лица са топ-сикрет по нашата територийка, както и т.н. представители, всичко това разбира се в комплект със затъмнените прозорци и всички останали мутренски простотии cool.gif

Такова е дереджето и с Панасоник, Сони и т.н. и тому подобние cool.gif На Панасоник.бг в менюто относно нас се появява следната информация - цък - изчерпателна и детайлна на чист български език за тях и техния представител а страничката им за контакти е просто трепач, както казват днешните млади хора - цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

едва ли някои знае :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първият продажбено-сервизен комплекс на "Фолксваген" в България, собственост на официалния вносител на марката "Порше БГ", беше открит в сряда вечерта. Той се намира на бул. "Околовръстен път" No.360, между отбивките за селата Лозен и Герман. Към момента "Фолксваген" има представителства в осем града, но те са собственост на местните дилъри.

"Порше БГ", което е дъщерно дружество на базираното в Залцбург дружество "Порше холдинг", стъпи на българския пазар в средата на 2004 г., като за две години и половина увеличи продажбите пет пъти до 1493 броя в края на миналата година и удвои пазарния дял на марката. "Порше холдинг", което е 100% собственост на фамилиите Порше и Пийх, е най-големият дистрибутор на автомобилите "Порше" и "Фолксваген" в Европа, а освен това притежава дружества в сферата на финансовите услуги и недвижимите имоти.

"Порше холдинг" е основан през 1947 г. в Австрия от децата на легендарния автомобилен инженер Фердинанд Порше - неговата дъщеря Луизе Пийх и синът му Фери Порше. Тогава получихме поръчката на фамилията Порше да станем генерален вносител за Австрия.

Ние се развихме заедно с икономиката на следвоенна Австрия. През 1956 г. въведохме автомобилите "Фолксваген" на австрийския пазар и оттогава те са най-продаваната автомобилна марка в страната.

Тъй като бизнесът ни в Австрия беше и продължава да е успешен, ние решихме да продължим и в източна посока. След падането на желязната завеса видяхме огромни шансове в Източна Европа, първоначално в непосредствените ни съседи.

През 1990 г. "Фолксваген" ни упълномощи да изградим дистрибуторска мрежа в Унгария и успехите там ни убедиха да отворим представителства и в другите източноевропейски държави. Днес се нареждаме сред най-големите частни търговски дружества в Австрия и същевременно сред значимите търговци на автомобили в Австрия.

Кои марки продавате освен "Фолксваген"?

- В нашия асортимент освен спортните автомобили "Порше" са и колите от групата на концерна "Фолксваген" - "Фолксваген", "Ауди", "Сеат", "Шкода", "Бентли", също и "Ламборджини" и "Бугати". Дистрибуцията на последните две марки взехме през 2000 и 2001 г. и ги предлагаме чрез дъщерната си фирма "Иксклузив карс фертрибс" (Exclusive Cars Vertriebs GmbH) във Виена.

цитатът е от тук

Престанете да си чешете езиците !

Ken преди два дни ви даде линк за страницата на официалният вносител на марките "Ауди", "Фолксваген" и "Порше" за България!

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на тези правила, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, е добре да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.
    Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение