Премини към съдържанието
rainov

Помощ за програмата DC++

Препоръчан отговор

Здравйте, не съм на ясно с настройките на тази програма, по-точно не знам какви сървъри да въведа и къде.Ако някой е наясно нека сподели, благодаря предварително.

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти много stone.обаче не съм регистриран в дата.бг защото съм към БТК АДСЛ и свалям много бавно от там, ако някой знае друг хъб моля да го каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тези, но не съм влизал там и не знам дали са активни !

http://www.bol.bg/lan/software.html#dc

http://www.veda.bg/dc.html

А тук има цяла тема за българските хъбове.

Редактирано от stone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси много 10хlaugh.gif

всеки който знае някой друг хъб да го сподели, предполагам ще полезно за доста хора

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

marla.ludost.net:8888

85.187.3.34:4012

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само да допълня нещо в твоя полза...

Ползвай някой клонинг на DC++, като на пример rmDC++ или LDC++, защото имат някои доста съществени преимущества, а именно едно от тях е Multiple Source Downloading, което ще рече, че можеш да теглиш един и същ файл от няколко места едновременно, което ще ускори свалянето му. Има и още много други неща, а и освен това е по-добре да влизаш не в българските хъбове, а в чуждестранните с много повече хора и с много повече обем от информация, а и там повечето имат добра интернет скорост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rainov,

заделяш 50GВ или по-добре 100GВ и ги споделяш.Не слагай инсталирани програми вътре.От посочения Hublist търсиш шведските хъбове.Това са пичове #1 за мен.Търси, хъб в който са споделени повече от 50ТВ.Там има от пиле мляко.Всички останали за мен са пидери.Изживяват се като пиявици и те режат безпричинно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси много Profruit и s1me0n сега ще ги видя тези шведските хъбове 10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А някой знае ли защо аз тегля толкова бързо от DC-то, а от мен едвам-едвам?

<{POST_SNAPBACK}>

Виж в настройките (Settings).

Aко не разбираш ето ти две статий:

Статия 1

Статия 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям Profruit, шведските хъбове са истината - много матриал има там. rainov, цъкни на меню View -> Public Hubs - ще ти се покаже доста голям списък с хъбове. Там си пише в коя държава са, какъв им е минимума споделен матриал и какво може да се намери. За клиент аз ползвам StrongDC++. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А някой знае ли защо аз тегля толкова бързо от DC-то, а от мен едвам-едвам?

<{POST_SNAPBACK}>

Не само ти имаш такъв проблем ,същия го има и при мене!

Дърпам със 20-30 пъти по-голяма скорост отколкото ъплоудвам .И това при мене не е от настроиките а от оператора които ползвам .До голяма степен от това зависи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,пускам поста си тук за да не отварям нова тема за DC++,прегледах с търсачката,но не намирам отговор,а имено:свалил съм си едни филмчета дава ми,че даунлоуда е завършил,и като отварям папката виждам,че файловете са DCTPM file,как се отварят,с какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,пускам поста си тук за да не отварям нова тема за DC++,прегледах с търсачката,но не намирам отговор,а имено:свалил съм си едни филмчета дава ми,че даунлоуда е завършил,и като отварям папката виждам,че файловете са DCTPM file,как се отварят,с какво?

Това е файл, който не е свален целия. Предполагам, че тоя, от който си го дръпнал също не го е бил свалил и затова се е получило така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересува ме,в папката на ДЦ++ имам една иконка magnetlink.org.и когато чукна на нея ме пита дали искам да се регистрирам,чукнах yes,и не последва нищо,но след това колкото и да кликах на нея не се получаваше нищо.Някой може ли да ми обясни нещо повече за иконката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.